999 rezultate për

esht

Pas deklaratës së Haradinajt për bashkim me Shqipërinë, reagon zyrtarisht edhe Rusia (FOTO LAJM) Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ditë më parë ka paralajmëruar një referendum për b
Shqiptarët nuk mund të dalin më pak se 25%! Ahmeti tregon se si do të zhvillohet regjistrimi popullsisë Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti premton se institucionet bëjë punën e tyre që asnjë banorë rezident ose jo rezident të mos
Hajdutët u pikasën nga zonja e u përleshën me kryefamiljarin, detaje nga grabitja në Kavajë Një grabitje në tentativë ka ndodhur në Kavajë mbrëmjen e sotme. Ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme n
Suarez po i tregon Barcelonës se çfarë po i mungon Biznesi i transferimeve të Barcelonës është kritikuar nga tifozët dhe ekspertët në vitet e fundit, por pak vendime mund
Kush është Niku, shqiptari pranë mafias italiane që siguronte tenderat në Tiranë? Përgjimet e Antimafias Italiane zbuluan lidhjen e mafias italiane në Shqipëri. Përgjimet e publikuara nga Oraneës,
Ku do të shkojë Papu Gomez? Për shkak të marrëdhënieve të ftohtë me trajnerin Gasperini, Papu Gomez mund të largohet nga Atalanta në këtë merkato di
Sondazhi: LVV 44.2%, PDK 20.40%, LDK 17.35% Instituti PIPOS ka përgatitur sondazhin e radhës sa i përket renditjes së partive para zgjedhjeve të 14 shkurtit. Kët
Reali ka gati një ofertë për Mbappe, kartoni i Hazard dhe 80 milionë euro PSG ka pasur humbje të mëdha në këtë vit shkaku i pandemisë COVID-19, duke paralajmëruar humbje në vlerë 204 milionë eur
Paga minimale 300 mijë lekë, Ministrja Denaj: Është rritje drejt formalitetit! Ministrja e Financave, Anila Denaj ka bërë të ditur se biznesi privat i është përgjigjur pozitivisht vendimit të qeveris
KQZ-ja nuk certifikon listat e VV, AAK-së e Nismës-LDK-ja, PDK-ja dhe Lista Serbe kalojnë Vetëvendosja, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma nuk kanë arritur të marrin certifikimin e listave zgjedhore nga
PËRGJIMI/ Ndragheta e implikuar në ndërtimin e grataçelave në Tiranë: "Niku" të zgjidh punë te Veliaj me 20% Mafia Italiane i ka shtrirë rrënjët edhe në Tiranë. Sipas përgjimeve të antimafias italine, personazhe të krimit në shte
Gjykata e Lartë kalon për gjykim dosjen e Saimir Tahirit Gjykata e Lartë ka kaluar për gjykim dosjen penale ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Vendimi është mar
Meta vlerëson me titullin e lartë "Mjeshtër i Madh" Ylli Bakën (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi sot me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, këngëtarin e mirënjohur të muzik
Shqipja nuk i ndahet Teas: Nuse nuk të kam harruar, do të dalësh me fishekzjarre! (VIDEO) Shqipe Hysenaj, ish konkurrentja e “Për’puthen” i është rikthyer sërish sulmeve ndaj konkurrentëve aktualë të këtij show
McGregor kërkon t'i hiqet titulli Khabibit nëse nuk pranon të përballet me të Luftëtari irlandez i UFC-së, Conor McGregor është rikthyer të flas për takimin e mundshëm të tij me Khabib Nurmagomedovi
U akuzua për përdhunimin e 15 vjeçares në Greqi, çfarë deklaroi i riu shqiptar në gjyq Një 30 vjeçar shqiptar i akuzuar për përdhunimin e një 15 vjeçarje grek me aftësi të kufizuara, është lënë i lirë me kus
"Nuk luaja dot për 90 minuta", Muriqi flet pas golit: Kam qenë i pafat, më dhanë mbështetje Lazio triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Parmës, duke u kualifikuar kështu në fazën çerekfinale të Kupës së Italisë. Në
Befason Weah: Isha tifoz i Juventusit Ish-sulmuesi i Milanit, George Weah ka dhënë së fundmi një intervistë për "Gazzetta dello Sport", ku foli për shumë tema
A është rastësi? "The Simpsons" parashikoi veshjen e Kamala Harris ditën e inagurimit Çdo ngjarje që ndodh më shumë binden përdoruesit e rrejteve sociale që “The Simpsons” kanë parashikuar që Kamala Harris
11 Marsi, data kur Neymar nuk luan futboll dhe mund të mungojë edhe ndaj Barcelonës Tekniku i Paris Saint-Germain Mauricio Pochettino nuk e ka mohuar mundësinë që Neymar mund të mungojë në ndeshjen kundër