999 rezultate për

esht

Dha gjithë pasurinë për t'u bërë e bukur, ndryshimi drastik i modeles serbe (FOTO LAJM) Mund të duket e pabesueshme, por është plotësisht një ngjarje e vërtetë. Maja Marinković është modelja që dha tërë
7 shenjat që tregojnë se ju dhe partneri juaj po bëheni të huaj Ekziston një pikë në lidhjen tuaj ku nuk ndiheni më të lumtur si në fillimet tuaja. Sipas statistikave të divorceve k
I dështoi atentati ndaj "korçarit", dy persona arrestohen dhe një shpallet në kërkim Një atentat i dështuar ka prishur qetësinë në qytetin e Elbasanit ditën e djeshme. Për këtë rast dy persona kanë përf
Fejesë në kohë pandemie: Sekuestrohet orkestra dhe arrestohet pronari i lokalit Policia e Fushë Krujës ka arrestuar pronarin e një lokali ku po zhvillohej një fejesë, në kundërshtim me rregullat anti-
Tuchel: Duhet të ndryshojmë taktikat për Man Utd Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tutchel, tha se është i gatshëm të ndryshojë taktikat që skuadra e tij të triumfo
Arbana shfaqet seksi pas lindjes së djalit, por komenti i Xhemit është epik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një muaj që kur moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër.
1 vit nga tërmeti, me qindra familje vazhdojnë të jetojnë në çadra Edhe pse ka kaluar një vit nga tërmeti, qindra familje ende jetojnë në çadra, ndërsa problemi i tyre s'ka gjetur një zgj
Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kush është vajza joshëse në timon (FOTO LAJM) Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe, e ka humbur besimin tek vetja e saj sa i përket drejtimit të makinës. Kjo l
Osteoartriti, sëmundja e mundimshme që luftohet përmes ushqimit Një nga problemet më të mëdha me kockat është Osteoartriti. Dhimbjet dhe simptomat e saj mund të trajtohen me disa terap
Vala e dytë e koronavirusit, Tomini zbulon vatrat më të nxehta Prej më shumë se dy javë, vendi ynë ka shënuar një rritje të ndjeshme të rasteve pozitive me koronavirus, si dhe shtim t
51 persona humbën jetën në 26 nëntor, kush është sot pas hekurave? Tërmeti i 26 nëntorit në 2019 mori 51 jetë në Shqipëri. Por sot kush është pas hekurave për këtë fatkeqsi që nuk u k
Del Piero shpërthen me kritika ndaj Interit: Skuadër e përçarë Alessandro del Piero ka komentuar për Sky Sport me fjalë të ashpra paraqitjen e bërë nga Inter-i mbrëmjen e sotme kundër
Vdekja e Maradonës, përlotet Papa: Takimet me të, të jashtëzakonshme (VIDEO) Bota e sportit në zi për vdekjen e futbollistit argjentinas, Diego Armando Maradona, konsideruar nga shumë njerëz si loj
DW: Kabineti i Joe Bidenit, një sinjal shprese Kabineti që prezantoi Joe Bideni karakterizohet nga ekspertë dhe eksperte të njohur. Me diversitetin e tij ai pasqyron s
Nuk kursehet, Fisniku surprizon Fjollën me dhuratën më të fundit (FOTO LAJM) Fisnik Syla ka treguar gjithnjë se është shumë romantik dhe shpeshherë e surprizon Fjollën me dhurata të bukura. Së f
Rama në vit pas tërmetit: Ditët më të çmendura të jetës sime, kam vetëm nevojë për kohë Një vit pas tërmetit të 26 Nëntorit i cili mori 51 jetë dhe la në qiell të hapur mijëra njerëz, kryeministri Edi Rama ka
U mposht për herë të dytë nga Reali, Conte: Ka shumë diferencë mes ekipeve Pas humbjes ndaj Real Madrid, zikaltërit e kanë shumë të vështirë të kualifikohen në fazën tjetër dhe duhet të mendojnë
Për nder të Maradonës, propozohet të hiqet numri 10 në fanellat e ekipeve Mbrëmë, në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit, Armando Diego Maradona. Trajneri i Olympique Mars
HOROSKOPI/ Kjo shenjë ende nuk është gati për të gjetur dashurinë Dashi Nëse kohët e fundit ka pasur një ndarje, është normale që ju nuk doni të riktheheni në lojë: nuk jeni akoma gat
COVID-19/ Pse disa njerëz nuk shërohen nga koronavirusi? Për shumicën e njerëzve, Covid-19 është një sëmundje e shkurtër, e lehtë, por për disa të tjerë është luftë me simptoma