999 rezultate për

esht

"Kur do shfryhem?", e dashura e Ledrit publikon pamjet qesharake (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledri Vula mund të bëhen nga momenti në moment prindër për herë të parë, pasi partnerja e reperit është n
Kërcënohet me jetë zv/ministri i Punëve të Brendshme Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se zëvendësministri Zafir Berisha është kërcënuar dhe se ai ka hapur ra
Dashuri si në përralla? E gjeni te personat e këtyre shenjave të horoskopit Demi Shenja që nuk e humbet kurrë durimin në dashuri dhe i kushton vëmendje çdo detaje tek partneri. Bricjapi Q
I vdiq vajza nga tërmeti, familja Biqiku ende jeton në pallatin e dëmtuar (FOTO LAJM) Kalendari i familjes Biqiku, ka ndaluar më 26 nëntor 2019, kur familja banuese në kombinat humbi vajzën nga tërmeti.
"Kapiteni i zemrës sime nuk do të vdesë kurrë", ky është postimi emocionues i djalit të Maradonës (FOTO LAJM) "Kapiteni i zemrës sime nuk do të vdesë kurrë". Me këtë fjali, të postuar në Instagram, Diego Armando Maradona Junior
Nuk është i biri, Adrola prezanton publikisht një tjetër dashuri të saj (FOTO LAJM) Thuhet qe nuk ka si dashuri e hallave për vajzat. Adrola Dushi nuk bën përjashtim, duket se pika e saj e dobët është pik
Kjo është lista e barnave që do të jepen falas për të infektuarit me koronavirus Pas miratimit të buxhetit për vitin 2021, Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor ka publikuar listën e
Kuvendi voton pro ngritjes së Komisionit për raportin e Dick Martyt Kuvendi ka miratuar me 83 vota pro “ngritjen e komisionit të posaçëm të Kuvendit “Për administrimin e dokumentacionit dh
Përloti botën, rrëfimi i plotë i Meghan Markle rreth abortit të saj (FOTO LAJM) "Ishte një mëngjes korriku që filloi si çdo ditë tjetër e zakonshme: Bëj mëngjesin. Ushqej qentë. Marr vitaminat. Gjej a
Të gjithë po thonë pini vitamina, por kur është koha e duhur për t'i marrë gjatë ditës? Shumë njerëz marrin një ose disa vitamina gjatë ditës për të plotësuar dietën e tyre. Por, a ka rëndësi koha kur i konsu
Maska ju krijon probleme me frymëmarrjen? Zbuloni mënyrën si të forconi mushkëritë Përdorimi i maskave është bërë një pjesë integrale e jetës sonë që kur pandemia pushtoi botën. Mbajtja e maskës është bë
Stresi flet si rrallëherë për miqësinë që ka patur dikur me Noizyn: Pendohem (VIDEO) Stresi dhe Noizy janë ndër reperët më të suksesshëm, të cilët kanë qenë miq vite më parë, por nuk dihet arsyeja që çoi n
Operacion antidrogë në Elbasan, arrestohen 3 persona Njjë operacion antidroge është zhvilluar paraditen e sotme në Elbasan, ku si pasojë janë arrestuar 3 persona. Mësohet
Simeone nuk arrinë ta besojë: Maradona do të jetojë përgjithmonë Diego Simeone e kishte të vështirë të pranonte lajmin për vdekjen e Diego Maradonës, ndërsa reflektoi në një natë të vës
Portieri i Anglisë nuk ia bën "hallall" Maradonës Peter Shilton ka reaguar pas vdekjes së Armando Diego Maradonës duke e pranuar madhështinë e tij por përsëri është ende
Momenti i frikshëm i yllit të Arsenalit kur humb kontrollin me makinën luksoze (VIDEO) Mesfushori i Arsenalit, Joe Willock, është filmuar duke humbur kontrollin me veturën e tij luksoze. 21 vjeçari ishte
Katër të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Katër persona janë arrestuar në flagrancë teksa akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë, ë
Ky është futbollisti shqiptar që pati fatin të përballej dy herë me Maradonën (VIDEO) Pak njerëz e dinë se një futbollist shqiptar në dy ndeshje ka pasur punë jo të leht të ruajë, legjendën e futbollit, tan
Mbërrijnë dozat e para të vaksinës anti-Covid në Romë, sa kushton një e tillë Teksa në garë janë disa kompani se kush do e nxjerrë vaksinën anti-covid e para, në Romë kanë mbërritur dozat e para të
Hajdari i del kundër Bashës: Mos bëni politikë me vdekjet nga koronavirusi Deputetja Rudina Hajdari kërkoi sot nga Kuvendi që të mos bëhet politikë me viktimat nga Covidi, duke komentuar kështu d