999 rezultate për

esht

Tuna merr një vendim të papritur për veten dhe karrierën (FOTO LAJM) Tuna ka 1 vit që nuk është aktive në tregun muzikor shqiptar, sepse kënga e fundit që ka publikuar është “Amoni”. Ky pro
Ka shprehur gjithmonë dashurinë, Fifi zyrtarizon më në fund lidhjen (FOTO LAJM) Në të gjitha intervistat e saj apo publikimet në rrjetet sociale, Fifi nuk ka nguruar asnjëherë të shpreh se është marrë
172 ndeshje me formacione të ndryshme, Guardiola thyen "tabunë" sot Sot në orën 13:30 është planifikuar për t’u zhvilluar sfida mes West Ham United dhe Manchester Cityt. Kjo është ndeshja
Bukuroshja harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Do t'i shihni me sy tjetër, cila është origjina e fjalës "Avokado" Ju kurrë nuk do të shikoni një avokado në të njëjtën mënyrë përsëri. Ka shumë arsye për të dashur avokadot. Jo vetëm
Kryemadhi ironizon fëmijët e politikanëve të Rilindjes: E kanë për turp të punojnë! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një bashkëbisedim me votues për herë të parë, i ka bërë thirrje të rinjve që të
75 vite OKB, Basha: Do punojmë që Kosova të marrë vendin që i takon Në Ditën Ndërkombëtare të OKB-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se shpreh urimin që gjithashtu Republ
Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet operacionit në zemër (FOTO LAJM) Arnold Schwarzenegger i është nënshtruar një operacioni në zemër. Ylli i “Terminator” u shpreh se ndihet për mrekulli pa
Arbana nënë për herë të dytë, por pse është "mërzitur" Xhemi Shehu (FOTO LAJM) 19 tetori ishte një ditë e bekuar për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, sepse ata u njohën me të voglin e tyre, Diell.
Gazetarja shqiptare merr propozimin Live në emision nga politikani (VIDEO) Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e sotme. Të ftuar në emision ishin
SHBA-atë zgjedhin Presidentin e ri me 3 nëntor, cili është elektorati "gri" Ndërsa kanë mbetur vetëm disa ditë para zgjedhjeve të 3 nëntorit, presidenti republikan Donald Trump dhe kandidati demok
Nëse vuani nga celuliti shmangni patjetër këto ushqime Celuliti ndodh kur indet në shtresën e lëkurës dobësohen dhe lejojnë formimin e depozitave dhjamore shumë pranë sipërfaq
Një e shtunë e çmendur! Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e nesërme Dashi Ju sot do të jeni në gjendje të kryeni një detyre e cila do të jetë vendimtare për të ardhmen tuaj. Në një pro
18 shpjegime pse dy njerëz vënë kurorë pa dashuri Ka plot martesa që kanë ndodhur, pa qenë ndjenja në mes. Martesa është bashkëjetesa ligjore, e cila mbështetet në bar
Braktisi PD, Myslim Murrizi zbulon "inatet" e vjetra dhe pse krijoi partinë e re Deputeti dhe njëkohësisht kryetari i partisë më të re shqiptare, Lëvizja Demokratike Shqiptare, shpalosi vizionin e part
Paratë u mblodhën brenda javës, shpresë për Esrën 2 muajshe (VIDEO) Sot ka arsye që prindërit e Esrës vetëm 2 muajshe të gëzojnë sepse falë ndihmës së shqiptarëve për ndërhyrjen e saj në k
Kapsolli i këputi gishtat! Rrëfehet Ina Nuka: Jam fejuar dhe bashkëjetoj me të! Të gjithë e mbajmë mend Ina Nukun efektiven e cila humbi dy gishta të dorës pasi u plagos në një nga protestat kundër qe
"Kokëdhima s'ka hyrë në Superiore! Siç futet, ashtu del", Gjici: Largimi i Nexhipit? Mua më lusin aman të rri Presidenti i Nderit të Kukësit, Safet Gjici, ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Fax Sport”. Në intervistën
Gjobë nëse se vendos! Muka kundërshton Ramën: Maskat nuk e ulin infeksionin Mjeku epidemiolog, Taulant Muka, i ftuar në edicionin qëndror në Ora News, përballë gazetares Matilda Mcini, foli rreth
Barcelona-Real Madrid, ja golashënuesit më të mirë të El Clasicos Rivaliteti mes Messit dhe Ronaldos ishte një rivaltiet i shoqëruar për vite të tëra me duelet e tyre në El Clasico. P