999 rezultate për

esat

Kubo është supertalent, Mallorca mban shpresat gjallë (VIDEO) Mallorca ka fituar ndaj Levantes me rezultatin 2-0. Ekipi vendas mban shpresat për shpëtimin në La Liga, pavarësisht
Lazio - Milan, formacionet zyrtare: "Lacialët" kërkojnë të mbajnë gjallë shpresat për titull (FOTO LAJM) Lazio, skuadra që është në garë për titullin e kampionit, pret një kundërshtar mjaft të vëshitrë si Milan. Pas fitore
Babai i Griezmann ia thotë "troç" Setien: Je pasagjer, nuk i ke çelësat e ekipit (FOTO LAJM) Inkuadrimi i Antoine Griezmann në minutën e 90-të kundër Atletico Madrid ka bërë që trajneri i Barcelonës, Quique Setien
Gjiknuri: Plotësuam kërkesat e opozitës Anëtari i Këshillit Politik Damian Gjiknurit në përfundim të mbledhjes tha se është gjetur dakordësia për të gjithë pika
Formacionet zyrtare: Tottenham-West Ham, Mourinho mban gjallë shpresat për Champions (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Tottenham – West Ham. Skuadra e Jose Mourinhos kërkon fitoren për të m
Ka refuzuar 86 djem? Tayna sapo i preu shpresat atyre që e kan fiksim (FOTO LAJM) Ndonëse është një nga reperet më të komentuara në media, Tayna është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj
Verona e Kumbullës dhe Rrahmanit mposht Cagliarin, rritet shpresat për Evropën Hellas Verona ka treguar se ka ruajtur formën e mirë edhe gjatë kohës së pezullimit të Serie A, duke e mposhtur 2:1 Cagl
Shoqata e Transportit thotë "jo" edhe për të hënën, presin t'i plotësohen kërkesat Transporti urban nuk do të nisë as të hënën, pavarësisht se Ministria e Shëndetësinë tha se do të niste. Shoqata e T
Shifra reale: Shqipëria, vendi më i varfër i Europës Shqipëria vijon të mbetet vendi më i varfër i Europës, me të ardhurat dhe konsumin më të ulët për frymë. Sipas të dhënav
Të dhënat e fundit: Shqipëria është vendi më i varfër në Europë Shqipëria vijon të mbetet vendi më i varfër i Europës, me të ardhurat dhe konsumin më të ulët për frymë. Sipas të dhënav
Mesatare mbi tetë, ndryshojnë kriteret për pranimin në universitet (FOTO LAJM) Përveç ndryshimi të formatit të provimit, maturantët këtë vit do të përballen me kritere të reja për pranimin në univers
Berisha: Rritet mesatarja për të vazhduar universitetin, akt çnjerëzor! Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë një denoncim sa i takon ligjit të
"Të çmendura dhe s*ksi", si i hutojnë stjuardesat pilotët e avionëve (FOTO LAJM) Muajt e fundit, fluturimet janë pezulluar si pasojë e koronavirusit. Shumë prej të apasionuarve pas udhëtimeve u mungojn
Gold AG paralajmëron dy projekte të reja gjatë verës, mbështet kërkesat për mbajtje të dasmave Reperi Arian Agushi i njohur me emrin artistik Gold AG mbështet protestën e mbajtur gjatë ditës së sotme nga këngëtarë e
Sot breshër e rrufe, si pritet të jetë moti ditën e premte Një mo i paqendrueshëm ka karakterizuar gjatë gjithë ditës së sotme vendin tonë, ku nuk munguan as reshjet e breshërit d
Kërcënon Shoqata e transportit: Nuk dalim në 15 qershor nëse s’plotësohen kërkesat Përfaqësues të Shoqatës së Transportit Publik kanë protestuar sot përpara kryeministrisë, duke kërkuar plotësimin e kërk
Mosha mesatare e të infektuarve në Maqedoninë e Veriut Zharko Karaxhovski, kryetari i Komisionit për sëmundje ngjitëse ne Maqedoni dje prezantoi se mosha mesatare e të infektu
Strakosha rrit kërkesat, kërkon dyfishimin e pagës tek Lazio Lazio dhe Thoma Strakosha kanë një çështje për të zgjidhur midis tyre: ajo është rinovimi i kontratës së gardianit të ko
Shembet pallati i VIP-ave në Durrës, dëmtohen banesat përreth IKMT ka shembur me shpërthim të kontrolluar sot në Durrës pallatin 6 katësh që njihet ndryshe edhe si pallati i VIP-ave
Sërish vranësira, si do të ulen temperaturat sot Vendi ditën e sotme do të shoqërohet me një rritje të lehtë të temperaturave. Pjesa e parë e ditës pritet të ketë kth