999 rezultate për

ervin

Gervinho i mbyll dyert Interit, nuk lëviz nga Parma në janar Gervinho nuk do të transferohet te Interi në merkaton e dimrit. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë shikohej si një përforcim
Rama nuk mban përgjegjësi për të vetët, "lëshon" Ervin Bushatin Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për shtyp ditën e sotme ka deklaruar se Partia Socialiste nuk bëhet mburojë e as
Interi i rikthehet "pistës" Gervinho Interi po shfaq probleme me reapartin e avancuar ku dëmtimet dhe forma jo e mire e Lautaro Martinez mund të shtyjë drejt
Nga Ervin Salianji te Tritan Shehu, cilët demokratë u përjashtuan nga gara për deputetë Komisioni i Vlerësimit të kandidatëve për deputetë pranë Partisë Demokratike ka përmbyllur procesin për përzgjedhjen e e
E papritur! Ervin Salianji skualifikohet nga gara për deputet të PD Ish-deputeti Ervin Salianji nuk mundet të vazhdojnë garën për deputet të PD. Kjo pasi, Salianji është skualifikuar n
Si kurrë më parë, Viola Spiro dhe ish-deputeti i PD "kapen" në jetën e fshatit (FOTO LAJM) Puntata e kësaj javë në rubrikën e së dielës ‘N’fermë’ ka bërë bashkë Ervin Salianjin, Viola Spiron, Mariza Ikonomin dhe
Ndryshimi drastik në peshë, Anxhela Peristeri zbulon si humbi 20 kilogramë (FOTO LAJM) Të gjithë e keni vënë re ndryshimin drastik në peshë të këngëtares së njohur Anxhela Peristeri. Ajo zbuloi në rubrikë
Miku i bandës së Habilajve? Berisha zbulon kush nga 4 kandidatët merr drejtimin e BKH Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se është paracaktuar emri i personit që do të drejtojë Byronë Kombëtare të Hetimit
Çfarë e lidh atentatin e Laçit, me tritolin në hotelin e Ervin Matës? Dy ngjarje të rënda tronditën mbrëmjen e djeshme Laçin dhe Tiranën, ku humbën jetën dy persona dhe një tjetër u plagos.
Hodhën tritolin nga makina, detaje nga shpërthimi i fuqishëm në hotelin e Ervin Matës Detaje të reja kanë dalë nga shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:40, në hotelin e Ervin Matës pranë
U shoqërua në komisariat, Ervin Bejleri u kërkon falje publike efektivëve të policisë Pak para mbylljes së protestës së ditës së djeshme, aktori Ervin Bejleri u shoqërua nga forcat e policisë në komisariat,
"Jam këtu për fëmijën tim jo për tullat", shoqërohet në polici aktori Ervin Bejleri Shoqërohet në polici aktori i njohur i humorit Ervin Bejleri. Mësohet se aktori është shoqëruar pas protestës së sotm
"A keni fëmijë?!", momenti kur Ervin Bejleri i kthehet ashpër policisë Qeveria Rama rrëzoi sot Teatrin e bashkë me të vullnetin e shumë artistëve dhe qytetarëve që ishin kundër prishjes. P
PD kërkesë prokurorisë: Në ç’fazë janë hetimet ndaj deputetit të PS-së? "PD ka kërkuar informacion mbi fazën ku ndodhen hetimet dhe nëse Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, p
Juventus merr një lajm të mirë përpara ndeshjes me Parman Skuadra e Juventus ka mësuar disa lajme mjaft të mira përpara ndeshjes ndaj Parmës. ‘Bardhezinjtë kanë mësuar se lojt
Adelina Muça i përgjigjet Olta Gixharit: Burri im të futi në punë! Pak ditë më parë aktorja e njohur e teatrit Olta Gixhari u shpreh në emisionin “Siluetë” se e vetmja aktore që ka marrë
"Rolet në teatër i merr vetëm gruaja e tij", Olta Gixhari sulmon publikisht Hervin Çulin (VIDEO) E ftuar në emisionin "Siluetë" ka qenë aktorja e dashur për publikun Olta Gixhari. Aktorja tregoi se nuk është e këna
Gazetari i propozoi në emision, Era Rusi: S’jam për të të mbushur krevatin ty! Këngëtarja Era Rusi ishte një ndër të ftuarat e puntatës së sotme të “E diell”, ku ka marrë një “propozim” nga gazetari
Njihe nervin Vagus, nervin endacak që na prek çdo organ të trupit Nga latinishtja Vagus përkthehet "endacak". Ky nerv prek çdo organ në trup. Nervi Vagus është përgjegjës për ritmin e ze
U dënua, zbardhet vendimi i gjykatës për Ervin Salianjin Në vendimin e gjykatës thuhet se ish deputeti i Partisw Demokratike, Ervin Salianji u përfshi nëkallë zimin e rremë për