999 rezultate për

ervin

"Me kë putheshe poshtë ujvarës?", Romeo vihet në siklet në mes të emisionit dhe nuk mohon Jonidën (FOTO LAJM) Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj kanë qënë të ftuar në emisionin “E diell” kanë folur për detaje nga jeta e tyre jashtë
A ishte Ervis Martinaj në aksidentin e blindit luksoz me targa ruse? Akoma nuk është zbardhur plotësisht aksidenti që ndodhi në “Sheshin Shqiponja”, ku u përplas bossi i makinave luksoze El
“Pushtimi” i bashkive, Salianji: S’tërhiqemi nga kauza e zgjedhjeve, kam derdhur dhe lot Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji tha në nëse opozita nuk tërhiqet nga kauza e saj. Në një intervistë për RTV Ora, S
Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën, kush i zëvendëson? Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngar
Dhunohet dhe kërcënohet me jetë gazetari, Ervin Koçi (FOTO LAJM) Gazetari Ervin Koçi ka denoncuar sot përmes rrjeteve sociale se është dhunuar dhe kërcënuar me jetë në derën e shtëpisë
Shqiptari u vra me thikë, familja merr 750 mijë € kompensim Gjykata e Apelit në Bologna konfirmoi dënimin me 14.2 vite burg për Xhanluka Mazareli, për vrasjen e Ervin Tolës, shqipt
Marku: Ju deputetëve edhe m** po t’ju japin e hani! Analisti Mark Marku deklaroi në emisionin Byro Politike se Rama ka dhënë urdhër që deputetët të festojnë pas rekomandimi
Aksidenti tragjik i Rumanisë, homazhe për oficerin Dervina (VIDEO) Oficeri i policisë shqiptare që vdiq në Rumani u përcoll me nderime në banesën e fundit. Homazhet u zhvilluan në hollin
Merr fund kriza e marrëdhënies së Elvanës Gjatës me Ervin Matën (FOTO LAJM) Ky 14 Shkurt nuk ishte “mjaltë” për protagonisten e filmit “Dy gisht mjaltë”, ku Elvana Gjata u dashurua dhe u martua me
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Plas grushti në Top Channel, rrihen Ervin Salianji dhe Ralf Gjoni Nga një zënkë gjatë debatit në studio dy politikanët i kanë vazhduar më tej hesapet duke u grushtuar me njëri tjetrin.
Rama ironizon ish-deputetët e PD-së: Gaz Salianji e Ervin Duma Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit mohon kategorikisht mundësinë e zgjedhjeve të parakohshme por dhe futjen e
Rezart Veleshnja zbulon sa është paguar në ‘2 gisht mjaltë’ “2 gisht mjaltë” është filmi për të cilin po flitet kudo e që po bën namin me shitje biletash në kinema duke thyer edhe
“Film pa vlera”, Ervini dhe Ermali debatojnë LIVE Bëri bujë deklarata e Ervin Bejlerit se filmi i Ermal Mamaqit "Dy Gisht Mjaltë" ishte thjesht për lekë dhe pa vlera arti
Merret vendimi për Ervin Matën, a do të hyjë në burg? Gjykata Apelit Tiranë ka lënë në fuqi masën detyrim paraqitje për Ervin Matën, i përfshirë në ngjarjen e 5 Tetorit në is
"E di si të fluturoj apo jo?”, sherr mes Salianjit dhe Vangjelit (VIDEO) Mes gazetarit Lorenc Vangjeli dhe ish-deputetit Ervin Salianji ka patuar dhe një tjetër moment të tensionuar gjatë emisi
"Je hajdut xhepash" Plas sherri në emision mes Lorenc Vangjelit dhe Ervin Salianjit (VIDEO) “Unë jam shoku i Aldo Bares, i tmerron ata. Ka një zarf aty. I kërcënon persona të ndryshëm. Jam shoku i filanit, kam 18
“Film vetëm për lekë”, Ervini sqaron deklaratën për filmin e Ermalit Ermal Mamaqi i ftuar sot në "Wake up" u pyet nga moderatorët mbi deklaratën e Ervin Bejlerit i cili e ka cilësuar "2 gis
“Film vetëm për lekë”, Ermal Mamaqi reagon pas deklaratës së Ervin Bejlerit Ermal Mamaqi ka folur në Wake Up për deklaratën e Ervin Bejlerit se filmi “Dy Gisht Mjaltë është një film komercial, pë
Pasi u la i lirë, Ervin Mata i bën një kërkesë të papritur Prokurorisë Biznesmeni Ervin Mata, një prej personave të përfshirë në konfliktin e përgjakshëm të 4 tetorit të vitit të kaluar në zo