999 rezultate për

errĂt

Verratti: Italia duhet t'i japë buzëqeshje të gjithë qytetarëve Dy ditë para ndeshjes së Ligës së Kombeve kundër Polonisë, mesfushori i kombëtares së Italisë, Marco Verratti doli në nj
Verratti pritët të luajë që nga minuta e parë, ja formacioni i PSG Marco Verratti mund të luajë nga minuta e parë në finalen kundër Bayern. Që nga muaji shkurt, 27-vjeçari e ka zhvillu
E dashura e Verrattit i përgatit super drekë (VIDEO) Marco Verratti tregon në mediat sociale drekën që e përgatiti e dashura e tij Xhesika Aidi. Të dy janë së bashku prej
A e ka shitur qeveria ishullin e Sazanit? Ish-deputeti bën deklaratën e fortë Ish-Sekretari i Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike, Gert Bogdani ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e s
Shkëmbimi Verrati-Pjanic më pranë se kurrë Juventus po shikon për opsionet që do t’ia përforconin mesfushën me lojtarë që i përshtaten Maurizio Sarrit. Miralem
Verrati insiston se nuk është te PSG-ja para, ndryshe do ishte në Kinë Mesfushori italian i PSG-së, Marco Verrati ka insistuar se ai dhe bashkëlojtarët e tij nuk janë te klubi parisien për pë
E dashura e Verratit sjell verën para kohe (FOTO LAJM) Xhesika Aidi, e dashura seksi e Marco Verratiti shfaqet mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë fotot hot. Ne
Pse nuk u realizua shkëmbimi Verratti-Pjanic? Juventusi u përpoq të jap Miralem Pjanic si pjesë e marrëveshjes për shkëmbim me Marco Verrattin, por Paris Saint-Germai
E dashura i mbush shtëpinë me minj, shikoni si tmerrohet Verrati (VIDEO) Italiani Marko Verrati ka qenë pre e një kamera të fshehtë organizuar nga e dashura e tij, Xhesika Aidi, e cila është tr
Pamje të frikshme, derrat e uritur hanë njëri-tjetrin për së gjalli (FOTO LAJM) Pamje të frikshme janë publikuar nga aktivistët e "Meat The Victims" ku në një fermë derrat e uritur kishin filluar që t
Shkon t'i ushqejë, fermeri përfundon ushqim për derrat Një ngjarje tragjike dhe shokuese ka ndodhur në Poloni. Një fermer në Poloni ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi
Derrat futen në supermarket, nuk pushojnë së piri konjak (VIDEO) Tre derra janë futur në një supermarket rus, të cilët kanë shkuar drejt raftit të pijeve alkoolike dhe kanë konsumuar ko
Ylli i PSG-së: Ne kemi 4 nga 10 lojtarët më të mirë në botë Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Marco Verratti, i lavdëroi bashkëlojtarët e tij në repartin e sulmit, duke pretendua
Plas Humori: Buffonit i duket fëmija i mbijetuar nga tërmeti si Verrati (VIDEO) Buffon dhe Ronaldo kanë takuar sot dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kanë mbijetuar tërmetit në Thumanë. Po ashtu dy
Fermeri abuzon seksualisht me kafshët, nuk kursen as derrat Një fermer 30-vjeçar zviceran, me nofkën “Andreas F.” abuzoi seksualisht me kafshë në fermën e prindërve të tij në Thurg
Verrati nënshkruan kontratë të re me PSG Marco Verratti ka nënshkruar kontratë të re me Paris Saint-Germainin. Përfaqësuesi italian do të jetë pjesë e klubit fra
Si t’i përdorni gjethet e manaferrës për zemër dhe kocka të forta Manaferra, me shijen e ëmbël dhe pakëz të thartë është një frut pylli plot përfitime shëndetsore. Manaferrat shqiptare
Serbi kapet me 33 derra të therur në makinë Policia kufitare ka arrestuar një person në qytetin gjerman Passau. Policia kishte ndaluar furgonin të cilin po e voz
Gjethet e manaferrës të shëndetshme për zemrën dhe kockat Manaferra, me shijen e ëmbël dhe pakëz të thartë është një frut pylli plot përfitime shëndetsore. Manaferrat shqiptare
Alarmohet Europa, rrikthehet gripi i derrit Më shumë se 120 mijë derra janë therur në Bullgari në përpjekje për të kufizuar numrin e rasteve të gripit të derrit. Nj