999 rezultate për

eros

Eros Grezda largohet nga Kroacia Mesfushori kuqezi Eros Grezda do të ndryshojë përsëri ekip, madje edhe kampionat. Ai pasi u largua nga Rangers për t
Njihuni me vjehrrën e Oriolës, Eros Grezda prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Oriola dhe Erosi prej kohësh janë në një lidhje dashurie që është komentuar shumë në media. Çifti tanimë nuk i kursen po
"Ma bërë 2020-ën speciale", Eros Grezda i bën si asnjëherë dedikim dashurie Oriolës (FOTO LAJM) Një ndër çiftet më të komentuar të vitit që lam pas ishin padyshim futbollisti, Eros Grezda dhe modelja, Oriola Marashi.
Një ish-bashkëshorte si e Bleros, Teuta surprizon Afronën për festa (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Bleros dhe partnerja aktuale e tij, Teuta Krasniqi dhe Afrona Dika, gëzojnë një raport shumë të mirë
Super Atl Madrid, "Los Colchoneros" mbajnë kreun (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar 0-2 ndaj Real Sociedad. Ishte Hermoso që pas asistimit të Carrascos zhbllokoi shifrat 49',
"Po del shumë bukur!" Oriola dhe Erosi ndajnë momentet epike nga dreka e tyre (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Ata jan
Manchester City "piketon" yllin e Benficas si pasuesin e Agueros Manchester City e sheh sulmuesin e Benficas, Darwin Nunez si pasuesi i duhur i Sergio Agueros. Kontrata momentale arg
Njihuni me vjehrrën e Oriolës, Eros Grezda prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Oriola dhe Erosi prej kohësh janë në një lidhje dashurie që është komentuar shumë në media. Çifti tanimë nuk i kursen po
Çfarë mendon për lidhjen e vajzës me Eros Grezdën? Ja si përgjigjet e ëma e Oriolës Nëna e Oriolës ka folur lidhur me marrëdhënien e vajzës së saj me Erosin. Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jak
Sazan Guri tregon të papriturën me Piperon Ambientalisti Sazan Guri e ka konsideruar koronavirusin si një grip të zakonshëm dhe se nuk i vjen mirë kur e trajtojnë
Rudina Hajdari pozon e lumtur krah Piperos: E kam mposhtur COVID-19! Deputetja Rudina Hajdari ka mposhtur me sukses COVID-19. Lajmin e ka dhënë vetë Hajdari e cila ka pozuar e lumtur k
I dha fund lidhjes me Grezdën? Oriola i thotë të gjitha me këtë postim (FOTO LAJM) Ditën e djeshme qarkulluan lajmet se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kishin dhënë fund romancës së tyre. Aludimet ni
Kombëtarja humb edhe Roshin për ndeshjet e nëntorit Sa më tepër kalojnë ditët dhe afron grumbullimi, aq më shumë shtohet lista e mungesave për trajnerin Edi Reja. Krahas
Ish-bashkëshortja e Bleros flet për divorcin e bujshëm: Më kanë gjykuar (FOTO LAJM) Teuta Krasniqi dhe Blero janë ndarë në mënyrë miqësore me njëri-tjetrin dhe kanë treguar se raportet mes tyre janë mjaft
Ngacmoi gjyqtaren, Guardiola i del në mbrojtje Agueros (VIDEO) Ylli argjentinas, Sergio Aguero ka regjistruar mbrëmë rikthimin e tij në fushën e blertë, pas një dëmtimi që e mbajti gj
Simeone nuk ngopet me Suarez, Cavani shumë afër Atletiko Madrid është forcuar këtë verë me një sulmues si Luis Suarez, por duket se Diego Simeone nuk është i kënaqur ve
Nuk është Erosi, kush e mbron Oriolën nëse dikush e ngacmon (FOTO LAJM) Dy modelet e njohura, Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, kanë zbuluar prej kohësh se janë dy mikesha shumë të mira dhe
Ish-e dashura e Izet Haxhisë bashkohet me burrin: E menderosa! Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak të deklaratave të ty
Puthje në orët e vona, Oriola publikon si përkëdhelet nga Eros Grezda (FOTO LAJM) Çifti më i përfolur i momentit duket se janë shumë të dashuruar dhe herë pas herë postojnë foto e video së bashku në rrj
Çekiçi pranë kalimit në Kroaci, do të bashkohet me Eros Grezdën Sipas asaj që raportojnë mediat Sllovene klubi i Osjek është e interesuar për fantazistin e Olympia ljubljana, Endri Çek