999 rezultate për

ermonela

Ermonela Jaho: Këtë vit axhenda ime e plotësuar deri në vitin 2022 Axhenda e sopranos shqiptare Ermonela Jaho është e rezervuar deri në vitin 2022. E kërkuar në shumë skena prestigjioze t
E quajti Fevziun plehrë, ç'thotë Felaj për mesazhet gjatë Opinion Mesazhet e saj gjatë emisionit të Blendi Fevziut bënë xhiron e rrjetit për shkak se gjatë emisionit në të cilin ajo po m
Felaj shan Fevziun në mesazhe gjatë emisionit: Plehrë, njeri negativ (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në “Opinion” u fol rreth prokurores së re, Arta Marku. Të ftuar në studion ishin Enkelejd Alibeaj, Shkël
Ermonela Jaho dhe Saimir Pirgu ngrenë publikun në këmbë në Argjentinë (VIDEO) Padyshim që Saimir Pirgu dhe Ermonela Jaho janë dy nga artistët më të shquar shqiptarë dhe kudo që shkelin arrijnë ta ng
Nga kujdestare të moshuarish në "yll", habit këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Ermonela Jaho i magjepsi përsëri mediat ndërkombëtare me interpretimin e saj, në rolin e Madamës Butterfly të Puccini-t.
LSI forcë e dytë në Berat, PD katansidet me një deputet Berati është një luftë e hapur mes PS-LSI pasi LSI tashmë është forcë e dytë në këtë zonë. Nga numërimi i 113 kutive
Numërohen 44 kuti në Berat, PD kalohet nga LSI Janë numëruar 44 kuti tashmë në Qarkun e Beratit. PS kryeson në këtë qark ndërsa LSI vjen në vendin e dytë e ndjeku
Denoncimi i Berishës: Drejtoresha e gjimnazit ndihmon Ermonela Felajn në fushatë Një tjetër denoncim ka bërë ish-kryeministri Sali Berisha ku me anë të një statusi në “Facebook” shkruar se Drejtoresha
Blendi Klosi dhe Ermonela Felaj udhëheqin garën e PS-së në Berat Partia Socialiste publikoi kandidatët për deputetë edhe për qarkun e Beratit. Lista drejtohet nga Blendi Klosi dhe Er
Film në Londër dedikuar sopranos shqiptare Ermonela Jaho Ermonela Jaho është këngëtarja me e preferuar dhe konsiderohet ylli fluturues për operat me famë botërore. Kudo që ka pe
Nishani: Nuk e emëroj prokuror burrin e Ermonela Felajt Presidenti i Republikës do të apelojë në Gjykatën Administrative të Apelit, vendimin që e detyronte të emëronte prokuror
Gjykata-Nishanit: Emëro prokuror burrin e ministres Ermonela Felaj Gjykata Administrative e Tiranës ka pranuar kërkesën e bashkëshortit të ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlame
Sopranoja Ermonela Jaho nominohet për Opera Awards Mes shumë emrave të njohur të muzikës lirike ndërkombëtare, Ermonela Jaho është nominuar për Opera Awards. Sopranoja e f
Felaj harron vezët, e lumtur pranë kolegeve (FOTO) A ashtëquajtur si një luftë vezësh ajo që ndodhi të enjten në Kuvend, duket se është marrë me mjaft sportivitet nga ana
Presidenti dekreton Ermonela Felajn si ministre Marrëdhënieve me Parlamentin Presidenti Bujar Nishani dekreton emërimin e Ermonela Felaj në detyrën e ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parla
Celibashi resigns, Felaj the new Minister of Relations with Parliament Prime Minister Edi Rama has appointed as the new Minister of Relations with Parliament at Albanian Government, Ermonela
Koha për një 'selfie' nga Rama, përcjell Ilirianin dhe uron Ermonelën Kryeministrit, nuk kishte si ti shpëtonte edhe realizimi i një 'selfie' me Celibashin, pas konferencës për shtyp. Ai
Ilirjan Celibashi jep dorëheqjen, zëvendësohet nga Ermonela Felaj Kryeministri Edi Rama, ka bërë me dije sot dorëheqjen e Ministrit të Shtetit, Ilirjan Celibashit dhe zëvendësimin e tij,
PS: Balta dhe shpifja, e vetmja zgjidhje për opozitën Duke ironizuar me grevën e paralajmëruar të premten nga opozita, deputetja Ermonela Felaj ftoi qytetaret ‘të dalin të pr
Strazimiri imiton Majkon, nderon me grusht Ermonela Felajn (VIDEO) Deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri imiton aktin e deputetit socialist Pandeli Majko i cili ngriti grushtin n