999 rezultate për

ermiri

Ami tregon barkun e rrumbullakosur në ditëlindjen e vjehrrit (FOTO LAJM) Dita e djeshme pwr Ermal Mamaqin ishte ditw feste, pasi babi i tij festoi 66-vjetorin. Vëllai i Ermalit, Ermiri ka
E gjen djalin në morg pas dy muajsh kërkime, babai: Do ta fal vrasësin! Një histori e trishtë dhe e pazakonte është zhvilluar sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur”. Ruzhdi Osmani,
Adoleshentja i jep fund arratisë/ "Do të martohem, ai është burri im" Pas 13 ditëve në arrati, adoleshentja e cila u largua bashkë me të dashurin të cilin e kishte njohur në rrjetin social F