E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

ermir

Përfitimet shëndetësore të ujit të ngrohtë esëll në mëngjes Sapo zgjohemi në mëngjes, veprimi i parë që duhet të bëjmë është të pimë një gotë ujë, e nëse është i ngrohtë edhe më mi
Ministri grek për marrëdhëniet Shqipëri-Greqi: Përmirësimi, do të sillte përfitime për të dy palët Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë z.Nikos Dendias për gazetën “Ta Nea” ka trajtuar raportet me vendet fqinje. D
"Tradhëtia është çelësi për të përmirësuar marrëdhënien tuaj", deklarata e ekspertes "shokon" rrjetin Të përjetosh tradhëtinë nga dikush që e dashuron, është zhgënjimi më i madh që mund të përjetoni dhe kjo i jep fund lidh
Pini vezë në mëngjes, do të mahniteni nga një "tufë" me rezultate Vezët e pagatuara janë të tejmbushura si me proteina ashtu edhe me yndyrna të mira. Idea e pirjes së vezës mund të mos u
Një limon afër shtratit dhe përfitime të shumta për ju Gjithkush e di se limonët janë të dobishëm për ne për shkak të nivelit të lartë të vitaminës C. Ne e shtojmë këtë pem
Ushtrimet intensive përmirësojnë jetën tuaj seksuale Nuk ka asgjë më të mirë për shëndetin tuaj sesa ushtrimet fizike. Dhe kjo vlen edhe për shëndetin seksual. “Burrat dh
Zidane nuk i humbet shpresat për Pogbanë Zinedine Zidane ende shpreson që klubi spanjoll do të jetë në gjendje ta transferojë mesfushorin e Manchester Unitedit,
Ngjyrat që ju nevojiten në jetën tuaj për të përmirësuar gjendjen shpirtërore dhe shëndetin Pse përjetojmë ndjenja negative? si depresioni dhe ankthi? Truri ynë mundohet ta luftojë, të vrapoj dhe të ngrihet ku
Përmirësohet gjendja shëndetësore e të rinjve që u theren me thikë në Prishtinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Ahmet Dërguti”. Persona të panjohur kanë da
Sipas shkencës, ndjekja e ndeshjeve të futbollit përmirëson zemrën Shuplaka të dorës të djersitura, nervozë dhe përzierje janë disa nga simptomat që shkaktohen nga shikimi i futbollit.
Nuk bëni gjumë të rehatshëm? Ja 5 mënyra që na sugjeron shkenca për ta përmirësuar Duket se cdo ditë dhe më shumë po bëhet akoma më e vështirë të bëjmë një gjumë të mirë. Supozohet se njeriu duhet të
Doni edhe punë edhe gjumë, zbulohet zgjidhja për gjumashët (FOTO LAJM) Netët e gjata dhe mëngjeset e përgjumura janë një gjendje që askush nuk e dëshirojmë por që vazhdimisht na ndodh. Dis
Ermir Lenjani magjik, gol spektakolar në fitoren e Sionit (VIDEO) Ermir Lenjani protagonist në fitoren 3-1 të Sionit në shtëpi me Zyrihun në sfidën e javës së tretë të Superligës së Zvic
10 këshillat për shëndetin gjatë verës 1.Pi shumë ujë Përfitimet e hidratimit janë të shumta. Pirja e rekomanduar nga tetë deri në dhjetë gota ujë në ditë mun
Disa arsye pse duhet ta pini një gotë birrë Birra me stinën e verës është si molla me kanellën, si mjalti me qumështin. Të shkon në shpirt, kur është e ftohtë, e mi
Pesë arsyet përse duhet të pini lëng Aloe vera Me origjinë në Afrikë, aloe vera është një bimë që përdoret për të trajtuar shumë gjendje shëndetësore. Sipas shumë s
Mos i hidhni lëvozhgat e vezëve, përdorini për të përmirësuar shëndetin Nevoja për doza të bollshme ditore të kalciumit, është diçka tepër e rëndësishme për organizmin tonë. Në këtë artikul
I vetmi frut që përmirëson shëndëtin e zemrës, të flokëve dhe çrregullimet hormonale Edhe pse avokado ka hyrë shumë vonë në tregun tonë vendas krahasuar me atë evropian e më gjerë, është shndërruar shumë s
Këto ushqime përmirësojnë shikimin Shumë njerëz përballen me probleme me shikimin. Kontakti i vazhdueshëm me kompjuterë, celularë dhe teknologjinë në përgj
Udhëtimet përmirësojnë shëndetin dhe trurin Udhëtimet janë të dashura për secilin, madje edhe në çdo moshë. Ato thyejnë rutinën, hasni në vende e njerëz të rinj.