999 rezultate për

ermali

"Kur bëjnë gabime", Rezarta Shkurta zbulon mënyrën e ëmbël si i kërkon falje Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga jeta e saj personale. Shpesh
Ka punuar me modelet joshëse, Ermal Mamaqi tregon për kë ishte xheloze Ami (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte si rrallëherë në një intervistë, ku fol
U bënë prindër, Ami dhe Ermali surprizojnë Arbanën e Eduartin (FOTO LAJM) Në muajin tetor, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan një djalë, të cilin çifti shumë i dashur për publikun e pagëz
Gruaja shoqe e ngushtë apo nuse për shtëpi? Çfarë zgjedh Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM) Tashmë siç ka ndodhur rregullisht në këtë sezon të "Shiko Kush Luan", moderatorja Luana Vjollca kryen intervista me të f
Brenda shtëpisë së Ermalit dhe Amit, si festohet Halloween (FOTO LAJM) Festa e Halloween-it duket se është pritur në formën më të veçantë në shtëpinë e Ermalit dhe Amit. Ka qenë Amarda ajo e
Kënga e tyre po bën namin, por Ermali paska refuzuar Fifin me parë (VIDEO) Para një jave, dy kushërinjtë tepër të talentuar, Fifi dhe Ermal Fejzullahu, kanë sjellë një bashkëpunim, të titulluar “
Do bëjnë namin, zbulohen detaje rreth duetit të Fifit dhe Ermalit (FOTO LAJM) Artistët e njohur Ermal Fejzullahu dhe Filloreta Raçi-Fifi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Kënga
Feston ditëlindjen, Ermali uron të birin me foton speciale (FOTO LAJM) Djali i Ermalit dhe Amardës, Joeli ka festuar ditën e sotme 7-vjetorin e tij. Aktori i njohur, Mamaqi ka ndarë në llogar
"Jahti i Jay-Z dhe Beyonce", Ermali pushon në të njëjtin vend me çiftin e famshëm? (FOTO LAJM) Pasi pushoi në bregdetin shqiptar, Ermali ka zgjedhur një tjetër destinacion. Kësaj radhe ai ndodhet pushime në Bodrum t
E mbani mend Kejvinën në "Xing me Ermalin"? Kështu e kujton modelja (FOTO LAJM) Kejvina fillimisht ka dalë si velinë në ekran, në emisionin "Xing me Ermalin" ku edhe u bë e njohur. Tashmë ajo është
Me pamjet emocionuese, Rezarta Shkurta dhe Ermali përcjellin të bijën për në shkollë (VIDEO) Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës. Mirëpo
Ermali çudit mamin e Ledrit: Më shumë të ngjaj ty se mamasë time (FOTO LAJM) Moderatori dhe njëherazi aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka ndarë së fundmi në llogarinë e tij një foto të mamas
"Turp të qahen këngëtarët për lekë", Ermal Fejzullahu thumbon kolegët për ankesat (VIDEO) Një debat i ditëve të fundit ka përfshirë edhe Ermal Fejzullahun. Kolegët e tij kanë reaguar masivisht për pakësimin e p
Rezarta Shkurta publikon bisedat private me Ermalin: Si të vij në shtëpi për 3 sekonda (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon sh
Rezarta pozon me bikini, tregon sherrin që ndodh me Ermalin kur bëhet fjalë për foto (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkura, ka zbuluar së fundmi problemin më të madh që vajzat kanë kur postojnë diçka në “Ins
"Në konakun tonë", Rezarta Shkurta dhe Ermali vizitojnë shtëpinë e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta, së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj e kanë kaluar fundjavën e tyre në qytetin e Gjir
Policia i "bën gjëmën" Shkëlzen Berishës dhe Ermalit Mamaqit, u bllokohet patenta Policia Rrugore i bllokon patentën Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, si dhe Ermal Mamaqit, m
Të ftuarit i "ikën truri" në emision me kolegen: Ta mora telefonin ta bëra copash (VIDEO) Moderatori Ermal Peçi ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Glamour zone", në drejtimin e Ester Bylykut. Gjatë emisi
Super ditëlindje në oborrin e shtëpisë, pamjet nga surpriza e Ermalit për bashkëshorten (FOTO LAJM) Ariana Fejzullahu ka festuar ditën e sotme ditëlindjen mes shumë urimesh, ku më i ndjeri ka qenë ai nga bashkëshorti i s
"Ishte spaçatori im", me këte video nga e shkuara Kastro Zizo sapo thumboi Ermalin? (VIDEO) Që Ermal Mamaqi ka lexuar libra këtë nuk duam ta dyshojmë në asnjë çast, por që videoja e tij e pak ditëve më parë bënte