999 rezultate për

ermal

Mik me Ermal Hoxhën, kush është "bosi" i Xibrakës që mori sot letrën nga OFL Operacionit Forca e Ligjit, i ka dërguar sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personave në Elbasan, mes tyre dh
Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.
Aksidentohet Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM) Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadan
Super ditëlindje në oborrin e shtëpisë, pamjet nga surpriza e Ermalit për bashkëshorten (FOTO LAJM) Ariana Fejzullahu ka festuar ditën e sotme ditëlindjen mes shumë urimesh, ku më i ndjeri ka qenë ai nga bashkëshorti i s
Bashkëshortja feston ditëlindjen, Ermal Fejzullahu i bën publikisht urimin romantik (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut feston sot ditëlindjen e saj. Këngëtari ka zgjedhur të publikojë një foto të saj krah
"S'të takon ty kjo", Ermal Mamaqi dhe Oriola Marashi "kunja" publikisht njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Albëri Hadërgjonaj publikoi ditën e djeshme një video të së bijës e cila është pëlqyer dhe komentuar me mijëra herë.
Ermal Mamaqi si "the Simpsons", paska parashkuar gjithçka para 10 vitesh (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi është kthyer pas në kohë me një skeç të 10 viteve më parë, teksa ishte pjesë e p
Brenda shtëpisë luksoze të Ermal Fejzullahut në Brezovicë (FOTO LAJM) Këto ditë karantinimi, Ermal Fejzullahu së bashku me familjen e tij ka vendosur t’i kalojë në shtëpinë e pushimit. Ai
"Ishte spaçatori im", me këte video nga e shkuara Kastro Zizo sapo thumboi Ermalin? (VIDEO) Që Ermal Mamaqi ka lexuar libra këtë nuk duam ta dyshojmë në asnjë çast, por që videoja e tij e pak ditëve më parë bënte
Në këto ditë, të gjithë do të donin të jetonin në shtëpinë perfekte të Ermal Fejzullahut (VIDEO) Këto ditë karantinimi, Ermal Fejzullahu së bashku me familjen e tij ka vendosur t’i kalojë në shtëpinë e pushimit. Ai
Ermal Mamaqi tregon pse i preu flokët gjatë izolimit: Do t'a mbaj mend gjatë! (VIDEO) Aktori i humorit Ermal Mamaqi gjatë këtyre ditëve të vetëizolimit, i preu flokët shkurt, gjë që e kanë bërë edhe shumë t
Ermal Mamaqi ka një këshillë për shqiptarët: Kur të blini ushqimet mos harroni... "Në atë orën që shkoni blini ushqimin për trupin, të shkoni të blini dhe një libër që të ushqeni mendjen..." Aktori i
Rezarta zbulon si rrallëherë detaje nga dashuria me Ermalin: Desh u përplasëm me makinë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta i përdor rrjetet sociale gjithmonë për çështjet e punës dhe biznesit, por duket se karantina ka "ndërhyr
"Deri këtu arrita", Ermal Mamaqi rruan kokën live në Instagram (VIDEO) Ermal Mamaqi ka publikuar së fundmi një video në profilin e tij të instagramit, në të cilën flet për komentet që njerëzi
Efektet e karantinës: Ermal Mamaqi rruan kokën live! (VIDEO) Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, ka qenë prej ditësh aktiv në rrjete sociale duke qëndruar në kontakt me nd
Ermali i kushtoi këngë, reagon Pëllumb Pipero (VIDEO) Ermal Mamaqi publikoi mbrëmë një këngë për mjekun infeksionist Pëllumb Pipero i cili gjatë gjithë kësaj kohe ka ndihmuar
Dalin pamjet, 30 bluzat e bardha të nisura në Itali gati të hyjnë në shërbim (VIDEO) Ashtu sikundër u raportua dhe bëri bujë të madhe, 30 mjekë e infermjerë janë dërguar në Itali për të luftuar ndaj pandem
"Nuk i përqafova dot", me tortë te dera Ermal Mamaqi tregon ditëlindjen më të trishtë (FOTO LAJM) Artisti Ermal Mamaqi festoi dje ditëlindjen, por kjo ditë e ka gjetur të trishtuar dhe larg njerëzve të tij të afërt, pë
Ermal Mamaqi kalon ditëlindjen më të trishtuar të jetës: I lashë prindërve një tortë tek dera Ditën e sotme, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi ka mbushur sot 38 vjeç. Mirëpo, siç ai ka treguar vetë, kj
Një zonjushë e vërtetë, shihni sa shumë është rritur Sia e Ermalit dhe Amit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja dhe biznesmenia, Amarda Toska festoi ditëlindjen. Ishte Ermali që na zbuloi përmes postimeve