999 rezultate për

erla

Ish-presidentit që solli Maradonën te Napoli bën deklaratën emocionuese Dhimbjes për humbjen e Diego Armando Maradonës iu bashkua edhe ish-presidenti i Napolit në vitet ’80, Corrado Ferlaino,
Përplasje fatale gjatë garës, vdes piloti 23-vjeçar (VIDEO) Pista e Interlagos të garave “Superbike” ishte tragjike për Mateus Barbosa, i cili ka humbur jetën pas humbjes së kontro
Marquinhos flet me superlativa për Neymar JR Mbrojtësi brazilian i Paris Saint-Germain, Marquinhos, së fundmi ka dhënë një intervistë për "BeIN Sports". Ai foli p
Mbrojtësi i Realit: Presion i madh kur nënshkruaja me Real Madrid Ferland Mendy ka treguar se cilat ishin emocionet kur nënshkruante me Real Madrid. Mbrojtësi i majtë, Ferland Mendy,
Super Shkëndija, "perla" e Ibrahimit kualifikon skuadrën shqiptare (VIDEO) Shkëndija me 10 lojtarë eliminon Botosanin në rrethin e tretë të Europa Ligë. Shkëndija e Tetovës ka arritur që të fi
10 perlat e jashtëzakonshme të CR7 me Portugalinë (VIDEO) Cristiano Ronaldo është golashënuesi aktiv më i mirë në nivel të ekipeve kombëtare. Portugezi është futbollisti i parë i
Udhëtimi më i gjatë në botë me autobus, nga New Delhi për në Londër për 70 ditë Agjencia turistike Adentures Overland shpreson që ideja e tyre për organizimin e udhëtimit me autobus nga New Delhi drej
Erla Mëhilli flet pa doreza: Stili i Spiropalit nuk më pëlqen Erla Mëhilli, zëdhënësja e Sali Berishës ka zbuluar shumë të fshehta që askush nuk i dinte më herët në karrierën e saj p
Nuk mjafton perla e Calhanoglu, Milan dhe Atalanta ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur në barazim 1-1 sfida mes Milanit dhe Atalantës. Skuadra e Piolit, e cila i ka befasuar të gjithë me ecu
10 vjet zëdhënëse e Berishës, Erla Mëhilli: Isha nën vëzhgim (FOTO LAJM) Erla Mëhilli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës është bërë nostalgjike ditën e sotme. Përmes një foto të publikuar në In
"Para 25 vitesh lindi kjo perla këtu", Kejvina publikon foto nga festa e përvjetorit (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella sot ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të. Ajo ka ndarrë në rrjet foto nga
Përlasja për shembjen e Teatrit, shoqërohet në polici ish-deputetja Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Silva Caka është shoqëruar sot në polici, pas përplasjes për shembjen
''Kam tre muaj që nuk takoj familjarët'', infermierja tregon rrezikun në Klinikën Infektive Kjo që shihni në foto është Arbërore Mërlaku, një ndër infermieret, që punon në Klinikën Infektive në QKUK dhe prej tre
SHKAKU/ Oxlade-Chamberlain dhe Van Dijk refuzojnë Chelsean Dyshja e Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain dhe Virgil Van Dijk nuk shkuan te Chelsea për shkak të trajneri italian, A
Me apo pa leje? Zëdhënësja e Sali Berishës thyen karantinën (FOTO LAJM) Erla Mëhilli është e njohur për publikun si këshilltja e ish-kryeministrit dhe ish-kreut të PD-së, Sali Berishës. Për di
"Në Shqipëri vendosin bosat dhe jo trajnerët", rrëfimi befasues i Tovërlanit: Si më kërkoi Gjici që të dilja kampion 12 pikë larg Skënderbeut Afrim Torvëlani është një nga trajnerët më të suksesshëm në Kosovë, ku ka arritur të fitojqë 4 tituj kampionë, 3 herë me
Pas spekulimeve për ndarjen, Timberlake dhe Jessica i japin fund kështu komenteve (FOTO LAJM) Skandali i këngëtarit të njohur, Justin Timberlake i cili u fotografua duke shtënguar duart me Alisha Wainwright bëri xh
Shijoni disa nga perlat e Juninhos (VIDEO) Një pjesë e tifozëve të cilët veçanërisht pëlqejnë golat nga gjuajtjet e lira me siguri do të veçojnë Juninhon si më të
Mësoni "perlat" e deputetit që i habiti të gjithë me deklaratën në Kuvend: Unë jam i zgjuar! Fjala e deputetit Kostaq Papa në Kuvend ka shkaktuar të qeshura, dhe videoja e tij ka bërë xhiron e rrjetit. Kostaq P
Ferland Mendy zbulon arsyen pse zgjodhi Realin para Barcelonës Mbrojtësi i majtë i Real Madridit i transferuar gjatë afatit kalimtar të verës ka qenë një objektiv edhe i Barclenës.