999 rezultate për

erjoni

"Nga na doli ky Bearti", dalin provat se autorja e "Përputhen" dinte gjithçka (VIDEO) Ish-konkurrenti i emisionit “Për’puthen”, Erjon Geca ka dalë në mbrojtje të Andit dhe Teas, të fundit këta që hodhën aku
Ana në shtrat me Arjonin, ish-konkurrenti i "Përputhen": Ka bërë njësoj edhe me mua (FOTO LAJM) Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Erjon Gega, ka bërë akuza të forta në emisionin “Shqipëria Live”, ku u diskutua fotograf
U largua papritur nga "Përputhen", Erjoni: Pata debat të ashpër me Anën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Erjoni i “Përputhen” vendosi në mënyrë të papritur që të largohej nga emisioni. Ditën e sotme ishte i
Pas 14 vitesh martesë, çifti vendos të birësojë një vajzë Entela dhe Erjoni rrëfyen historinë e tyre të bukur të dashurisë në emisionin “Historia Ime” në Tv Klan. Por pas martesë
Historia e dashurisë që nisi në kishë dhe u ndërpre nga lufta në '97 Në puntatën e sotme të emisionit “Historia Ime” në Tv Klan do të flasim për një histori të bukur dashurie. Çifti i bashk
"Atë që e kam pasur unë dhe e ke ti tani, do e marr unë përsëri", ish-e fejuara i nxin jetën çiftit Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me
Ish e fejuara përndjek çiftin që ditën e parë të lidhjes (VIDEO) Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me
Bertina e quajti gabim, përgjigjet Erjoni vite pas ndarjes Bertina dhe Erjoni ishin një nga ciftet më të preferuar në Big Brother, lidhje që përfundoi në ndarje. Ama vite më pa
Arian Çani bën deklaratën e pazakontë për Veliaj e paralajmëron Ramën Arian Çani me anë të një shkrimi ka analizuar zhvillimet e fundit në vend në lidhje me teatrin Kombëtar. Duke e quaj
Historia e dashurisë që bashkoi dy familje, 21-vjeçari pranon të mbajë prindërit dhe vjehrrën Një histori e bukur dhe e dhimbshme por plot frymëzim po trajtohet tek emisioni e Diela Shqiptare në rubrikën “Ka një me
Tërmeti / Xhaxhai i viktimës: Gruas së Erjonit i prenë këmbët Një tjetër fatkeqësi ka ndodhur në familjen Toro. Mjekët tashmë i'a kanë prerë këmbët gruas së emigrantit shqiptar që hu
E vërteta e dhimbshme për shqiptarin që humbi jetën në tërmetin në Itali Tragjedia që tronditi mëngjesin e sotëm familjen shqiptare Toro, banuese në fshatin Amatrice në zonën e Umbrias afër lok
Sochi 2014, dëmtohet skiatori Erjon Tola Dje, rreth orës 19.15 (ora lokale në Sochi) skiatori Erjon Tola, pjesëmarrës për herë të tretë në Lojërat Olimpike Dimër
Erjoni i BB5: Vazhdoj me të dashurën në Greqi Erjoni, i larguari i fundit nga shtëpia e Big Brother të shtunën e kaluar, deklaroi në emisionin ‘Pasdite në Top Channel
Erjoni: Do e godisja me grusht Gentën “Ishte një arritje e madhe për mua dhe jam i kënaqur. Nuk e prisja të qëndroja kaq gjatë. Nuk do të ndryshoja asgjë nga
Klaudia i merr Erionin shoqes së saj të ngushtë Është diskutuar shumë marrëdhënia midis dy baristëve Klaudias dhe Erjonit, si brenda ashtu dhe jashtë shtëpisë së “Big B