E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

erjona

Erjona Sulejmani bëhet pjesë e ‘Temptation Island Vip’ (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa muaj tashmë që kur modelja shkodrane Erjona Sulejmani dhe mesfushori nga Tetova Blerim Xhemajli, vendos
E dashura e Izet Haxhias tregon fytyrën e kërcënon: Hajdeni po jua mbajti (FOTO LAJM) Më në fund, e dashura e Izet Haxhisë ka treguar identitetin e saj, madje ka postuar edhe një foto. Erjona shkruan se
Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit provokon keq Ledrin Vulën (FOTO LAJM) Erjona Suljemani, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar duket se ia ka vënë syrin këngëtarit të njohur shqiptar, Led
Nuk bëri shqiponjën, Erjona tregon domethënien e simbolit të Blerimit pas golit (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili shpërtheu portën e Kosta Rikës mbrëmë me një super gol. Ajo që ra në sy të të gjithëve ishte festa e
Janë të ndarë, por Erjona bën veprimi e papritur pas golit të Xhemailit (FOTO LAJM) Ish bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjon Sulejmani ka reaguar sot pas golit që ai shënoi mbrëmë. Erjona, e cila i
"Numri 15 i Zvicrës m'u duk i lodhur". Ish-gruaja jep notën për Xhemailin Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, ka thumbuar futbollistin shqiptar të Zvicrës, duke thënë se isht
Pas ndarje, Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM) Pas dovorcit Erjona po e shijon në maksimum “lirinë” e saj dhe tashmë është duke kaluar disa ditë pushimesh në Mykonos.
Gazetarja bën gafën që shkriu rrjetin, bëhet lëmsh nga Xhensila Myrtezaj Folësja e lajmeve Erjona Rusi ka shkrirë gjithë webin teksa ka ngatërruar emrin e Xhensila Myrtezaj, me gazetaren që kis
Pas ndarjes nga Erjona, Xhemaili sulmohet fizikisht nga tre tifozë Një kërkesë për autograf u transformua në një grindje, e cila për pak sa nuk përfundoi me përleshje. Mesfushori shqi
Të pathënat e divorcit të Erjonës me Blerimin: Fitova lirinë, gratë e futbollistëve nuk kënaqen Erjona Sulejmani, ish bashkëshortja e mesfushorit tetovar të Zvicrës, Blerim Xhemajli, ishte e ftuar në emisionin Top Sh
Modelja ironizon futbollistin shqiptar live në emisionin italian Shqiptarja Erjona Sulejmani ishte e ftuar në emisionin e Luciana Litizzetto të titulluar “C’è Posta Per Te”. Gjatë tr
''Nuk lihet burri se të tradhtoi'', habit gazetarja shqiptare (VIDEO) Erjona Rusi është gazetare dhe moderatore në televizionin. Mbrëmjen e djeshme në emisionin ''Top Show Magazine'', ishte
Habit moderatorja e njohur: Burri le të kënaqet me femra të tjera Tradhtia është një ndër shkaqet kryesore pse mbaron një martesë. Por nuk mendon kështu Erjona Rusi e cila ka deklaru
Dashuria e pafundme e gjyshes, shet shtëpinë për kredinë e mbesës Rasti i parë i rubrikës “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare”, kishte protagoniste gjyshe Tahirenë, një zonjë sh
Dzemaili u divorcua nga Erjona, dhe kthehet në Itali për ta ndjekur Blerim Dzemaili dhe Erjona Sulejmani ndanë rrugët, teksa para pak kohësh zyrtarizuan divorcin e martesës së tyre. Er
Ish-missi shqiptar plas bombën: Patatja ime nuk do bëhet garniturë Vetëm pak ditë më parë, futbollisti i famshëm shqiptar Blerim Xhemaili shokoi publikun me lajmin se martesës së tij (në
Erjona i rikthehet ndarjes me Blerim Xhemajlin: E lashë unë Modelja Erjona Sulejmani dhe futbollisti Blerim Xhamajli pak kohë më parë i dhanë fund martesës së tyre, edhe pse janë p
Futbollisti shqiptar ndahet nga bashkëshortja: Boll përfitoi prej famës sime Futbollisti nga Gostivari por që luan në Zvicër, Blerim Xhemaili është ndarë nga bashkëshortja e tij Erjona Sulejmani.
Salsano dhe Erjona bëhen prindër për herë të dytë (FOTO LAJM) Moderatori dhe aktori i njohur i Portokallisë Salsano Rrapi është bërë baba për herë të dytë. Ka qenë bashkëshortja e
Pse nuk është martuar akoma Salsano Rrapi? Nuk do ta besoni përgjigjen e aktorit Aktori dhe moderatori i “Portokallisë”, Salsano Rrapi, prej 17 muajsh është baba i një vajze, Margi. Ai dhe aktorja Erjo