999 rezultate për

erjon

Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
U largua papritur nga "Përputhen", Erjoni: Pata debat të ashpër me Anën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Erjoni i “Përputhen” vendosi në mënyrë të papritur që të largohej nga emisioni. Ditën e sotme ishte i
Shkatërrohet banda e heroinës në kryeqytet, kush janë "të fortët" që u arrestuan në Kombinat Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona si dhe ka proceduar në gjendje të lirë një të pestë. Në pranga janë vënë Er
Ish-e dashura e Izet Haxhisë bashkohet me burrin: E menderosa! Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak të deklaratave të ty
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Joshëse në bikini, Erjona Sulejmani dhuron spektakël në bregdetin italian (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar të Zvicrës, Erjona Sulejmani, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale s
"Kam moral dhe familje", Erjona Sulejmani pendohet për fotot nudo? (VIDEO) Ish-gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani ka folur më shumë për karrierën e saj si dhe për familjen.
Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi në San Siro, ndezin "derbin" e Milanos (VIDEO) Në një nga ndeshjet më të shikuara në botë kurrsesi nuk mund të mungonin edhe dy super modelet shqiptare të cilat njihen
"Shumë prej futbollistëve janë gay", Erjona Sulejmani bën deklaratën shokuese (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Erjona Sulejmani tërheq shpesh vëmendjen me deklaratat e saj dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Në
"Të bleu Berisha", reagon ashpër ndaj akuzave ish e dashura e Izet Haxhisë Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
"Isha viktimë e një monstre", ish e dashura shpërthen keq ndaj Izet Haxhisë Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
Marrëdhënia me Xhemailin dhe jeta private, rrëfehet Erjona Sulejmani (FOTO ALJM) Ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani, ka folur për jetën e saj private në Itali. Në një
Kryebashkiaku "fluturues", destinacionet e shumta ku udhëtoi Erjon Veliaj gjatë 2019-tës (VIDEO) Kreybashkiakun Erion Veliajn jemi mësuar shpesh ta shohim në udhëtime jashtë vendit. Jemi mësuar ta shohim të flasë
Nuk ka dimër për Erjonën, shfaqet topless në Spanjë (VIDEO) Erjona Sulejmani po shijon ditë pushimi në plazhet ekzotike të Spanjës. Bukuroshja nuk heziton t’i vë në plan të parë
Erjona Sulejmani shfaqet seksi për festat e fundvitit në Abu Dabi (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me fotot e saj joshëse. Ajo së fundmi ka vendosur që t’i kaloj
"Jam gati", Bogdani sinjale Partizanit Franco Lerda u shkarkua pas humbjes në derbi dhe janë të shumtë emrat e lakuar për ta pasuar italianin. Ka edhe nga ata
Pas 14 vitesh martesë, çifti vendos të birësojë një vajzë Entela dhe Erjoni rrëfyen historinë e tyre të bukur të dashurisë në emisionin “Historia Ime” në Tv Klan. Por pas martesë
Historia e dashurisë që nisi në kishë dhe u ndërpre nga lufta në '97 Në puntatën e sotme të emisionit “Historia Ime” në Tv Klan do të flasim për një histori të bukur dashurie. Çifti i bashk
Gazetarja tregon çfarë i punoi "i forti" i lagjes në korridorin e shkollës: Më qëlloi me shuplakë Gazetarja Erjona Rusi ka treguar një episod të dhimshëm që i ka ndodhur në jetën e saj, gjatë kohës që ishte adoleshente
EKSKLUZIVE/ Erjona Sulejmani tregon lojtarin e preferuar dhe si u bë tifoze e Interit: Jam single, ja nga frymëzohem (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani, e cila tashmë ka karrierë ndërkombëtare në një intervistë ekskluzive për A