999 rezultate për

eriona

Njihuni me 2 vajzat që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në "Miss Globe" (FOTO LAJM) Klea Bushi dhe Eriona Sejdiu janë dy bukuroshet që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në “Miss Globe”. Klea Bu
Nuk bëri shqiponjën, Erjona tregon domethënien e simbolit të Blerimit pas golit (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili shpërtheu portën e Kosta Rikës mbrëmë me një super gol. Ajo që ra në sy të të gjithëve ishte festa e
Ja ku festoi Ilir Meta mbrëmë pasi u zgjedh President (VIDEO) Pas zgjedhjes si President i vendit, Ilir Meta ka qenë pjesë e një feste ditëlindjeje të organizuar për Sekretaren Organ
Horror në Krujë, 29-vjeçarja mbyt foshnjën dhe e varros në oborr Një 29-vjeçare është arrestuar nga policia e Krujës pasi ka vrarë foshnjën e saj 3-muajshe dhe e ka varrosur në oborrin