999 rezultate për

erion

“Je bërë për të ardh keq”,deputeti i LSI i sulet keq Erion Braçes Deputeti i LSI-se, Perparim Spahiu me anë të një postimi në Facebook ka lëshuar akuza të rënda në drejtim të socialistit
Bukuroshja e “Proçesit Sportiv” rrezikoi jetën, Erion Veliaj i bën dhuratë Modelja Blerta Leka e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe në datën 26 nëntor në Uashington, në një interv
Batutat e Ramës: Çfarë bën ti që qenke i vogël si Erion Braçe? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme u bë pjesë e një familje, pjestarët e së cilës vuajnë nga diabeti. Gjatë vizitës
Sherr me deputetët, Erion Braçe tregon sa i kushton kostumi Deputetët u përfshinë dje në një sherr kostumesh teksa diskutonin projektbuxhetin e vitit të ardhshëm. Mazhoranca dh
Si dukej vite më parë bashkëshortja e Erion Veliajt? Ajo sot është zonja e Parë e Tiranës dhe ka profesionin e juristes, por Ajola Xoxa në vitet e gjimnazit ishte një vajzë
Humbja e Italisë, Erion Braçe nuk e mban dot dhimbjen (FOTO LAJM) Deputeti socialist Erion Braçe është një ndër tifozët më të zjarrtë të skuadrës italiane. Si shumë tifozë të italis
Erion Veliaj: Ajola është garipe (FOTO LAJM) Erion Veliaj ka qënë pjesë e emisionit të ri “Why not”, drejtuar nga Roza Lati. I ngacmuar nga moderatorja, kryebas
Habit Erion Veliaj: Nuk i duroj dot "pjeshkat" që kalojnë para bashkisë Kryebashkiaku Erion Veliaj dje në mbrëmje ka qënë i ftuar në emisionin e ri të Roza Latit në "Ora News". Gjatë inter
Aktori për “2XL”: Nuk do shkoja kurrë në një emision aq të dobët Aktori i njohur Erion Isai bëri bujë më largimine tij nga Portokallia këtë sezon. Madje ai ka nisur me Bes Kallakun
Kryebashkiaku Erion Veliaj merr pjesë në forumin “Ditët e Investimeve në Beograd” Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi një vizitë një ditore në Serbi, me ftesë të kryebashkiakut të Beo
Besi dhe Erioni së bashku në ekran, zbulohen detajet e emisionit të ri (FOTO LAJM) Menjëherë pas largimit nga "Portokallia" dy aktorët Erion Isai dhe Besart Kalaku kanë filluar planet për të ardhmen e t
Erion Braçe i përgjigjet pyetjes a do të bëhet Kryeministër: Jam i shkurtër Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe ishte i ftuar sonte në emisionin “Shiko kush LUAN”, në Top Channel, moderuar n
Erion Isai ndryshon qëndrim: I jam mirënjohës Top Channel U largua nga ekrani për t’u angazhuar në botën politike, ndërsa ishim mësuar ta shihnim çdo javë në “Portokalli”. Ta
Erion Veliajt kapet "mat" në një darkë me Ilir Metën: Kush i dekonspiroi (FOTO LAJM) Erion Veliaj dhe Ilir Meta kanë qenë në një darkë të përbashkët mbrëmë gjatë ndeshjes Partizani i Beogradit - Skëndërbeu
Rama thumbon Veliajn: Mos dil në televizor kur je jashtë Mbrëmjen e djeshme Edi Rama i ftuar në “Zonë e Lirë” të Arian Çanit nuk ka lënë pa thumbuar edhe kreun e Bashkisë, Erio
Erion Isai dhe Bes Kallaku, në një projekt të përbashkët televiziv Para pak ditësh u mësua se Besart Kallaku dhe Erion Isai do të jenë bashkë prezantues me Ardit Gjebrenë, në festivalin e
Tahirin e pret burgu, por shikoni çfarë bën Lali Eri (FOTO LAJM) Partia Socialiste po përjeton një ndër ditët më të vështira të saj. Nga një sukses i madh për zgjedhjet e 25 qershori
Teuta Arifi në Tiranë, mirpritet nga kryebashkiaku Erion Veliaj (FOTO LAJM) Kandidatja e BDI-së për komunën e Tetovës dje zhvilloi një vizitë zyrtare në Tiranë ku u mirprit nga Kryetari i Bashikë
Aktori sqaron përfundimisht zërat: Ika nga Portokallia për shkak të Altin Bashës Erion Isai u largua nga Portokalli këtë sezon dhe jo me pak zhurmë. Së fundmi ai ka dhënë një intervistë për “Jo vet
Maratona e Tiranës, Erion Veliaj kalon Canën Mes vrapuesve në Maratonën e Tiranës ishte dhe ish-kapiteni i Kombëtares sonë të Futbollit, Lorik Cana, i cili na udhëho