E FUNDIT/ Real Madrid bën një hap fals në luftën për titull (VIDEO)
999 rezultate për

erin

Pirlo paralajmëron Interin: Ne jemi aty dhe duam ta fitojmë titullin Juventus do të rikthehet në fushë ditën e nesërme, teksa pret Spezian ku aktivizohet edhe mbrojtësi i kombëtares, Ardian
Priteshin mbi 15 mijë doza, shtyhet ngarkesa e Pfizer për Shqipërinë Ditën e sotme pritej që në Shqipëri të mbërrinte një tjetër ngarkesë e Pfizer me vaksina anti covid. Por kjo dërgesë
Zbardhet deklarata në Bruksel e Këshillit të Stabilizim-Asociimit, vlerëson pozitivisht Shqipërinë Sot në Bruksel është zhvilluar takimi i 11-të i i Këshillit të Stabilizim Asociimit mes BE dhe Shqipërisë. Në përfund
Cila është dashuria juaj bazuar në shenjën e horoskopit? Qeniet njerëzore janë përpjekur të përcaktojnë dashurinë për mijëvjeçarë. Më në fund është spekuluar sepse gjithçka, nga
Spiropali me lavde ndaj Ramës: Është kryeministri më i mirë që ka pasur Shqipëria në 30 vite Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka replikuar me deputetët e opozitës në Kuvend.
Kryemadhi: Partnership jo vetëm për fushatën elektorale, por edhe qeverinë e re Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi foli pas marrëveshjes së koalicionit PD-LSI, duke u shprehur se ky është një bashkim
HOROSKOPI/ Do keni mosmarrëveshje të forta me partnerin, mos lëshoni pe Dashi Po kaloni një kohë të vështirë dhe doni të merrni konfirmim ose përgjigje. Mos insistoni shumë përndryshe rrezi
Arsenali mposht me përmbysje Licesterin (VIDEO) Leicester City ka pësuar disfatë nga Arsenali në kuadër të javes së 26-të të Premierligës. Fillimisht, "Foxes" e nisë
"Shqiptar m***", prokuroria italiane dënon me 5 vite trajnerin që ofendoi futbollistin shqiptar Fyerjet ndaj një futbollisti shqiptar janë cilësuar si një ngjarje shumë e rëndë dhe vepër penale që duhet ndëshkuar rre
Braktisi universitetin, njihuni me YouTuberin më të pasur në Australi (FOTO LAJM) Një i ri i cili vendosi të braktiste universitetin vite më parë, është kthyer në YouTuberin më të pasur në Australi.
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëjë kujdes! Mund të tundohet e të tradhtojë partnerin Dashi Sot do afroheni më shumë së kurrë me atë që keni në krah dhe do flisni edhe për disa të fshehta të së kaluarës. D
Bashkë përgjithmonë: Shtatë shoqe ndërtuan shtëpi për të kaluar pleqërinë Ngjan si ato premtime që bëjmë që fëmijë, por këto shoqe në Kinë kishin planifikuar të ndërtonin një shtëpi për të kalua
Basha publikon videon dhe jep zgjidhjen: Ndryshoje qeverinë! Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vazhdon fushatën politik në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook
Pasuria e 16-fishuar dhe problemet me "bunkerin", Rama flet për herë të parë Kryeministri Edi Rama u vu në kryeqendër të kritikave pak pasi BIRN publikoi skedën e pasurisë së tij. Për këtë lajm
Po shtiren? Saimiri i ve vulën lidhjes me Merin: Dashuri (FOTO LAJM) Meri Murrizi, vajza modele nga Elbasani arriti ti fitonte zemrën "princit modern" Saimir Kasemi. Pas përfundimit të s
Goditi Erin e ofendoi Melisën, Fatjoni: Kjo është arsyeja pse u largova nga Për'puthen (FOTO LAJM) Fation Kuqari është një ndër djemtë më të komentuar të "Për'puthen", i cili shkaktoi zhurmë me zgjedhjet dhe sherret.
EMRI/ U përplas me trajlerin, kush është i riu që vdiq në Rrugën e Kombit (VIDEO) Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në "Rrugën e Kombit". Burimet bëjnë me dije se nga ky aksident i rëndë
Pas Gomez Gasperini sërish sherr me Ilicic, sulmuesi drejt largimit Duket se te Atalanta, paqja, është e pamundur të zgjasë, teksa duket se një tjetër yll i ekipit është fare pranë largimi
Mevlani debaton me Erin për Ledjanën: Nuses time do i blej… Mevlani ka debatuar me Erin për shkak të deklaratave që ky i fundit bëri në takimin me Ledjanës, të cilës i shprehu se d
Zvezda luan me Milanin, tifozët e Interit presin si hero trajnerin Stankovic (VIDEO) Dejan Stankovic rikthehet në Milano, kësaj here si trajner i Crvena Zvezdës, e cila do të sfidojë sot Milanin në orë