999 rezultate për

eriksen

Eriksen bëhet "kurban" për Kante Interi në kërkim të dëshpëruar të një fondi financiar për tu hedhur në sulm për objektivin e madh të merkatos së Conte-s
Tottenham tenton rikthimin e Eriksen Christian Eriksen i larguar në merkaton e janarit nga Tottenham tek Interi, nuk ka patur një ndikim të madh me skuadrën
U transferua me bujë, Eriksen mund të largohet nga Interi Cristian Eriksen ishte afrimi i bujshëm i Interit në merkaton e janarit, me zikaltrit që arritën të "djegin" konkurrencë
Marotta: Presim më shumë nga Lautaro dhe Eriksen Interi po punon për t’u rikthyer në nivele të larta dhe për të garuar për tituj kampionë në Itali e Europë, por edhe kët
Po i ecën ters! Kryeministrja daneze shtyn dasmën për të tretën herë! Kryeministrja e Danimarkës, Mette Frederiksen, mendoi se ajo më në fund e kishte ndarë datën e dasmës, por iu desh ta sh
Inter - Sampdoria, formacionet e mundshme: "Zikaltërit" ende në lojë për titullin Interi do të luaj sot ndeshjen e prapambetur me Sampdorian ku do ti duhet ti bëjë llogaritë pa Stefano Sensin dhe Marcel
Eriksen po testohet nga Conte për një rol të ri te Interi Christian Eriksen po testohet nga Antonio Conte në rolin e trekuartistëve te Interi, derisa po përgatitet për përballjen
Eriksen "le pa fjalë" Conten La Gazzeta dello Sport pretendon se ish mesfushori i Tottenham ka bindur trajnerin Conte gjatë rifillimit të stërvitjeve
Të gjitha rezultatet e Europa League (VIDEO) U luajtën në orën 18:55, 8 sfidat e para të vlefshme për fazën e 1/16-ve të Ligës së Europës, ku nuk munguan surprizat.
Super Inter, Eriksen "shpartallon" portën (VIDEO) Interi ka kaluar në epërsi kundër Ludogorets në takimin e parë me eliminim direkt në kompeticionin Europa League. Chr
Ish-mbrojtësi i Juventusit: Conte donte Vidalin dhe jo Eriksenin Ish-mbrojtësi i Juentusit, Ciro Ferrara, ka zbuluar disa fakte interesante rreth transferimit të Eriksen te Interi. S
Eriksen "kap" ritmin, i gatshëm për ta nisur nga minuta e parë ndeshjen ndaj Lazios Pas disa minutash në derbin ndaj Milanit, Christian Eriksen e nisi nga stoli edhe sfidën e mbrëmshme ndaj Napolit, teksa
Eriksen me fjalë të mëdha për "derbin": Atmosferën që e përjetova, s'mund ta përjetosh në Premier League Mesfushori i Interit, Christian Eriksen, ka mbetur i mahnitur me atmosferën që e ka përjetuar në derbin e tij të parë De
Eriksen prezanton veten nga numri i këmbës, premton fitore në "derbi" Blerja më e re e Interit, Christian Eriksen ka dhënë një intervistë me pyetje të shkurtra vetëm dy ditë para derbit ku k
Eriksen zbulon qëllimin e transferimit te Interi: Kam ardhur të fitoj Serie A Christian Eriksen zbulon qëllimin për të cilin ai u transferua te Interi në ditët e fundit të merkatos së janarit. Da
Capello flet për merkaton e Interit: Sensi dhe Eriksen në një nivel Interi ka qenë një nga skuadrat më aktive gjatë afatit kalimtar të dimrit duke ofruar tre lojtarë, Eriksen, Moses dhe Yo
Mourinho flet për Eriksen: Tentova ta mbaj, por ai e kishte ndarë mendjen Jose Mourinho mori drejtimin e Tottenham disa muaj më parë duke zënë vendin e Pochetinos të shkarkuar. Portugezi menj
Conte: Eriksen kishte shumë mundësi, por zgjodhi Interin Interi ka marrë tre barazime në tre ndeshjet e fundit te Serie A duke e komplikuar disi situatën edhe pse janë vetëm 3 p
Conte flet për performacën e parë të Eriksen te Interi Interi mposhti jo pa vështirësi Fiorentinën me rezultatin 2-1 dhe kualifikohet në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë për h
Tottenham gjen pasuesin e Eriksen, blen përfundimisht yllin argjentinas (VIDEO) Vetëm pak orë pasi humbi shërbimet e Christian Eriksen, Tottenham Hotspur zyrtarizoi blerjen përfundimtare të kartonit t