999 rezultate për

eriksen

Largimi i Eriksen sjell te Interi De Paul Merkato e Interit për muajin janar, përsa i takon mesfushës është e lidhur ngushtë me shitjen e Christian Eriksen, i cil
Pret afatin kalimtar të janarit, Arsenali gati ta rikthejë në Londër Eriksen Aventura e Christian Eriksen me fanellēn e Interit është drejt fundit dhe kjo ështē konfirmuar jo vetëm nga ma
Eriksen larg Interit, gjigandët gjerman në sulm për të siguruar shërbimet e danezit Borussia Dortmund është duke konsideruar të provojë transferimin e mesfushorit të Interit, Christian Eriksen në janar.
Eriksen po kalon orët e fundit te Interi, drejtori sportiv: Do vendosim në javët e ardhshme Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta ka paralajmëruar se në janar mesfushori Christian Eriksen mund të largohet nga
Conte insiston: I kam dhënë shumë mundësi Eriksenit Trajneri i Interit, Antonio Conte insiston se i ka dhënë shumë mundësi mesfushorit Christian Eriksen. "Neurazurët" do
Lukaku këshillon Eriksen: Ka shumë cilësi, duhet të mësojë italisht Udhëhoqi Belgjikën e tij drejt "Final Four" të Ligës së Kombeve dhe tani Romelu Lukaku është gati të rikthehet tek Inter
lamtumirë Eriksen, kërkohet këmbimi me mesfushorin e PSG Aventura e Christian Eriksen tek Inter-i duket se do të përfundojë shumë shpejt. Lamtumira e danezit nga Milano mund
Eriksen tek Arsenal, Xhaka tek Inter? Inter do të përpiqet të finalizojë një marrëveshje e cila do të mundësonte shkëmbimin e mesfushorëve Christian Erisken-G
Conte: Eriksen? Zgjedhjet për të mirën e Interit Christian Eriksen është shndërruar në çështje tek Interi. Fjalëve të danezit, se njerëzit duan ta shohin në fushë, por C
Eriksen "hakmerret" duke kaluar te rivali i përjetshëm, Conte gjen çelësin për Kantenë Urrejtja mes tifozëve të Milanit dhe atyre të Interit ka qenë përherë e dukshme, ndërsa drejtuesit e të dyja skuadrave k
Interi do të tentojë transferimin e yllit të Atalantës në janar, sakrifikohet Eriksen Interi në janar do provojë transferimin e sulmuesit të Atalantas, Ruslan Malinovskyi dhe do provojnë shitjen e mesfushor
Eriksen larg Interit, këto janë destinacionet e mundshme te danezit Christian Eriksen mund të rikthehet te Tottenham. ‘Calciomercato’ raporton se Tottenham janë të hapur ndaj idesë për
"Bomba" nga Spanja, Interi dhe Reali po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve Interi dhe Reali i Madridit po bëhen gati për të bërë një shkëmbim bombastik lojtarësh. Sipas “Don Balon”, Interi i
Eriksen drejt largimit, Klopp e do te Liverpooli Mund të mbyllet në janar aventura e Christian Eriksen te Interi. Mesfushori danez i cili nuk po arrinë të tregojë dot ve
U mor me bujë të madhe, Interi kërkon të shesë Eriksen Inter dëshiron të shesë mesfushorin Christian Eriksen, i cili nuk është duke u përshtatur në skemat e trajnerit Antonio
Nuk ka minuta, Eriksen "përshëndetet" me Interin në janar Eriksen nuk është i kënaqur me minutat që ka në "Giuseppe Meazza" dhe prandaj planifikon të ndryshojë mjedisin e klubit
Conte: Mjaft folëm vetëm për Eriksen Christian Eriksen luajti përreth 60 minuta në transfertën e djeshme të Interit ndaj Veronës, pro u mjaftua vetëm me një
Eriksen mund të largohej gjatë merkatos, Interi refuzoi tre oferta për të Inter ka refuzuar tri oferta për huazimin e mesfushorit Christian Erisken. Lajmi bëhet i ditur nga gazzetta dello Spo
Eriksen nuk bën "hajër", Vidal i preferuari i Contes Vidal është zyrtarisht futbollist i Interit, por pyetja që bëhet në këto momente është: çfarë do të bëhet me Christian E
Eriksen "sms" Contes: Dua më shumë minuta Raporti mes Antonio Contes dhe Cristian Eriksenit nuk ka lulëzuar asnjëherë dhe mesfushori i blerë në janar nga Totenhem