999 rezultate për

erick

Vëllai Aubameyang gjuan me armë, merr pjesë dhe ylli i Arsenalit (VIDEO) Vëllai Pierre-Emerick Aubameyang është shfaqur në një video me një pistoletë për festën e Vitit të Ri. Edhe Aubameya
MOTO GP/ Maverick Vinales më i shpejti, lë prapa Mir e Quartararon Gara e sotme e Grand Prix të Emilia Romagna ka qenë gati më interesantja e këtij sezoni. E përcjellur edhe me disa ak
Aubameyang thyen rekordin e Henry te Arsenali Pierre Emerick Aubameyang ka vendosur emrin e tij në historinë e Arsenalit. Sulmuesi nga Gaboni bëhet lojtari që arri
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
Kjo është fëmijëria dhe karriera e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang ka lindur në Laval të Francës në 18 qershor 1989 nga babai i tij Gabonese, Pierre François Aub
Rita Ora zbulon të dashurin e ri (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Rita Ora mori pjesë në dasmë n e mikut te saj në Nju Jork ku shfaqej e shoqëruar nga stilisti i fam
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Harry Kane dhe Pierre-Emerick Aubameyang janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës Faqa angleze, Goal.com ka
Ky është numri që Aubameyang do të mbaj në fanellë tek Arsenali (FOTO LAJM) Skuadra angleze, Arsenale ka konfirmuar se Pierre-Emerick Aubameyang do të mbajë në fanellë numërin 14. Pierre-Emeric
Arsenal nxjerr në dyqanin e tyre fanellën e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Klubi anglez, Arsenal pas arritjes me Borussia Dortmund për Pierre-Emerick Aubameyang, ka nxjerr në shitje fanellën e ga
Klopp ka disa fjalë për sulmuesin gabonez, Pierre-Emerick Aubameyang Jurgen Klopp ka mohuar se Liverpool do të tentojë transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmund, Pierre-Emerick Aubameya
Dortmund me komunikatë zyrtare për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka folur për Sky Sports në Gjermani rreth interesimit të vazhduesh
Arsenali optimist për rinovimin e Ozilit Sipas London Evening Standard, për ozilin ekziston besimi se gjermani do të rinovojë. Ish-ylli i Real Madridit është
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang dhe Arsene Wenger janë personazhet kryesore të karikaturës së ditë. Faqja angleze Goal.com
Shefi ekzekutiv i Dortmundit e konfirmon se Arsenali ka bër ofertë për Aubameyan Shefi ekzekutiv i Borussia Dortmundit, Jans-Joachim Watzke, e ka konfirmuar se Arsenali ka bërë ofertë për sulmuesin Pie
Dortmundi merr vendimin për Aubameyang Pierre-Emerick Aubameyang nuk do të largohet nga Dortmundi gjatë janarit. Administratori i Borussia Dortmund, Hans-Jo
Borusia ia lë "thatë" Milanit: S'ka negociata për Aubameyang Gjermanët e Borussia Dortmund kanë mohuar zërat se janë në negociata me Milanin për shitjen e Pierre Emerick Aubameyang.
Reagon Mogherini: Jo vetëm Prishtina, por edhe Beogradi shkeli marrëveshjen e mbrëmshme Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Europian, Federicka Mogherini ka shprehur "keqardhje për të gjitha palët e dialogut",
Ja kush po pengon kalimin e Aubameyang te Reali Pierre Emerick Aubameyang duhet te presë ende për t'u transferuar në "Santiago Bernabeo". Sulmuesi i Borussias së Dortmu
Presidenti Hashim Thaçi vazhdon takimet në SHBA Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, i cili ndodhet në një vizitë zyrtare në SHBA, është takuar me disa nga politikanët të
Senatori në SHBA propozon ligj për “terrorizmin ekonomik” Senatori i Uashingtonit, Daug Ericksen tha të mërkurën se do të propozonte një projektligj të ri që do të përfshijë një