E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

ergys

Edi Reja fton në kombëtare Ergys Kaçen dhe lojtarin e Partizanit Shqipëria do të luajë dy ndeshjet e radhës në muajin tetor, atje ku do të përballet ndaj Turqisë dhe Moldavisë. Shumë nd
Ergysi vdiq pasi ra nga skela, motrat bëjnë apelin drithërues (FOTO LAJM) Javën që lamë pas, shembja e skelave në Tiranë shkaktoi 2 viktima. Orjan Kodra dhe Ergys Brahimi, humbën jetën, ndërk
Bukë, djathtë, domate: Fotoja prekëse e Ergys Brahimit, viktima e tragjedisë nga rënia e skelës në Tiranë Një foto prekëse është duke qarkulluar gjatë dy ditëve të fundit në rrjetet sociale pas tragjedisë me dy të vdekur dhe d
Kishte marrë dokumentet amerikane, skela i ndërpreu në mes ëndrrën Ergys Brahimajt Një ëndërr e ndërprerë në mes, në mënyrën më të keqe të saj. Ergys Brahimaj, një nga punëtorët që humbi jetën nga sh
Ergys Kaçe ''çmend'' grekët, i detyron të këndojnë shqip (VIDEO) Ashtu siç ndodh gjithmonë, kur një lojtar transferohet në një ekip tjetër, prezantohet para shokëve me një këngë. Klubi
Ergys Kaçe largohet nga Panathinaikos, rikthehet te Paok Nëpërmjet një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe, deklaron se e ka mbyllur aventurën e tij me Pan
Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdexhinjve të Shkodrës Zbulohet roli i policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u
Ergys Kaçe i pafat por gjuajtja spektakolare e tij çmend rrjetin (VIDEO) Mesfushori i përfaqësueses së Shqipërisë, Ergys Kaçe që aktivizohet në kampionatin grek me skuadrën e Panathinaikos isht
"30 vite burg për një vepër që nuk u provua kurrë" (VIDEO) Me 30 Korrik 2016, rreth orës 16:30 ndodhi një incident në afërsi të burgut të Vaqarrit. Një i burgosur u plagos me armë
Ergys Kaçe dhuron “magji” në kampionatin grek (VIDEO) Mesfushori i Komëtares, Ergys Kaçe po kalon një formë të shkëlqyer në kampionatin grek me fanellën e Panathinaikosit, du
Ergys Kaçe shënon gol për Panathinaikosin (VIDEO) Ergys Kace futbollisti i kombëtares shqiptare sapo ka shënuar gol në kampionatin grek, teksa po luhet sfida mes Ofi Cr
Ergys Kaçe shënon supergol në derbin e Athinës (VIDEO) Pas Eros Grezdës, një tjetër futbollist i kombëtares kuqezi, Ergys Kaçe tregoi sot se gëzon një formë mjaft të mirë, pas
Ergys Kaçe dëmtohet që në ndeshjen e parë me Panathinaikosin Debutimi i Ergys Kaçes në këtë sezon me Panathinaikosin, u shoqërua me një fitore për ekipin e tij, por për fat të keq,
Ergys Kaçe dëmtohet në gju Ergys Kaçe ka nisur prej ditësh aventurën e tij me Panathinaikosin. Pas mbylljes së huazimit në gjysmën e dytë të sezoni
Ergys Kaçe vazhdon karrierën tek klubi grek Mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe do të vazhdojë të jetë pjesë e Panathinaikosit edhe në sezonin e ardhshëm. Klubi
Ergys Kace i jep fund aventurës tek Panathinaikos (FOTO LAJM) Ergys Kaçe e ka mbyllur ditën e djeshme huazimin tek skuadra e Panathinaikos, tek e cila kaloi në muajin janar. Mesf
Plagos me thikë të riun, kontrolli në banesë fundos 25-vjeçarin Një sherr me thika ku ka mbetur i plagosur një i ri ka ndodhur në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije s
Mediat greke i thurin elozhe Ergys Kaçes Ergys Kaçe është bërë menjëherë një prej lojtarëve më të rëndësishëm të klubit të Panathinaikosit. Skuadra e shqiptar
Ergys Kaçe titullar tek skuadra e Panathinaikos Vetëm në ditën e fundit të tregut të transferimeve dimëror u zgjidh gjithçka për mesfushorin Ergys Kaçe. Por, duket s
PAOK dhe Panathinaikos arrijnë marrëveshjen për Ergys Kaçen Ergys Kaçe duket se do të largohet nga PAOKu i Selanikut. Mesfushori i Kombëtares shqiptare nuk ka pasur hapësira tek kl