999 rezultate për

ergi

ZYRTARE/ Barcelona transferon mbrojtësin Sergino Dest Barcelona ka konfirmuar transferimin e Sergino Dest nga Ajax. Futbollisti 19 vjeçar vjen te Barcelona nga Ajax, për t
Barcelona apo Bayern Munchen? Sergino Dest bën zgjedhjen përfundimtare Talenti i Ajax, Sergino Dest, ka qenë futbollisti më i kërkuar këtë merkato, me dy gjigantët e Europës, Barcelona dhe Ba
Sergino Dest fut në "luftë" Bayernin dhe Barcelonën Ylli amerikan ka tërhequr interesimin e disa skuadrave të mëdha evropiane duke përfshirë Barcelonën dhe Bayern Munih.
Facebook me limite, vendos kufizime për dërgimin e mesazheve në Messenger Facebook ka ndërmarrë një tjetër veprim në përpjekje për të parandaluar keqinformimin dhe informacionet e rreme me përmb
Plas gallata me Mërgim Vojvodën, frikësohet nga tamponi (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares së Kosovës gjatë ditës së sotme kanë bërë testet për COVID-19, para udhëtimit drejt Italisë, a
ZYRTARE/ Mërgim Vojvoda firmos me Torinon shte thjesht një formalitet, por tani është zyrtare: Mërgim Vojvoda është një lojtar më i ri i Torinos. Mbrojtësi koso
Takim Koeman - Busquets, zhvillime të reja nga Barcelona Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman ka diskutuar me mesfushorin Sergio Busquets. Pas diskutimeve me Luis Suarez
Pothuajse zyrtare, Vojvoda transferohet tek ekipi i madh i Serie A Mërgim Vojvoda në sezonin e ri do të jetë pjesë e Serie A. Korrespodenti i Albeu.com në Torino, Nderim Kaçeli ka mës
Mërgim Mavraj tërhiqet nga Kombëtarja Shqiptare (VIDEO) Futbollisti nga Istogu, Mërgim Mavraj nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares Shqiptare. Lajmi është bërë i ditur nga ve
3 ditë pa asnjë gjurmë, kjo është banesa në Fushë Krujë ku qëndroi 15-vjecarja (VIDEO) Pas 3 ditësh, është gjetur në Fushë-Krujë, minorenia nga Vlora e cila dyshohet se shoqërohej me një djalë. Videoja që
Piloti i Formula 1 me koronavirus, humb garën e Silverstone COVID-19 shkakton alarm në Formula 1 para garës së Silverstone. Piloti i Racing Point, Sergio Perez, bëri testin e Kor
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
LISTA/ Lojtarët më të "egër" në 20 vitet e fundit, kryeson Sergio Ramos Me 17 kartonë të verdhë brenda një sezoni, Klaus Gjasula ka vendosur një rekord të ri në Bundesliga. Mesfushori shqip
Një lajm i mirë për Barcelonën, Roberto rikthehet në stërvitje Pas barazimit dëshpërues kundër Celta Vigo, lojtarët e Barcelonës janë kthyer sot në fushat e blerta, për seancën e radh
PSG ndryshon mendje për portierin Sergio Rico Kur dukej se Sergio Rico do të merrte rrugën e rikthimit te Sevilla, planet e Paris Saint Germain për portierin duket se
Sergio Ramos barazon rekordin e Ronald Koeman Edhe pas ndërprerjes tre mujore për shkak të Covid-19, Sergio Ramos nuk e harroi zakonin e tij, atë të gjetjes së rrugës
Fituam ndaj Eibar, Ramos: Kemi 10 finale Sergio Ramos është shprehur optimist rreth mundësisë që Real Madrid të fitojë titullin e kampionit në La Liga. Ramos:
Efekti i karantinës, te Reali dëmtohen Ramos dhe Carvajal Në ndeshjen e parë pas Covid-19, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos kanë lënë fushën me shqetësime. Dani luajti vetëm 45
Gazzetta dello Sport: Lazio pas dyshes së Kosovës Lazio po interesohet për transferimin e dy lojtarëve të kombëtares së Kosovës. Prestigjiozja italiane "Gazzetta dello
Këta janë 3 mbrojtësit më të fortë në botë sipas Kumbullës Mbrojësi shqiptar, Marash Kumbulla, së fundmi ka dhënë një intervistë për, "SportWeek", ku foli për shumë tema, nga defe