999 rezultate për

erdoganit

Shkupi protestoi në mbështetje të Erdoganit Protesta në mbështetje të kryeministrit turk Rexhep Taip Erdogan është zhvilluar ditën e sotme në Shkup, në të cilën kan
Shkupi dhe Gostivari protestojnë në mbështetje të Erdoganit Ditën e sotme pritet që të zhvillohen protesta në Shkup në mbështetje të kryeministrit të Turqisë Rexhep Taip Erdogan. N
"Sulltani" në protestë kundër Erdoganit (VIDEO-FOTO) Aktori kryesor i serialit “Sulejmani i Madhërishëm” Halit Ergenc së bashku me artistë të tjerë në zë, është një nga drej
Anëtarisimi në BE, Erdoganit po i soset durimi Kryeministri i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan e ka cilësuar si të pafalshme vonesën e Bashkimit Europian për të pranuar
Dhëndri i Erdoganit udhëheq privatizuesin e KEK Kur Rexhep Taip Erdogan kishte takuar kryeministrin e Kosovës Hashim Thaçi, më 2010, në shenjë miqësie mes dy shteteve,
Thaçi telegram ngushëllimi Erdoganit Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka dërguar një telegram ngushëllimi kryeministrit të Republikës së
Truprojat e Erdoganit rrahin rojet e OKB-së (VIDEO) OKB, organizata që synon të vendosë paqen në botë nuk ka mundur të ruajë qetësinë edhe brenda ambienteve të saj. Mediat
Ndahet nga jeta e ëma e Erdoganit Tenzile Erdoan e ëma e Kryeministrit Rexhep Tajip Erdoan sot përcillet për në udhëtimin e fundit. Trupi i Tenzile Erdoan