999 rezultate për

erdhi

Zhdukja e kapitenit turk/ Habit ambasadori: Jahti erdhi vetë nga Mali i Zi Ambasadori i Turqisë në Tiranë ka folur lidhur me ngjarjen e ndiodhur në fund të muajit Gusht ku një Jaht i braktisur u
Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Miranda Kerr bëhet nënë për herë të tretë (FOTO LAJM) Modelja e njohur Miranda Kerr ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë me bashkëshortin Evan Spiegel, një nga themeluesi
Albin Kurti: Për Kosovën nis një kapitull i ri Albin Kurti, kandidat i VV-së për kryeministër, ka thënë se me fitoren e kësaj partie në zgjedhjet e 6 tetorit, megjithë
"Çohu se erdhi policia": Trejsi tregon çfarë di për aktivitetin e të dashurit (FOTO LAJM) Eshtë zbardhur dëshmia e Trejsi Sejdinit në Prokurori fill pas arrestimit të të dashurit të saj, Leonard Dukës në prill
Skandali në shtëpinë e fëmijës në Tiranë, 12 vjeçarja: Erdhi te tualeti im, u zhvesh “Fiks Fare” vazhdoi sot në mbrëmje të denoncojë problemet me të cilat hasen fëmijët që jetojnë në shtëpinë e femijës “Z
Si erdhi kokaina nga Ekuadori në Durrës? Detajet e itinerarit, kundërshtimin e grekëve dhe pse u kodua "Kuito" Oficerët e policisë shqiptare dhe prokurori i dosjes së 137 kg kokainë kanë marrë pjesë në operacionin e dorëzimit të ko
"Martohu se ka letra italiane", këngëtarja shqiptare e refuzoi por çudia ndodhi pas 10 vitesh (FOTOLAJM) E ftuar në "Mos i fol shoferit", së fundmi ishte këngëtarja Julka Gramo e cila gjatë emisionit rrëfeu historinë e dashur
Higuain tregon sesi humbi Argjentina Kupën e Botës (VIDEO) Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka folur për Kupën e Botës 2014 dhe rastin e artë të humbur, i cili i kushtoi me
Kapet në Itali, pasi në Rinas kaloi 4 kg lëndë narkotike në valixhen e rrabave Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me 4 kilogramë marijuanë të fshehur në valixhe. S
Dalin pamjet e atentatit ndaj Santjagos: Autori uli xhamin dhe derdhi breshërinë (VIDEO) Këto janë pamjet e ndjekjes së makinës së Santiago Malkos nga atentatorët, pak sekonda para ekzekutimit. 26-vjeçari u që
“Tradhtarë, pse u futët në parlament”, Dasho Aliko tregon çfarë ndodhi në Gjirokastër Ceremonia për përkujtimin e viktimave në radhët e nacionalistëve në luftën e Grehotit nuk ka shkuar ashtu siç ishte plan
Franca, "stërvitje" me me U21: Për fat ishte miqësore Edhe pse një miqësore, duhet gjithmonë për të provuar lojtarë dhe për të fituar besim, por Shqipëria U-21 e Alban Bushit
Aksident i rëndë në Gjermani, vdes shqiptari nga Mitrovica (VIDEO) Pasditen e së shtunës, në Hückelhoven të Gjermanisë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku ka mbetur i vdekur një pe
E pabesushme, Napoli barazon shifrat në 3-3 ndaj Juventusit (VIDEO) Napoli ka befasuar Juventusit teksa ka barazuar rezultain në 3-3. Të kaltrit ishin në disavantahzin e 3 golave p
"Alo policia, më erdhi burri!", historia tronditëse e gruas nga Tirana që u mbyll në dhomë për t'i shpëtuar dhunës Nuk e përballoj dot, do më vras녔. Duke iu dridhur zëri, me këtë fjali 30-vjeçarja Klodiana Xhelali kërkoi ndihmën e po
Kokainë me vlerë 1 milion dollar brenda kutive të bananeve, nga erdhi e gjithë kjo Një sasi e madhe kokaine me vlerë 1 milon dollar është sekuestruar në Washington. Kokaina ishte ndarë në kuti bananës
Shpërndahet Kuvendi, Kosova shkon në zgjedhje Me vota 89 për 1 kundër dhe 2 abstenime deputetët votuan pro shpërndarjes së legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Rep
Tronditet futbolli, ylli i Manchester United vret veten (FOTO LAJM) Bota e futbollit është tronditur ditën e djeshme nga një ngjarje e rëndë. Futbollisti 20-vjeçar Joel Darlingon, i ka dhë
Dëshmia e rrallë: Në provokacionet e gushtit 1949, Enveri s’erdhi asnjëherë në front dhe s’merrte vesh as nga hartat Intervista me kolonel Skënder Malindin, oficerin madhor që ishte diplomuar në akademitë ushtarake të Italisë dhe Bashkim
"Më erdhi keq që ike nga Reali...", Cristiano me përgjigjen e tij po tërbon Juventusin (VIDEO) Rikthimi i Cristiano Ronaldos te Reali është kryefjala e ditës së sotme. Gjatë ceremonisë për dorëzimin e çmimit të "