999 rezultate për

erdha

Gjeti makinën me targa false? Pse e kërkon policia Julin e Pashakos Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me përfshirjen e Julian Sulos në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Buri
Icardi: Erdha te PSG për të fituar trofe, te Interi ishte e pamundur Sulmuesi argjentinas thotë se u largua nga "Nerazzurri" për të fituar trofe me Paris Saint-Germainin Mauro Icardi tho
3 mënyrat efikase për të hequr njollat e verdha nga rrobat e bardha Ne të gjithë kemi rroba të bardha në dollapin tonë që kemi blerë për takime të rëndëisshme ose gjatë ditëve të verës, po
Prezantohet Hernandez: Te Milan erdha për të fituar Ligën e Kampioneve (VIDEO) Theo Hernandez u largua nga Real Madridi për t'ju bashkuar Milanit. Kuqezinjte paguan 20 milionë euro për të siguruar
Kryetari i Apelit Shkodër, rritje stratosferike të pasurisë nga viti fillestar (FOTO LAJM) Kryetari i Gjykatës së Apelit të Shkodrës, Fuat Vjerdha do të përballet të hënën më 6 maj me Komisionin e Pavarur të Kua
Ramsey: Erdha si fëmijë llafazan po largohem si kampion Mesfushori Aaron Ramsey nuk do të luajë më asnjë ndeshje me Arsenal këtë sezon. Jo sepse ai sezonin tjetër do të transfe
Ish-legjenda e gjermane pranë stolit të Herdha Berlin Jurgen Klinsmann është gati të rikthehet në stol. Mediat gjermane bëjnë të ditur se ai pritet të marrë drejtimin e Herth
Bes Kallaku: Dikur flija tek "Piramida", zgjohesha në mëngjes dhe thosha sapo erdha nga Fushë-Kruja I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
FSHF prezanton Rejën, italiani: Nuk erdha me këmbën e mbarë Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka prezantuar para mediave trajnerin e ri të Shqipërisë, Edi Reja. Numri një i Federa
Herdha e Berlinit mbyll në avantazh pjesën e parë përballë Dormund (VIDEO) Dortmund është duke hasur shumë vështirësi përballë Herdha Berlinit e cila duket është e vondosur të marë rezultat pozit
Dortmund barazon rezultatin përballë Herdha Berlin (VIDEO) Vetëm 10 minuta ka zgjatur avatazhi i vendave pasi Dortmund ka arritur të barazojë me anë të Thomas Delaney në minutën e
Herdha kalon në epërsi përballë Dortmund (VIDEO) Sapo ka nisur ndeshja mes Herdha Berlinit dhe Dortmund vendasit kanë arritur të kalojnë në avantazh që në minutën 4-tët.
Lajme jo të mira vijnë për Rashicën Milot Rashica ishte protagonisti kryesor në ndeshjen ndaj Augsburgut ku shënoi dy gola. Por ylli i Kosovës u largua
Rrëfehet Bare: Pas kartonit të kuq kam kaluar ditë të vështira Keidi Bare kërkon të tregojë gjithë potencialin e tij futbollistik te Malaga, ekip në të cilin u transferua nga Atletiko
"E dëgjova djalin duke qarë, por erdha shumë vonë" Babai i Julenit ka folur sëfundmi në lidhje me ditën e tragjedisë kur i biri ra në një pus 100 metra të thellë dhe 25 cm
Çudirat nuk kanë fund, finlandezët “braktisin” Spanjën për Sarandën Një komunitet finlandez prej disa dhjetëra personash është vendosur vitet e fundit në Sarandë, përmes blerjes së apartam
Studentët me simbol të ri, kasketat e verdha mësyjnë tek Rruga e Durrësit (FOTO LAJM) Studentët kanë dalë me një simbol të ri në protestën e sotme duke vendosur në kokë kasketa të verdha, të ngjashme me ato
Përgjigje epike, hajduti kapet "mat": Erdha për të dh*er...(VIDEO) Në qytetin e Sarandës, ditën e sotme është filmuar një video epike, që po bëhet virale në rrjet. Bëhet fjalë për një
Ronaldon tregon të vërtetën: Pse erdha tek Juventusi Sulmuesi i ri i Juventusit, Cristiano Ronaldo, e ka pranuar se edhe kur ishte fëmijë ëndërronte të luante për Juventusin
Ngjyra e të verdhës së vezës tregon sa e shëndetshme është dhe sa vlera ushqyese ka Kur ishim fëmijë të të qëllonte veza me dy të verdha konsiderohej fat, por tani ajo që duhet të presim është thjesht të