999 rezultate për

erdet

E tradhtuan komshia, aroma dhe perdet: Policia kap shqiptarin në “shtëpinë e barit” në Angli Policia e Hartlepool arrestoi 25-vjeçarin shqiptar Noni Selenica, i cili kujdesej për një fermë kanabisi në zonë pasi nj
As perde e as grila, pse holandezët lejojnë të shihet nga jashtë çdo gjë që ndodh në shtëpitë e tyre Për shumë vizitorë, teksa enden rrugëve mahnitëse të Amsterdamit apo qyteteve të tjera, një nga zbulimet më interesante
Jepet vendimi për Erdet Çapokun, çfarë tha para gjykatës Gjykata Penale e Tiranës dha masën "arrest me burg" për Erdet Çapokun, pasi vrau mizorisht kunatën e tij. 34 vjeçari
Eliminoi në mënyrë mizore kunatën, Erdet Çapoku përballet me gjykatën Erdet Çapoku pritet është gjendur ditën e sotme përballë Gjykatës së Tiranës pasi vrau në mënyrë mizore kunatën e tij.
Rrëfehet Erdet Çapoku: E vrava kunatën se nuk më respektonte Një shtetas 30-vjeçar ka goditur për vdekje ditën e sotme kunatën, nusën e vëllait. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Pas
"Kisha dyshime se e tradhtonte vëllain", flet vrasësi mizor i Paskuqanit "Kam qenë në efektin e alkoolit, kisha dyshime se kunata e tradhtonte vëllain". Këto janë fjalët që Erdet Çapoku i tha
U kap! Kështu u duk Erdet Çapoku në momentin e arrestimit Policia ka kapur në kohë rekord autorin e vrasjes së shtetases E. Ç., ndodhur në Paskuqan, në orët e vona të mbrëmjes së
Vrau kunatën në mënyrë makabre, kapet Erdet Çapoku Policia e Tiranes ka arrestuar pak orë pas krimit në Paskuqan Erdet Çapokun. Ai është arrestuar te karburanti me kupo
Nga konflikti për shtëpinë te videot kërcënuese, pse Erdeti masakroi për vdekje kunatën Vrasja e Enkeleda Çapokut ka tronditur këtë mëngjes Paskuqanin. Fillimisht ajo u godit me mjete të forta nga kunati,
"Erdhi Erdeti na vrau", nëna tregon tmerrin që pa brenda dhomës së krimit Nëna e Enkeleda Çapokut e cila ka qenë e pranishme në momentet e krimit të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ka rrë
Valverdet tregon rotacionet kundër Leganesit Barcelona do të jetë vizitojë skuadrën e Leganesit dhe para takimit ka folur trajneri i Ernest Valverde, i cili ka pohua
Ja disa ide për perdet e dhomës së fëmijëve tuaj Perdet janë një bisedë shume serioze. Zakonisht janë një nga aksesorët e fundit që zgjedhim kur jemi duke ristruktur
“Si i vodha perdet e Komitetit Qendror për fustanin e Parashqevi Simakut” (FOTO LAJM) Agim Doçi, poet dhe autor i shumë këngëve, ditën e djeshme ishte I ftuar në “Pasdite në Top Channel” ku ndër të tjera ka
Obama jashtë mode? Ja gjëja e parë që bëri Trump në Shtëpinë e Bardhë (FOTO LAJM) Presidenti i 45 i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, vetëm pak orë pas ceremonisë së inaugurimit, gjëja e parë që bëri s
Ja disa ide kombinimi për perdet (FOTO LAJM) Ambjenti i shtëpisë kërkon një kujdes të veçantë në krijimin e një vendi ku ne të ndihemi rehat. Perdet janë një aksesor