999 rezultate për

eraldi

Dy muaj para zgjedhjeve, Rama kujtohet të ''vërë dorë'' te materniteti Mbretëresha Geraldinë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur ditën me disa pamje, që tregojnë si do të jetë godina e re e maternitetit
Lindin foshnjat trinjake në maternitetin "Mbretëresha Geraldinë" Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka publikuar një foto nga materniteti "
Princesha Geraldinë takon dëborën e parë, publikohet fotoja e ëmbël (FOTO LAJM) Dëborës së Tiranës, i janë gëzuar të gjithë banorët. Petku i bardhë rrëmbeu shumë shpejt gjithë hapësirën në rrjete soci
E ëma e Ledrit takohet më në fund me mbesën, emocionon me fjalët Ledri Vula dhe Sara Hoxha udhëtuan më në fund së bashku me vajzën e porsalindur drejt Kosovës. Prindërit e Ledrit ishin
Mami i Ledrit nxjerr "sekretet": Kush e quajti Poem Blu dhe si e thërret me përkëdheli (FOTO LAJM) Vogëlushja e Ledrit dhe Sarës, Poem Blu erdhi në jetë një muaj më parë duke ia bërë edhe më të bukur jetën çiftit shumë
Një "mrekulli" e vogël! Dalin për herë të parë fotot, njihuni me princeshën Geraldinë (FOTO LAJM) "Ky vit na solli dhuratën më të bukur në jetë. Urojmë që secili prej jush, paçkah këtyre kohërave kaq sfiduese, të reali
E bëri dajë, Amos Zaharia zbulon kujt i ngjan Princesha Geraldine (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Pinc Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia, u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një vaj
E zbulon Elia: Princesha erdhi në jetë në 18 vjetorin e vdekjes së Mbretëreshës Geraldinë Elia Zaharia Zogu ka reaguar vetëm pak ditë pasi u bë nënë e një vajze për herë të parë, duke falenderuar miqtë për urim
Një princeshë shqiptare! Elia dhe Princ Leka prezantojnë për herë të parë Geraldinën (FOTO LAJM) Elia Zaharia Zogu ka reaguar vetëm pak ditë pasi u bë nënë e një vajze për herë të parë, duke falenderuar miqtë për urim
Ardhja në jetë e princeshës shqiptare, mediat britanike shkruajnë për Geraldinën Ardhja në jetë e Princeshës shqiptare pak ditë më parë, është bërë lajm e në mediat e huaja. Daily Mail thekson se: “
Njoftimi zyrtar! Princ Leka reagon për lindjen e vajzës: Quhet Geraldinë (FOTO LAJM) Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më par
Ermali çudit mamin e Ledrit: Më shumë të ngjaj ty se mamasë time (FOTO LAJM) Moderatori dhe njëherazi aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka ndarë së fundmi në llogarinë e tij një foto të mamas
Nëna e Ledrit bën postim për Dafinën, por e fshin urgjentisht (FOTO LAJM) Lidhja mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe reperit Ledri Vula ka qenë një ndër më të komentuarat në media. Ndonëse ata
Fotot e rralla të dasmës së Mbretit Zog me Geraldinën (FOTO LAJM) Me një ceremoni madhështore të zhvilluar në ambjentet e Pallatit Mbretëror në Tiranë më datë 27 prill 1938 Ahmet Zogu vu
Anët e errëta të diktaturës: Enver Hoxha u përpoq të joshte mbretëreshën Geraldinë Alfred Peza është shprehur se Enver Hoxha u përpoq të joshte mbretëreshën Geraldinë. Ja biseda e videos: Zoti Peza,
Mësoni arsyen misterioze pse nuset vishen me të bardha Fustan i bardhë për dasmë? Të gjithë janë kuriozë se nga ka lindur kjo traditë. Sipas Daily Star ky ritual ka nisur q
Habit nëna e këngëtarit shqiptar: Më kanë sjellë shkuesi për djalin Moderatorja e njohur e emisionit ‘Diçka po zihet’ e cila është së fundmi edhe pjesë e jurisë së 'Master Chef junior’ Xhe
Skënderbeu në diamante, kjo ishte kurora 50 mijë dollarëshe e mbretëreshës Geraldinë Kurora që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit është kurora e mbretëreshës së Shqipërisë, Geraldinë. Ajo është
Vajzat të bëhen gati, nëna e Ledrit po vjen të punojë në Shqipëri Nëna e Ledrit padyshim që është vjehrra që ëndërrohet nga shumë vajza. Prej vitesh, Xheraldina moderon emisionin “Diç
Kur mami të nxjerr ''sekretin'': Xheraldina zbulon me kë po flirton Ledri (FOTO LAJM) Xheraldina, mamaja e Ledri Vulës tashmë është bërë e famshme dhe të gjithë e njohin falë të birit i cili duhet thënë ësh