999 rezultate për

eralda

"Atë që e kam pasur unë dhe e ke ti tani, do e marr unë përsëri", ish-e fejuara i nxin jetën çiftit Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me
Ish e fejuara përndjek çiftin që ditën e parë të lidhjes (VIDEO) Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me
Pranë motorit dhe e veshur në të zeza, ish deputetja socialiste shijon pushimet Esmeralda Shkjau, ishte një njëra ndër deputet më bukuroshe të parlamentit shqiptar. Tashmë ajo i ka lënë angazhimet
Esmeralda u njoh me një burrë nga telefoni, por ai e tromaks fare kur kontaktuan Një 28-vjeçare e divorcuar ka telefonuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Aldo Morning Show” nga ku ka kërkuar njohje. Es
Deputetja e PS-së një myslimane e devotshme, tregon xhaminë ku shkon (FOTO LAJM) Në fund të mandatit të saj të parë në Parlament, deputetja e PS-së, Esmeralda Shkjau, është duke kërkuar një sfidë të re
GAFA/ Ministrja e LSI-së “shkarkon” veten, vendimi pubikohet edhe në Fletoren Zyrtare Një gabim gati e ka lënë pa punë ministren e Integrimit Klajda Gjosha. Në fletoren zyrtare është publikuar një urdhër, k
Histori tronditëse: Shoqja më trafikoi si prostitutë, më nguli thikën për "klientët" Një vajzë, e quajtur Esmeralda, 26­-vjeçare, është shfrytëzuar si prostitutë në Greqi prej 10 vitesh. Ajo ka vendosur të
"T’u bëfshin ilaçe ato lekë". Ja si ua kthen deputetja socialiste kritikëve Jo pak polemika shkaktoi në rrjetet sociale dhe jo vetëm të mirat materiale që gëzonte deputetja socialiste Esmeralda Sh
Vajza e plagosur nga babai: Ju rrëfej natën e tmerrit! Vajza e plagosur me thikë nga ana e babait Esmeralda Ibraj ka lënë spitalin me qëllim që ta përcjellë motrën e saj të vo
Eralda Hitaj, në listën e 50 femrave më të bukura të botës (FOTO LAJM) Eralda Hitaj, modelja shqiptare renditet në listën e 50 femrave më të bukura në botë për vitin 2014. Sipas listës së pub
Gjykata e Tiranës pushon çështjen për kompensimin e kurimit të ish-ministres Esmeralda Uuçi. Gjykata e Tiranës ka pushuar çështjen për kompensimin e kurimit jashtë shtetit të ish-ministres Esmeralda Uuçi. Bashkësh
Vdekja e ish-ministres, familjarët padi qeverisë Familjarët e ish-ministres së Kulturës Esmeralda Uruçi e cila humbi jetën në mars të 2012-ës kanë paditur në gjykatë M
Eralda Çani, këshilltarja e Ramës për të drejtën publike Kryeministri i zgjedhur Edi Rama ka zbuluar sot emrin e një tjetër këshilltareje. Bëhet fjalë për profesoren e asociuar
Nishani nderon Esmeralda Uruçin me “Medaljen e Mirënjohjes” Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i akordoi ish-Ministres së Kulturës, Esmeralda Uruçi (Pas vdekjes) “Medaljen e Mi
Kuvendi mban 1 minutë heshtje për Esmeralda Uruçin Kuvendi i Shqipërisë ka mbyllur punimet e ditës së sotme me mbajtjen e një minutë heshtje për nder të ish-ministres së K
Prof. Dr. Esmeralda Uruçi Prof. Dr. Esmeralda Uruçi është diplomuar në Fakultetin e Ekonomisë dhe në Fakultetin e Drejtësisë me rezultate të shkël