999 rezultate për

erĂz

Materazzi: Nga ekipi i tanishëm vetëm 3 lojtarë mund të ishin pjesë e Interit të tripletës Në një intervistë nga Kina, Marko Materaci ka dhënë një intervistë në lidhje me situatën e Interit. Ish-mbrojtësi zikalt
Materazzi “thumbon” Juven: Ndaj tyre kishim probleme me arbitrin Ish-mbrojtësi i skuadrës së Interit, Marco Materazzi ka folur së fundmi rreth derbit ndaj Milanit si dhe nuk la për “thu
Ish-sulmuesi i "Nerazzurrëve": Interi do ta mposhti Barcelonën Ish-sulmuesi i "Nerazzurrëve", Eder së fundmi beson se Inter do të jetë në gjende që të mposhti Barcelononë në "San Siro
Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Tottenham Interi e hapi Ligën e Kampionëve dhe u rikthye në garën më të madhe për klube me një rikthim të madh ashtu si i ka hije.
Nerazzurrët përsëri pa Icardin, formacionet zyrtare Inter-Parma Interi do të përballet me Parmën, në "San Siro" ndeshje kjo e vlefshme tre pikë në Serie A. Interi vjen pas një fito
Sime Vrsaljko kalon testet mjekësore tek Interi Sime Vrsajlko ka kaluar testet e tij mjekësore para se të bashkohet me Interin. Siç raporton "Calciomercato.com" Vrsa
Arbitri tregon të vërtetën si e goditi Zidane me kokë Materazzin 12 vite më parë në finalen e Botërorit të 2006, Franca përballej me Italin. Këta të fundit arritën të fitonin vetëm
Nuk ka më dyshime, Nainggolan konfirmon transferimin tek Inter: Ja fjalët e tij Transferimi i Radja Nainggolan në Inter ka qenë temë e shumë spekulimeve kohët e fundit dhe përveç një ose dy përgjigjev
Rrëfehet arbitri që i dha Zidane karton të kuq në 2006 Ish-arbitri i finales së Kupës së Botës 2006, që nxorri jashtë me karton të kuq Zinedine Zidane është rrëfyer duke thënë
Materazzi bën llogaritë e kampionatit: Ndalim Juven dhe gëzojmë dyfish Për të gjietur një tifoz të çmendur interist duhet të ndalesh dhe të diskutsh me Materazzin. Si zikaltër ka fituar gjith
Materazzi i bindur: Juventus nuk ka shanse të fitojë në San Siro Legjenda e Interit, Materazzi është i bindur se Juventus nuk do arritjë të fitojë në San Siro dhe kësisoj Napoli do të f
Materazzi shpreh dëshirën për trajnerin e ri të Italisë Marco Materazzi shpreson që Roberto Mancini të jetë trajner i Kombëtares Italiane. “Një Kupë e Botës pa Italinë? Duhe
Materazzi vlerëson maksimalisht Gattuson Ish-mbrojtësi i Interit, Materazzi, ka një vlerësim të lartë për trajnerin e Milanit, Gatusso duke e cilësuar si të nënv
Nagatomo pranë lamtumirës me Interin Anësori japones, Yuto Nagatomo, ka qenë më i preferuari i tifozëve Nerazzur pasi shfaqi një seri të performancave të mir
Zbulohet arsyeja pse Barcelona dhe Inter nuk e kanë arritur marrveshjen për Rafinhan Sipas Corriere della Sera, Interi besohet se ka rritur ofertën për Rafinhan dhe pret një përgjigje nga Barcelona më së l
Sagnol fajëson bashkëlojtarin e tij për largimin e Zidane me të kuq ndaj Italisë Rikthehen ndjenjat e finales së vitit 2006 në Kupën e Botës kur Franca luante përball Italisë. Eshtë pikërisht lojtar
Materazzi: I meriton 160 milionët e shpenzuara Marco Materazzi është i bindur se Philippe Coutinho vlen 160 milionë euro dhe do të ketë një karrierë të shkëlqyer te Ba
Materazzi flet për situatën e ekipeve favorite në Seria A Materazzi ka folur gjerë e gjatë për kampionatin italian, duke mos larguar nga gara as skuadrën e Romës dhe Interit, tek
Materazzi: Ndihem me fat pasi nuk u përballa kurrë me Cristianon, Messin dhe Fenomenin Marko Materazzi gjatë një interviste për “Inter Club”, ka kujtuar episode nga karriera e tij si zikaltër, por jo vetëm,
Interi i varfër në shpenzimet e merkatos por jo me numrin e tifozëve në stadium, kalon Milanin Duket se entuziazmi dhe besimi në shtëpinë e Interit po rritet në mënyrë sensacionale. La Gazzetta dello Sport shkrua