999 rezultate për

equipe

E bujshme nga L'Equipe, Nasser Al-Khelaïfi 2 vite burg? Prokurori zviceran ka kërkuar 28 muaj burg për Nasser Al-Khelaïfi, president i PSG dhe beIN Sports, për pretendimin e ko
E zbulon prestigjozja spanjolle, Courtois del pozitiv me covid-19 Portieri i Real Madridt, Thibaut Courtois ka rezulutuar pozitiv me Covid 19, sipas gazetës së njohur franceze, "L’Equipe
E bujshme nga L'Equipe: Juventus do Messin, kontakton babain e tij (FOTO LAJM) Juventusi do Lionel Messin, raporton "L'Equipe". Gazeta prestigjoze franceze, raporton se Juventusi dëshiron ta krijo
L’Equipe: Allegri pranë PSG Massimiliano Allegri është shumë afër që të bëhet trajner i Paris Saint-Germain. Sipas L’Equipes, bordi i PSG-s nuk k
L'Equipe i vë emrin e duhur futbollit francez: Idiotë Padyshim që e do shumë, pasi e ka bukën e përditshme (bashkë me sportet e tjerë), por e përditshmja pariziene nuk e kurs
Pas mbylljes së sezonit L’Equipe publikon formacionin e vitit në Ligue 1 Gjatë kësaj jave ne Francë u mor vendimin për mbylljen e ligave të futbollit ku në League 1, PSG u shpall kampione.
Allegri gati të merr postin e skuadrës franceze Sipas të përditshmes francize “L’ Equipe”, Tomas Tushel është gjithmonë dhe më larg PSZH-së dhe emergjenca koronavirus n
L'Equipe zbulon të ardhmen e Neymar-Mbappe Neymar Junior është përfolur shumë për një rikthim të mundshëm të Barcelona, njësoj si Kylian Mbappe, i cili ndryshe nga
Lion-Juventus solli Koronavirusin në Francë, por dyshohet edhe për PSG-Dortmund Covid-19 në Francë, sipas një ish-mjeku të klubit të Lion, e ka sjellë Juventusi. Ndeshja e Champions League, Lion-J
L’Equipe zbulon prapaskenat: Mbappe dhe Neymar "injorojnë" Icardin Eksperienca e Mauro Icardit te Paris Saint Germain startoi në mënyrën më të mirë të mundshme, me bomberin argjentinas
"Ftohet" akoma më tepër marrëdhënia Neymar-PSG Prestigjozja franceze L’Equipe ka zbuluar një tjetër episod konflikti midis PSG-së e Neymarit. Gjithçka ndodhi pas ndesh
Prestigjozia "L'Equipe" e bën zyrtare, Layvin Kurzawa te Juve Juventus nuk mund të humbasë shansin për tu futur në garë për Layvin Kurzawa. Mbrojtësi francez është në skadencë kon
Paraqitja impresionuese ndaj Tottenham, Gnabry hyn në histori (FOTO LAJM) Serge Gnabri, ishte pa dyshim lojtari më i mirë i skuadrës së Bayernit në fitoren 7-2 ndaj Tottenhamit. Gjermani shën
"L’Equipe" zbulon gafën e radhës përveç muzikës, në stadium nuk u ngatërrua vetëm himni (VIDEO) Kur gjithçka dukej gati në "Stade de France" për të nisur, organizatorët kanë ngatërruar gjithçka duke vënë një tjetër h
L’equipe: Shqipëria, skuadra që i thyen këmbët Francës Tre janë preokupimet e mëdha të kampionëve të botës sot në hapjen e sezonin në ndeshjen kundër Shqipërisë. Sipas gaz
Barcelona merr vendimin për Neymar Neymar është përfolur kohët e fundit në media se mund ti bashkohet Barcelonës ndërsa për shkak se nuk ndihet i lumtur te
Griezmann te Barcelona, "L’Equipe" zbulon detajet e kontratës E ardhmja e Antoine Griezmann është gjithmonë e më pranë Barcelonës. Klubi katalanas dhe Atletico Madrid kanë nisur p
Për të mbajtur Mbappe, PSG-ja do të shiste dhe Neymar Nuk ka qetësi për tifozët e Paris Saint-Germain edhe në një të dielë të nxehtë vere. Klubi po lëshon sinjale të fortë
E bujshme, Roma nis bisedimet me Mourinhon Një lajm bombë vjen këtë mëngjes nga prestigjozja franceze "L'Equipe" ku bën me dije se Roma ka nisur bisedimet me Jose
Barcelona nuk i ndahet yllit të Atleticos Eliminimi i Atlético Madrid nga Champions League do të ketë konseguenca dhe madje mund të ndikojë edhe tek ylli më i mad