999 rezultate për

epoke

Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
Edison Cavani nis stërvitjet te Man.United, gati për një epokë të re Edison Cavani zhvilloi dje seancën e tij të parë stërvitore në klubin e ri. Uruguajani u transferua te Manchester Uni
Aktoret shqiptare me mollëzat më të bukura, përpara epokës Botox! (FOTO LAJM) Thuhet se mollëzat e kërcyera në fytyrën e një gruajë janë tipari që i jep hijëshi çdo karakteristike tjetër. Ky tipar,
Nuk do donim të vinte kurrë, këto pamje na rrënqethin, Messi-Ronaldo fundi i një epoke (VIDEO) Askush nuk dëshiron të flasë për fundin e Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, por ata të dy janë në vitet e fundit të
Bayerni po nis një epokë të re, pas Sane synon edhe Havertz Uli Hoeness, president nderi i Bayern Munich, i ka hapur dyert Kai Havertz-it, ylli i Bayer Leverkusen. "Do të na pël
Po hyjmë në një epoke të re? Katër mësimet kryesore që duhet të nxjerrë njerëzimi nga lufta kundër Covid-19 Njerëzit vazhdojnë të thonë: gjithçka ka ndryshuar. Ashtu siç ishte e paimagjinueshme që gjërat mund të ktheheshin në no
Fundi i një epoke në futbollin evropian Askush nuk e di se si do të ndryshojë futbolli pas COVID-19, kur dhe si do të rifillojë, modelimi i kalanderëve dhe treg
Kate dhe Meghan para epokës Mbretërore, fotot zbulojnë sa shumë ndryshojnë (FOTO LAJM) Kate Middleton dhe Meghan Markle patën gjithmonë një marrëdhënie shumë të komentuar mes njëra-tjetrës. Kate, me elegancë
Kate dhe Meghan para epokës Mbretërore, fotot zbulojnë sa shumë ndryshojnë (FOTO LAJM) Kate Middleton dhe Meghan Markle patën gjithmonë një marrëdhënie shumë të komentuar mes njëra-tjetrës. Kate, me elegancë
Epokë e re për muzikën, "8D audio" do t'ju ndryshojë perceptimet (VIDEO) E mbani mend herën e parë që këni parë një film 3D? Shkuat në kinema, morët syzet e vogla të kuqe dhe blu dhe kjo ju
Aktoret shqiptare me mollëzat më të bukura, përpara epokës Botox! (FOTO LAJM) Thuhet se mollëzat e kërcyera në fytyrën e një gruajë janë tipari që i jep hijëshi çdo karakteristike tjetër. Ky tipar,
Nga Agostineli te Iuliano, dështimi i trajnerëve të huaj në epokën Demi Gjatë epokës “Demi”, Partizani është drejtuar nga pesë trajnerë të huaj, 4 prej tyre italianë. Me asnjërin prej tyre klu
Epokë e re për muzikën, "8D audio" do t'ju ndryshojë perceptimet (VIDEO) E mbani mend herën e parë që këni parë një film 3D? Shkuat në kinema, morët syzet e vogla të kuqe dhe blu dhe kjo ju
Gjendet monedha 2,000 vjeçare të epokës së hekurit Një gjuetar i thesareve ka mbetur i habitur teksa ka zbuluar një monedhë e epokës së hekurit që kishte të stampuar në të
Kjo po që është një "epokë e re" për të! Dua Lipa jep lajmin fantastik në rrjete sociale (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, do të lançojë ditën e nesërme projektin e saj të bujshëm “Don’t start n
"Gati për një epokë të re", Enca bën ndryshimin e madh (FOTO LAJM) Enca Haxhia njihet për natyrën e saj mjaft ekstravagante dhe prej kësaj vihet gjithnjë në qëndër të vëmëndjes. Artistja
Zbulohet shpata e Epokës së Bronzit, 3200 vjet nëntokë (FOTO LAJM) Arkeologët që punojnë në ishullin spanjoll Majorka kanë hasur aksidentalisht në një shpatë 3.200 vjeçare, një nga vetëm
Fundi i epokës së Allegrit, vendimtare këmbëngulja e Pavel Nedved Massimiliano Allegri do ti thotë zyrtarisht lamtumirë Juventusit në fund të sezonit, duke mbyllur kështu një epokë 5-vj
Televizioni shtetëror gjerman: Fillimi i fundit të epokës Erdogan? Si refren e ka përsëritur presidenti Recep Tayyip Erdogan një fjali gjatë daljeve në fushatën zgjedhore: Nëse AKP humb n
Britanikët gati për epokën e re BREXIT Fjala "prepper" vjen nga prepare - që do të thotë të jesh i përgatitur. Njerëzit që e quajnë veten të përgatitur, janë f