E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

episodi

E ndaluan se nuk kishte mjet identifikimi, gjyqtari tregon episodin e çuditshëm të jetës Nuk kishte me vete dokumente identifikimi, gjyqtarin e shpëton Wikipedia Hoëard Webb është një prej ish-gjyqtarëve të
Ju kujtohet episodi i fundit i filmit të animuar “Tom and Jerry” (VIDEO) Po thuajse të gjithë ne jemi rritur me episodat e serialit të animuar dhe më të shikuar ndonjëherë “Tom and”Jerry”.
Simpsons kishte parashikuar fundin e "Game of Thrones" vite më parë “Game of Thrones” surprizoi fansat, ndërsa në episodin 5 të sezonit final 8 shfaqi një Daenerys në version të tërbuar, p
Episodi me Romagnolin, Gjykata Sportive merr vendimin për Mandzukic (VIDEO) Ndeshja mes Juventusit dhe Milanit prodhoi një seri rastesh për moviolë. Një prej tyre ishte dhe ai i minutës së 87-të k
Episodi që nuk do të harrohet lehtë për tifozët e Milanit (VIDEO) Milan u mund 2-1 në fushën e Juventus-it, por rezultati mund të kishte qenë i ndryshëm nëse arbitri do të kishte dhënë n
DËSHMIA/ Si reagoi Vis Martinaj pas krismave dhe episodi me taksistin që e çoi në spital (VIDEO) Një taksist ka dhënë dëshminë e tij në lidhje me momentin kur Ervis Martinaj ka dalë i plagosur nga lokali ku ndodhi vra
Gjithçka që duhet të dini për vdekjen e aktorit, kush ishte Art Kurti? Dje qyteti i Gjakovës është tronditur nga lajmi se një i ri u gjend i vdekur në një makinë diku afër një fshati. Trondit
Moderatorja shqiptare rrëfen episodin horror të jetës së saj: I dashuri më dhunonte Moderatorja e njohur Gerta Heta ka qenë gjithmonë një tip i qeshur, shumë optimist dhe popullor. Por e ftuar në “Okta
Suarez flet për episodin me Chiellinin: Pasi e kafshova atë, mendova se Barcelona do më refuzonte Luis Suarez ka rrëfyer për gabimin që kishte bërë me kafshimin ndaj Georgio Chiellinit, ku mendoi se kishte mbaruar ëndr
SHËNIM/ Sot, episodi i fundit i rivalitetit Veliaj-Tahiri Nga Albeu.com Ata e nisën rrugëtimin e tyre drejt pushtetit nga PS duke u projektuar si rivalë, por mund të thuh
LAJMI I FUNDIT / Rama komenton lirimin e Ramush Haradinajt, "U mbyll episodi absurd" (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar pas vendimit të gjykatës në Colman të Francës, e cila ka vendosur lirimin
Telenovela “Dashuri dhe Urrejtje”...ja episodi i radhës (FOTO) Rrjetet sociale janë të parat që sjellin në fokus ngjarjet politike, ndërsa politikanët mbeten më të preferuarit për tu
Ja si e sulmoi lojtari i Swanseas Mourinhon (VIDEO) Jose Mourinho u bë protagonist i një episodi të pazakontë gjatë ndeshjes që Chelsea fitoi bindshëm kundër uellsianëve të
Episodi i radhës, Bes Kallaku zbulon sekretet (FOTO LAJM) Aktualisht, aktori i humorit Bes Kallaku është një ndër më të klikuarit në rrjetin social Facebook, kjo për shkak të për
Trafikimi i organeve në Kosovë, temë e serialit zviceran Publiku televiziv i Zvicrës gjermane ka pritur me interes këto ditë fillimin e ciklit të dytë të serialit televiziv “Der
Edhe një herë për episodin e Vjenës Episodi i verdhë i veshit të shkulur në Akademinë Diplomatike të Vjenës më në fu
Conte kërcënoi Bonuccin në fund të ndeshjes Antonio Conte shpërtheu në momentin e golit të tretë të Mirco Vuçiniç dhe menjëherë më pas tensioni i tij u shndërrua në
Francezët tallen me Ibrahimoviç (VIDEO) Shtyrje, shkelam shokëve, mungesë respekti e shumë cilësi të tjera të Zlatan Ibrahimoviç janë vënë në lojë nga ana e tel
Thyhet barrela, lojtari del duke çaluar (VIDEO) VEC, klubi brazilian i Serisë D prej kohësh është në një krizë të rëndë financiare. Edhe pse lojtarët e saj mundën në ja
Episodi i ri i Angry Birds Angry Birds Space ka marrë një freskim të ri – episodin Utopia. Kjo lojë ka sjellur nivele të reja të Angry Birds Space