E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

episod

Kapin shifra të çmendura, zbuloni sa paguhen aktorët turq për një episod Kinematografia turke është kthyer në një nga më të suksesshmet dhe fitimprurëset vitet e fundit. Aktorët e serialeve tur
Neymar aktor, futbollisti bëhet pjesë e kastit të serialit më të njohur (VIDEO) Ylli brazilian i futbollit, futbollisti Neymar është konfirmuar se do të jetë pjesë e kastit të një prej serialeve më të
E ndaluan se nuk kishte mjet identifikimi, gjyqtari tregon episodin e çuditshëm të jetës Nuk kishte me vete dokumente identifikimi, gjyqtarin e shpëton Wikipedia Hoëard Webb është një prej ish-gjyqtarëve të
Mediat e huaja shkruajnë për sulmin ndaj turistëve: Kemi humbur shumë nga ky episod tmerri Ngjarja e rëndë ku dhunoheshin turistët nga pronari Mihal Kokëdhima në Vlorë, "mori dhenë" edhe jashtë vendit. Gazeta
Ju kujtohet episodi i fundit i filmit të animuar “Tom and Jerry” (VIDEO) Po thuajse të gjithë ne jemi rritur me episodat e serialit të animuar dhe më të shikuar ndonjëherë “Tom and”Jerry”.
Simpsons kishte parashikuar fundin e "Game of Thrones" vite më parë “Game of Thrones” surprizoi fansat, ndërsa në episodin 5 të sezonit final 8 shfaqi një Daenerys në version të tërbuar, p
Ja sa paguhen aktorët e “Game of Thrones” për një episod “Game of Thrones” është në sezonin final, i cili ka pësuar mjaft ndryshime që nga fillimi i tij, e që veçanërisht vlen t
Gjyqtarja i vendos në rresht futbollistët Ndeshja e luajtur mes Amiens dhe Strasbourg ka hyrë në histori. Jo për rezultatin 0-0, por për faktin se është arbitruar
Jeni kuriozë të dini sa paguhen aktorët e "Game of Thrones"? "Game of Thrones" është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorë
Tare: Jemi viktima të VAR, ndeshja u vendos nga gjyqtari Drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare, ka dalë para mediave pas ndeshjes së humbur kundër Milanit duke përsëritur se skua
Episodi me Romagnolin, Gjykata Sportive merr vendimin për Mandzukic (VIDEO) Ndeshja mes Juventusit dhe Milanit prodhoi një seri rastesh për moviolë. Një prej tyre ishte dhe ai i minutës së 87-të k
Episodi që nuk do të harrohet lehtë për tifozët e Milanit (VIDEO) Milan u mund 2-1 në fushën e Juventus-it, por rezultati mund të kishte qenë i ndryshëm nëse arbitri do të kishte dhënë n
U godit nga tifozi Grilish: Dita më e lumtur për mua Ylli i Aston Vilës, Xhek Grilish u godit me grusht nga një tifoz i Birmingamit në minutën e 9’ të sfidës, duke u rrëzuar
E pandalshme, Luana sfidon hapur gjithë moderatorët shqiptarë (FOTO LAJM) Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka bërë shumë bujë. Dhe mesa duket Luana edhe pasi e mbyll
Koret raciste, Federata ndryshon rregullat për episodet e shëmtuara Pas rasteve të fundit të koreve raciste në stadiumit italiane, ku “shënjestër” kanë qenë lojtarët me ngjyrë, e në veçant
Bushati injoron keq Ramën, ky është veprimi i fundit i ministrit të shkarkuar (VIDEO) Ditën e sotme, ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka mbajtur një fjalim lamtumire për këtë detyrë dhe më pas fjalën
Torturonte fëmijët në kopësht, arrestohet mësuesi mizor (VIDEO) Shpulla, shkelma dhe tërheqje flokësh! Ky ishte realiteti me të cilin përballeshin fëmijet e një kopshti në zonën e Pero
Flamurtari-Tirana, Daja: Ndeshja vendoset nga episodet Kryendeshja e kësaj jave në kampionatin shqiptar do të luhet ditën e hënë në Vlorë aty ku vendasit do të përballen me sk
DËSHMIA/ Si reagoi Vis Martinaj pas krismave dhe episodi me taksistin që e çoi në spital (VIDEO) Një taksist ka dhënë dëshminë e tij në lidhje me momentin kur Ervis Martinaj ka dalë i plagosur nga lokali ku ndodhi vra
Ndër aktoret më të paguara, pagesa e çmendur e Hyrremit Shuma marramendëse që merr aktorja Meyrem Uzerli për një episodë. Edhe pse e ka nisur karrierën si modele, tashmë Merye