999 rezultate për

epik

Prezantuesja italiane bën gafën madhe me Samir Handanovic, reagimi i portierit të Interit është epik (VIDEO) Për herë të tretë në karrierë e tij, Samir Handanovic (2011 – 2013) fitoi çmimin si portieri më i mirë në Serie-A. Preza
Shikoni si reagon Simeone pas golit të Messit (VIDEO) Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atleticos së Madridit të die
Pranuar apo jo në universitet, reagimi epik i familjes (VIDEO) Për disa familje shkollimi i fëmijëve është një prioritet i padiskutueshëm dhe të gjithë bashkë punojnë dhe investojnë p
Gjyshja shqiptare që po bën xhiron e rrjetit, përgjigja epike ndaj gazetarit: Pres të martohem (VIDEO) Në këtë situatë në të cilën ndodhet vendi jonë për momentin duket sikur nuk ka vend për shaka dhe batuta. Por kjo gj
"Kosova i ka femrat më të gjata se Shqipëria", Einxhel i kthen përgjigjen epike politikanit (VIDEO) Politikani Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin "Pressing" në ABC Neës, aty ku ka lëshuar disa batuta dhe thumbime, po
"Nuk flas pa i provuar", reperi shqiptar jep përgjigjen epike për Fjollën dhe Encën (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar K-Albo ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Mirage", ku u bë pjesë e rubrikës "Kë zgjedh". Rep
"I pari dhe i fundit", "Luzja" bën rrëfimin epik për lidhjen e saj të parë (VIDEO) E ftuar ditën e djeshme në emisionin “E diell” ishte aktorja e njohur e humorit, Renada Caci. Ajo është bërë e famshm
"Ke lën takim nga liqeni?", Eliona nuk e lë pa përgjigjen epike ndjekësin (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është bërë e njohur për publikun si aktore. Ajo ka tërhequr fillimisht publikun me bukurinë e saj, por
Dikur me Florin, Liberta Spahiu jep përgjigjen epike kur e pyesin për lidhjen (FOTO LAJM) Ishte fillimi i vitit 2018, kur në mediat rozë po përflitej një romancë e re mes Flori Mumajesit dhe Liberta Spahiut.
Fansi i bën "analizën" e operacioneve plastike, Kejvina i kthen përgjigjen epike (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një ndër modeleve shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale falë edhe karakterit të saj pa kompl
Edhe pse ja kanë bërë fshehurazi, Besi poston videon epike ku tregon fobinë e Xhensilës (VIDEO) Pak kohë më parë, Bes Kallaku zbuloi një nga frikërat më të mëdha të Xhensilës. Nëpërmjet një videoje të publikuar në
Fansi e quan të shëmtuar, William Levy ia mbyll gojën me përgjigjen epike (FOTO LAJM) William Levy është një ndër aktorët më të pashëm spanjollë. Ai ka rënë gjithmonë në sy për pamjen dhe vajzat që në da
"Do mbetesh i vogli", Flor Mumajesi i bën urimin epik Brunos për ditëlindje (VIDEO) Artisti i Threedots, Bruno feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të rëndësishme, mori një urim nga bashkëpunëtori e miku
15 fotografi që janë të bëra me Fotoshop, por janë kaq epike (FOTO LAJM) Në ditët e sotme padyshim që Fotoshopi është bërë kaq i përdorur nga shumica, saqë duket sikur shumë gjëra nuk janë aspa
U shpall më e bukura në botë, por Oriola bën komentin epik për Bella Hadid (FOTO LAJM) Modelja e njohur Bella Hadid është shpallur nga shkenca si "Femra më e bukur në botë". Ky përfundim u arrit pasi u bënë
Do rikthehesh me Xhemailin? Erjona jep përgjigjen epike (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë është sh
"Dracarys", 15 fotografi që janë të bëra me Fotoshop por janë kaq epike (FOTO LAJM) Në ditët e sotme padyshim që Fotoshopi është bërë kaq i përdorur nga shumica, saqë duket sikur shumë gjëra nuk janë aspa
Janë ndarë, s'janë ndarë? Partneri i Rudina Dembacaj bën reagimin epik (FOTO LAJM) Moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të zërave për një ndarje të mundshme me b
Çfarë ndodhi kur Trump po mbante fjalim, momenti epik pushton rrjetin (VIDEO) Momentet pikante gjatë mbledhjeve të gjata politike, kur lodhja është edhe e madhe e shpesh interesi humbet, shpesh kanë
Fatma konfirmoi shtatzaninë, Besit nuk i rrihej pa bërë komentin epik (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja Fatma Methasani dha lajmin e bukur për të gjithë ndjekësit e saj. Ajo publikoi një foto