epersi

Liverpool në epërsi ndaj Brightonit (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Brightonit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar për Redsat është i përhershmi, Moh
Juventus afër titullit kampion, fiton në shtëpi ndaj Bolognas (VIDEO) Juventusi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Bolognas në "Allianz Arena" me rezultatin e përgjithshëm 3-1, nd
Milan dyfishon epërsinë ndaj Bolognas (VIDEO) Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Bolognas në "Stadio Renato Dall'Ara". Ai që ka shënuar është Giacomo Bonaventura
Reali kalon në epërsi ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Leganes në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar për Los Blancosit është uellsi
Juventus në epërsi ndaj Crotones (VIDEO) Juventus ka shënuar golin e epërsisë ndaj Crotones në "Stadio Ezio Scida". Ai që ka shënuar është mbrojtës brazilian,
Bayern Munich shkatërron Leverkusenin dhe kualifikohet në finalen e Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munchen ka shpartalluar Bayer Leverkusenin në shtëpi me rezultatin 2-6. Golat në këtë ndeshje filluan që në mi
Barcelona në epërsi ndaj Celta Vigos (VIDEO) Barcelona ka shënuar golin e avantazhit ndaj Celta Vigos në "Estadio de Balaidos". Ai që ka shënuar është talenti fr
Manchester City kalon në epërsi ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley Stadium". Ai që ka shënuar për Cityzens ësh
Arsenali arrin fitoren e 8-të radhazi, mposht 2-3 Southamptonin (VIDEO) Arsenali ka mposhtur Southamptonit me rezultat të ngushtë 3-2 në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të të Ligës Premier.
Shokohet Interi, Torino kalon në epërsi (VIDEO) Inter dëshiron zonën Champions por këtë gjë po ia vështirëson Torino. Në minutën e 36 ka qenë Ljajic ai i cili ka sh
Lazio në epërsi ndaj Salzburgut (VIDEO) Lazio ka kaluar në epërsi ndaj Salzburgut të Berishës në "Olimpico". Ai që ka shënuar është Senad Lulic në minutën e
Barcelona kalon në epërsi ndaj Romës (VIDEO) Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Romës në "Camp Nou". Është një autogol i shënuar nga mesfushori Daniele De Rossi n
Bayern Munich në epërsi ndaj Dortmundit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmundit në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar golin është sulmue
Anglia në epërsi ndaj Italisë (VIDEO) Anglia ka shënuar gol ndaj Italisë në "Wembley Stadium". Është sulmuesi i Leicester Cityt, Jamie Vardy që ka realizu
Bayern Munich kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi Sandro Wagne
Sërish Calhanoglu, Milan kalon në epërsi kundër Chievos (VIDEO) Milan ka gjetur golin e parë në ndeshjen e radhës me Chievon. Ka qenë sërish Calhanoglu, i cili ka shfrytëzuar asisti
Manchester City kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Etihad Stadium". Pasi nisi pjesa e dytë djemtë e Guardiolës
Aubameyang rikthen në jetë Arsenalin, shkurton në 2-1 disavantazhin (VIDEO) Arsenali ka rihapur ndeshjen përball Brightonit. Brightoni arriti të befasojë Arsenalin duke u shënuar dy gola për ep
Milan kalon në epërsi ndaj Ludogoretsit (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Ludogoretsit në "San Siro". Autori i golit është Fabio Borini në minutën e 21'-të.
Reali kalon në epërsi ndaj Sociedadit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Real Sociedad në "Santiago Bernabeu". Goli është shënuar nga Lucas Vazquez që