epersi

Dy ditë para zgjedhjeve, Macron thellon epërsinë përballë Le Pen Kandidati i pavarur për president të Francës, Emmanuel Macron ka rritur avantazhin e tij në sondazhe ndaj rivales nga ek
Reali në epërsi ndaj Barçës (VIDEO) Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës, Ishte Casemiro ai që coi topin në rrjetë pas një tollovia të krijuar p
Nuk ndalet PSG-ja (VIDEO) Paris Saint Germaini e ka mposhtur 2:0 Montpellierin. Angel Di Maria ka shkëlqyer në fitoren prej 2:0 të PSG-së ndaj
Vidal kalon Bayernin në epërsi ndaj Realit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit, me golin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal, i cili shënoi në minu
Dybala kalon Juven në epërsi ndaj Barcelonës (VIDEO) Paulo Dybala ka kaluar Juventusin në epërsi ndaj Barcelonës në çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve. Argjentina
"Zgjohet" Shqipëria, Balaj i mrekullueshëm (VIDEO) Më në fund Shqipëria ka shënuar gol ndaj Bosnjës, duke ngushtuar epërsinë me golin e Bekim Balajt në minutën e 68-të.
Xheko kalon Bosnjën në epërsi ndaj Shqipërisë (VIDEO) Edin Xheko ka kaluar Bosnjën në epërsi ndaj Shqipërisë duke shënuar nga penaltia në minutën e shtatë Ai realizoi nga
Kosova mposhtet edhe nga Islanda (VIDEO) Kosova ka pësuar humbje 1:2 nga Islanda në “Loro Boriçi”, që ishte humbja e katërt me radhë kualifikueset për botërorin
Juventusi rrit epërsinë ndaj rialëve për titull (VIDEO) Skuadra e Juventusit ka vazhduar me fitore në Serie A, pasi ka mposhtur në udhëtim Crotonen me rezultat 0:2. Golin e
Zyrtari i lartë i Lëvizjes BESA: Fitore bindëse në Çair, Studeniçan, Tetovë dhe Kumanovë Zyrtari i lartë i Lëvizjes BESA, Arianit Hoxha konferencë pak minuta më parë, ka falemnderuar gjithë shqiptarët për mbës
Interi eliminohet nga Europa League (VIDEO) Interi nuk ka arritur ta mbajë epërsinë ndaj Hapoel Beer Shevas, duke u mposhtur në fund 3:2. Italianët e kishin epër
Sevilla kalon në epërsi kundër Juventusit (VIDEO) Sevilla ka shënuar golin e parë kundër Juventusit në Ligën e Kampionëve. Ky gol ka kaluar Sevillan në epërsi kundër J
Shokohet Atletico Madridi (VIDEO) Real Sociedad i ka shkaktuar humbjen e dytë Atletico Madridit, duke e mposhtur 2:0 në kuadër të xhiros së 10-të të La Li
Clinton rikthehet në epërsi ndaj Trump Kandidatja demokrate për presidente, Hillary Clinton dhe Republikanin Donald Trump, kanë vazhduar të sulmojnë karakteret
Ukraina kalon në epërsi ndaj Kosovës (VIDEO) Ukraina ka kaluar në epërsi ndaj Kosovës. Artem Kravets ka shënuar për Ukrainen 1:0 në minutën e 31’të, pak sekonda
Shqipëria dyfishon epërsinë, Balaj supergol (VIDEO) Kombëtarja e Shqipërisë ka dyfishuar epërsinë kundër Lihtenshtajnit. Bekim Balaj shënoi një supergol, duke rritur rez
Kroacia po e shkatërron Kosovën (VIDEO) Kroacia ka kaluar në epërsi ndaj Kosovës në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Loro Boriçi. Sulmuesi i Juventusit, Mario M
Sondazhi i CNN: Hillary Clinton në avantazh, 5 pikë para Trump Hillary Clinton kryeson sërish sondazhet ndaj rivalit të saj Trump. Kandidatja demokrate, sipas raportimeve të fundit
Barcelona mposhtet nga Celta Vigo (VIDEO) Barcelona e Luis Enriques ka humbur një mundësi të artë që të marrë kreun e tabelës në La Liga pas dështimit të Real Mad
Krasnodari dyfishon epërsinë ndaj Partizanit (VIDEO) Skuadra ruse ka dyfishuar epërsinë ndaj Partizanit. Goli erdhi pas një topi të gjatë, ku mbrojtja e Partizanit u treg