999 rezultate për

enriques

Mesazhi i Luis Enriques emocionon gjithë Spanjën: Këtë ndeshje do ta fitojmë së bashku (VIDEO) Trajneri i Spanjës, Luis Enrique, është protagonist në një video emocionues të publikuar nga Federata e Futbollit të Spa
E turpshme: Rumunët fishkëllejnë kundër mbajtjes së zisë për vajzën e vdekur të Luis Enriques (VIDEO) Një ngjarje e turpshme ndodhi mbrëmë gjatë fillimit të ndeshjes Rumani-Spanjë Bukuresht. Ndërkohë që lojtarët e të d
Chelsea nuk po ka më nerva të presë nazet e Enriques Chelsea së fundmi ka filluar ta humbasë durimin me trajnerin Luis Enrique, i cili shihet si zëvendësuesi ideal i Antonio
Legjenda e Chelseat vlerëson kandidaturën e Enriques për trajner të bluve Ish-futbollist i njohur, Albert Ferrer mbështet Luis Enrique si një alternativë të shkëlqyer për punën e trajnerit te Ch
STATISTIKË / Valverde thyen rekordin e Guardiolas, tani synon atë të Enriques 29 ndeshje pa humbje. Barcelona e Ernesto Valverdes ka thyer rekordin e Guardiolas, që tani synon atë të Luis Enriques.
Statistika, Barça vrapoi 5.5 km më pak në Torino se në Paris Deri dje performanca ndaj PSG-së është konsideruar si më e keqja e këtij sezoni, por me sfidën ndaj Juventusit gjërat si
Messi i kërkon llogari Enriques, ja 3 lojtarët që janë në "listën e zezë" (FOTO) Situata te Barcelona nuk është aspak e mirë pas humbjes 2-0 me Malaga, që i hoqi mundësinë skuadrës së Luis Enriques pë
Yjet e Barcelonës zgjedhin zëvendësuesin e Enriques Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta, dhe bashkëlojtarët e tij, Ivan Rakitic dhe Gerard Pique, kanë gjetur zëvendësuesi
"Profecia" e Enriques, ja çfarë kishte thënë para ndeshjes trajneri i Barçës (VIDEO) Dy ditë më parë u cilësua nga të gjithë si një deklaratë e çmendur, por mbrëmë Luis Enrique tregoi se e njeh mjaft mirë
Guardiola komenton largimin e Enriques Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Pas njoftimit të Enrique-s se do të largohet nga Barcelona në fund të sezonit, trajner
Tifozët e Barcelonë zgjedhin zëvendësuesin e Enriques Pas fitores së djeshme të Barcelonës me rezultatin 6-1 kundër Sporting Gijonit, trajneri Luis Enrique deklaroi largimin
Largimi i Enriques, ja 6 kandidatët që mund ta zëvendësojnë (FOTO LAJM) Luis Enrique ka njoftuar zyrtarisht largimin nga Barcelona në fund të këtij sezoni. Gjigantët spanjoll janë në kërkim të
Barcelona piketon pasuesin e Enriques Barcelona është në kërkim të pasuesit të Luis Enriques në krye të pankinës së blaugranëve për sezonin e ardhshëm. Britan
6 humbjet më të thella në karrierën e Luis Enriques (FOTO) Luis Enrique nuk e provoi mbrëmë për herë të parë një humbje në shifra të thellë. Strategu u blaugranëve edhe më parë ka
"Plas" te Barcelona, lojtarët dalin kundër Enriques E ardhmja e Luis Enrique është larg Barcelonës. Sipas spanjolles “COPE”, humbja e rëndë 4-0 që katalanasit pësuan ndaj P
Largimi i Enriques, Barcelona kontakton një ish-futbollist Luis Enrique nuk po rinovon kontratën me Barcelonën dhe ky mund të jetë sezoni i fundit i Luchos në krye të Barcës. Medi
Barcelona gjen pasuesin e Luis Enriques Barcelona është duke menduar për të gjetur zëvendësuesin e Luis Enriques në fund të sezonit, pasi kontrata e tij përfun
Lista e zezë e Luis Enriques, largon 9 futbollistë (FOTO LAJM) Merkato ka filluar dhe Barcelona është e përqendruar vetëm te largimet për momentin. Dani Alves u shpreh për "SportI
Ja kush është pasardhësi i Enriques Trajneri aktual i Southamptonit Ronald Koeman ka thënë se do dëshironte të ishte pasardhës i Luis Enriques në postin e t
Ja kush mund ta fitojë titullin sipas Enriques Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, nuk ka dyshime se lojtarët e tij do t’ia dalin me sukses në këto tre ndeshje të mbe