999 rezultate për

enrique

Presidenti i Atleticos: Suarez është sulmuesi më i mirë në Evropë Presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo, ka thurur lëvdata të mëdha për Luis Suarez, pas fitores ndaj Valencias.
Messi tregon dy trajnerët më të mirë që ka punuar Kapiteni i Barcelonas, Leo Messi, ka folur në lidhje me dy trajnerët më të mirë që ka punuar te skuadra e Barcelonës.
Kosova në grup me Spanjën, reagon Enrique: Nuk e njoh Trajneri i Spanjës, Luis Enrique ka komentuar shortin për kualifikime në Kampionatin Botëror të vitit 2022. Ai u shpr
Enrique i shtang të gjithë në konferencë, nuk e dinte për kartonin e kuq të kundërshtarit (VIDEO) Luis Enrique duket se e kishte humbur toruan në ndeshjen Spanjë-Zvicër dhe nuk e kishte kuptuar që kundërshtari luajti m
Kush u shpall artisti latin më i mirë i të gjitha kohërave (FOTO LAJM) Enrique Iglesias është shpallur artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave, sipas Billboard Latin Music Awards 2020.
Luis Enrique tregon çfarë e befason nga Ronaldo Luis Enrike vendos ta shikojë pozitivisht barazimin që Spanja mori në Portugali, pavarësisht se këta të fundit u ndalën
Enrique zbulon prapaskenat para finales me Juven në 2015 Sot katër pesë vite më parë, Barcelona fitonte Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:1 Juventusin në finale. Katalanë
Pas më shumë se dy dekadash, Luis Enrique zbulon pse la Realin për Barcelonën Luis Enrique është njëri nga lojtarët e rrallë që ka luajtur për dy skuadrat e mëdha spanjolle, Real Madrid e Barcelona.
Luis Enrique heq dorë nga 25% e pagës vullnetarisht Nuk ka lidhje me ndonjë kërkesë nga ana e Federatës Spanjolle të Futbollit, por është një iniciativë personale. Luis Enr
Mesazhi i Luis Enriques emocionon gjithë Spanjën: Këtë ndeshje do ta fitojmë së bashku (VIDEO) Trajneri i Spanjës, Luis Enrique, është protagonist në një video emocionues të publikuar nga Federata e Futbollit të Spa
Koronavirusi i mori njeriun e dashur, Enrique Iglesias u bën apel ndjekësve (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Enrique Iglesias ka humbur njerkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i
Vjen në jetë bebushi Enrique Iglesias bëhet baba për herë të tretë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Enrique Iglesias dhe tenistja Anna Kournikova, janë bërë prindër për herë të tretë. Dyshja kanë mirëp
Trajneri i Spanjës mbështet Valverden Ish trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka dalur në mbështetje të trajnerit aktual Ernesto Valverde. Sipas raportimev
Enrique: Shorti i Euro 2020 i mirë Trajneri i Spanjës, Luis Enrique, ka ironizuar duke i quajtur trajnerët plehra derisa e komentoi si të mirë shortin për
U largua nga Spanja, Moreno: Unë s’e di çka ndodhi, pyeteni Luis Enriquen Roberto Moreno përsëri ka refuzuar të flasë për mënyrën se si u largua nga pozita e trajnerit të ekipit kombëtar të Span
Problemet familjare e detyruan të jepte dorëheqjen, Spanja gati të rikthejë trajnerin e njohur Një lajm i papritur vjen nga Spanja. Iberikët do të rikthejnë trajnerin Luis Enrique në krye të kombëtares "La Roha" për
Luis Enrique rikthehet në krye të Spanjës Luis Enrique do të rikthehet në krye të kombëtares së Spanjës për Kampionatin Europian, që do të zhvillohet në verën e a
Valvit flamurin kuq e zi në Greqi, Enrique Iglesias lumturon fansat shqiptarë (FOTO LAJM) Enrique Iglesias tani të duam edhe më shumë! Mbrëmjen e kaluar Enrique Iglesias mbajti koncertin e tij të radhës në G
E turpshme: Rumunët fishkëllejnë kundër mbajtjes së zisë për vajzën e vdekur të Luis Enriques (VIDEO) Një ngjarje e turpshme ndodhi mbrëmë gjatë fillimit të ndeshjes Rumani-Spanjë Bukuresht. Ndërkohë që lojtarët e të d
Ndahet nga jeta vajza 9-vjeçare e Luis Enrique (FOTO LAJM) Lajm tragjik për botën e futbollit. Ish-trajneri i Barcelonës dhe i kombëtares së spanjës, Luis Enrike, ka njoftuar mbrë