999 rezultate për

enrique

PSG hakmerret ndaj Rabiot, e përjashtojnë nga ekipi Ekipi i PSG nuk e ka pritur aspak mirë deklaratat e Adrien Rabiot, se nuk do të nënshkruajë me ekipin francez. Sipas "Pa
Trajneri i Spanjës "thumbon" Gjermaninë: Do i doja në grup Shorti i eliminatoreve të EURO 2020 e ka vënë Spanjën në një grup me Suedinë, Norvegjinë, Rumaninë, Ishujt Faroe dhe Mal
Enrique flet pas humbjes, meritonim të fitonim ndeshjen Humbja 3-2 në transfertë e Spanjës kundër Kroacisë, ka zbehur disi pritshmëritë e trajnerit Luis Enrique. Megjithatë
Enrique publikon listën, ka surpriza Trajneri i skuadrës së kombëtares së Spanjës, Luis Enrike ka publikuar listën për ndeshjet e ardhshme që iberikët do të
Enrique lëshon kritika të ashpra ndaj Spanjës Kombëtarja e Spanjës u mposht mbrëmjen e kaluar nga Anglia me shifrat 3-2 në ndeshjen e vlefshme për eleminatoret e Nati
Enrique kthehet në hero për Spanjën Trajneri i kombëtares së Spanjës, Luis Enrique po merr lëvdata pas arritjesh positive me iberikët. Në tre takimet ku ai
Shokon këngëtari, puthje pasionante me fansen në skenë (VIDEO) Enrique Iglesias puthi në buzë një nga fanset e tj gjatë koncertit në Ukrainë . Këngëtari spanjoll po performonte në
Ndodh në mes të skenës, Enrique Iglesias bën të papriturën me fansen (VIDEO) Këngëtari me famë botërore Enrique Iglesias, njihet për marrëdhënien e tij të mirë që ruan me fansat. Së fundmi Enri
Enrique e thotë vetë: Lojtarët më së shumti në Kombëtare janë nga Reali Spanja e shkatërroi ditën e djeshme skuadrën e Kroacisë me një rezultat 6-0, duke mos e diskutuar për asnjë moment fitor
Enrique: Kroacia shumë e fortë Spanja do të kërkojë të arrijë të fitoj ndeshjen e dytë në Ligën e Kombeve sot kundër Kroacisë pas debutimit në kompetic
Enrique “strategu” që rilindi një komb të tërë Spanja është rikthyer te fitorja, teksa mposhti 2-1 Anglinë, të shtunën, duke dhënë sinjalin e parë të rilindjes, pas zh
Luis Enrique: De Gea është portieri më i mirë në botë Trajneri i Kombëtares së Spanjës, Luis Enrique, e ka lavdëruar portierin spanjoll të Manchester Unitedit, David de Gean,
Luis Enrique debuton me fitore, Spanja përmbys Anglinë (VIDEO) Spanja ka arritur të fitoj me përmbysje kundër Anglisë në "Wembley Stadium", ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve.
Rivaliteti vazhdon edhe në kombëtare, shikoni si Luis Enrique pret Serxhio Ramosin (VIDEO) Lusi Enrique ka filluar menjëherë nga puna me kombëtaren spanjolle. Ekipi iberik do të përballet me Anglinë dhe Kroa
Luis Enrique me dhimbje koke, humbet Diego Costan para ndeshjes me Anglinë Një lajm i trishtë vjen për trajneri e Spanjës, Luis Enrique. Në debutimin e tij me përfaqësuesen spanjolle, ish-trajner
Befason Enrique, lë jashtë Ligës së Kombeve disa yje Edhe Spanja së fundmi është berë gati për Ligën e Kombëve, ku ka publikuar edhe listën me lojtarët e thirrur për këtë ko
Enrique flet për vendimin e Piques për tu larguar nga kombëtarja e Spanjës Trajneri i SPanjës Luis Enrique pranon se vendimi i mbrojtësit të Barcelonës Gerard Pique për të dalë në "pension" nga k
Lojtari i Liverpool me kancer: A do të ndërroj jetë nesër? Jose Enrique ka zbuluar se ai ka frikë se do të ndahet nga jeta, teksa mbrojtës i Liverpool po vazhdon betejën me kancer
Luis Enrique prezantohet si trajner i Spanjës Luis Enrique është prezantuar ditën e sotme në krye të kombëtares të Spanjës. Në krah të tij ka qenë edhe presidenti
Ironizon trajneri i ri i Spanjës: I dua shumë ata që më quajnë antimadrilen Luis Enrique sapo është emëruar si trajneri i ri i Spanjës dhe së fundmi ai është intervistuar për këtë eksperiencë të r