999 rezultate për

enno

Profecitë që u plotësuan, këto janë vdekjet më misterioze në botë Duket e frikshme por është e vërtetë! Disa nga personazhet e famshme të botës së showbiz-it botëror kanë arritur të para
Tragjedi në çiklizëm, humb jetën 23 veçari Bota e çiklizmit në zi. Ka humbur jetën në moshën 23 vjeçare sportisti belg Jimmy Duquennoy. Arsyet e largimit nga jeta
E frikshme, këta VIP-a parashikuan vdekjen e tyre me detaje Duket e frikshme por është e vërtetë! Disa nga personazhet e famshme të botës së showbiz-it botëror kanë arritur të para
Kërcënon Kamennos: Marrëveshja e Prespës s'do implementohet kurrë Partneri i koalicionit në Qeverinë greke, Panos Kamenos, nuk heq dorë nga qëndrimi i tij se Maqedonia nuk do të jetë anë
Kamennos nuk beson në zgjidhjen e çështjes së emrit para samitit të NATO-s Lideri i partisë “Grekët e Pavarur”, Panos Kamennos, ka mbajtur mbledhje me kryesinë e partisë së tij dhe me grupin parl
Nxirret në ankand kostumi i John Lennon (FOTO LAJM) Kostumi i vitit 1964 i legjendës së grupit The Beatles John Lennon do të nxirret në ankand. Kostumi do të mund të bl
"Jemi lodhur nga Jozefina, Grida, Ristani, Patozi, Bregu, Noka dhe Bode. Jeni kredi të këqija" Një aktiviste e PD-së ka treguar se cilët personazhe nuk rrinë në çadrën e lirisë para Kryeministrisë”. Në një status
Vrasësit të John Lennon i refuzohet lirimi me kusht për të nëntën herë Mark David Chapmanit, vrasësit të ish-pjesëtarit të The Beatles, John Lennon iu refuzua për të nëntën herë radhazi lirim
E jashtëzakonshme/ Vogëlushi kaloi 5 infarkte, sot është gjallë Lennox Smith është padyshim vogëlushi më me fat e më luftëtar në botë! Fatkeqësisht ka lindur me një defekt të rëndë
Rama në versionin e John Lennon (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka marrë pjesë sot në inspektimin e rrugës Qukës-Qafë Plloçë. Ai është shfaqur shumë sportiv ne krah t
Nis hetimi për Enno Bozdon, dyshohet se favorizoi "Kurum" Organet kompetente të Prokurorisë kanë nisur hetimet ndaj ish-zëvendësministrit të Ekonomisë dhe Energjetikës Enno Bozdo
Ja çmimi fillestar i letrës së parë të shkruar nga John Lennon Letra e parë e shkruar nga John Lennon del në ankand muajin e ardhshëm. Të gjithë adhuruesit e tij duhet të bëhen gati,
Protesta e PD për parkun, Enno Bozdo në ndjekje penale Sa i takon protestës së Partisë Demokratike për parkun, mësohet se është kallëzuar Enno Bozdo, sikundër janë ndaluar 2 p
Policia procedon në gjendje të lirë Enno Bozdon Pas dhunës në protestën e djeshme të opozitës, Policia e Tiranës ka proceduar 10 persona dhe ka nën hetim disa të tjerë.
Suarez "dhunon" Abdennour, rrezikon dënimin (FOTO LAJM) Mediat spanjolle kërkojnë dënimin e sulmuesit të Barcelonës, Luis Suarez me prova televizive për shkeljen e tij ndaj mbr
MEI kallëzon për ndjekje penale Florjon Miman dhe Enno Bozdon Ministria e Energjisë dhe Industrisë, ka përmbyllur procesin e auditit lidhur me rregullshmërinë e zbatimit të marrëvesh
Top 11 i javës në Champions League (FOTO LAJM) UEFa ka shpallur formacionin më të mirë të javës për raundin e parë të 1/8-ve të Champions League. Skuadra me dy lojtarë
Inter, 9 emra për merkaton e janarit (FOTO LAJM) Ndërkohë që Interi dhe tekniku i tij Roberto Mancini vijojnë përgatitjet për ndeshjen e fundit zyrtare të këtij viti atë
Pendohet vrasësi i John Lennon: U tregova idiot Pavarësisht faktit se ka tentuar disa herë për të përfituar lirinë me kusht ndërsa vuan dënimin me burg përjetë, vrasësi
Refuzohet kërkesa për lirim, vrasësi i Lennon do qëndrojë në burg Pas refuzimit për të tetën herë të kërkesës për lirimin e tij, do të qëndrojë sërish pas hekurave vrasësi i John Lennon,