999 rezultate për

enjten

Mos i injoroni kurrë, këto janë 3 arsyet pse ju ënjten gishtat e duarve Gishtat ënjten për një sërë arsyesh, disa të padëmshme, por ndonjëherë ënjta mund të paralajmërojë për gjendje më të rën
"Zemërim dhe gaz lotsjellës në Tiranë", DW shkruan për dorëheqjen e Lleshajt Në Tiranë vazhduan të enjten protestat pas vrasjes së të riut 25 vjeçar nga një polic dy ditë më parë. Protestat u shoqë
​Dialogu Kosovë-Serbi rifillon të enjten, diskutimet e para Të enjten do të rifillojë dialogu Kosovë-Serbi në nivel të ekspertëve. Në Bruksel pritet të vazhdohet diskutimi ndërmjet
E rrallë, Brozovic infektohet nga koronavirusi dy herë brenda muajit Inter nuk mund të llogarisë në shërbimet e Marcelo Brozovic për ndeshjen e sotme ndaj Sassuolos. Mesfushori kroat ka
Mbajtja e maskave në rrugë, organizohet protestë para kryeministrisë Avokati Altin Goxhaj ka postuar online mbajtjen e një proteste përpara kryeminsitrisë së enjten, ky vendim i marrë pas v
Trump shpreh shqetësimin: Duam të sigurohemi që zgjedhjet të jenë të ndershme Presidenti i SHBA Donald Trump vazhdon të hedhë dyshime mbi integritetin e zgjedhjeve, duke shprehur shqetësim për masht
Kolarov te Interi, klubet arrijnë marrëveshjen Sky Sport Italia konfirmon se Inter dhe Roma kanë arritur marrëveshje për Aleksandar Kolarov, në vlerë prej një milion e
"Rrini vigjilentë, pritet një valë e madhe e COVID", paralajmërimi nga ekspertët në SHBA Ekspertët e grupit të punës në Shtëpinë e Bardhë që menaxhon situatën e krijuar nga pandemia, paralajmëruan se edhe një
Hoti: Të enjten hartohet drafti i marrëveshjes për personat e pagjetur Në takimin që është planifikuar të mbahet të enjten ndërmjet delegacioneve të Kosovës dhe të Serbisë, në Bruksel, do të
Mbi një mijë fletëvotime të reja në Maqedoninë e Veriut Komisioni Shtetëror për Zgjedhje në Maqedoninë e Veriut rrishikoi sot një vendim me të cilin do të përmirësohet gabimi t
Dialogu me Serbinë, të enjten takohen dy delegacione Të enjten dy delegacione nga Kosova dhe Serbia do të takohen në Bruksel pas video-konferencës të zhvilluar të dielën që
Lajçak: Dialogu vazhdon të enjten, procesi është kthyer në binarë Përfaqësuesin i posaçëm i BE-së Miroslav Lajçak, tha se është arritur pajtueshmëri për agjendën e takimit të radhës në B
Qeveria pritet të shqyrtojë projektligjin për pandeminë Kuvendi i Kosovës ka rreth një muaj që është duke pritur komentet e ekzekutivit, një gjë e tillë ende nuk ka ndodhur, an
Nuk mbarojnë lajmet negative për Interin, humb Barrelan për dy ndeshjet e ardhshme Antonio Conte humbet Nicolo Barrelan për të paktën dy ndeshje. Dëmtimi që pësoi para sfidës ndaj Bolognas do ta mbajë
73 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, 63 të shëruar Është tejkaluar shifra e 3000 të infektuarve me COVID-19 në Kosovë. Të enjten janë raportuar nga IKSHPK-ja edhe 73 raste
Manchester City tregon respekt, bën korridorin e nderit për Liverpool (VIDEO) Përpara fillimit të takimit, lojtarët e Manchester Cityt janë rreshtuar për t’i bërë korridorin e nderit kampionëve të r
Vazhdon të jetë i lartë numri i të infektuarve, 83 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Vazhdon të jetë i lartë numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë. Të enjten janë konfirmuar 83 raste, ka njoftuar IK
Upss! Kryebashkiakja filmohet duke rregulluar thonjtë në një sallon bukurie (FOTO LAJM) Rregullat e karantinës si pasojë e COVID-19 janë bërë për t'u thyer vetëm nga udhëheqësit. Një kryebashkiake në Teksa
Liverpool në ankth, të enjten do të vendoset çfarë do të ndodhë me kampionatin Liverpoolit mund t’i mohohet titulli i parë kampion pas 30 vitesh në rast se 14 klube të Premier Ligës votojnë të mos e
8 Marsi po afron, disa ide se si mund ta suprizoni të shtrenjtën tuaj Të gjithë e dime se askush si nëna nuk na jep dashuri dhe lumturi. Çdo gjë që bëjmë nuk mjafton për t’ja shpërblyer përk