999 rezultate për

enjte

Ditë zie për Sindin e "Përputhen", humb njeriun e shtrenjtë të familjes (FOTO LAJM) Konkurrentët e “Përputhen” janë padyshim disa nga personazhet më të komentuar të momentit. Duke qenë se janë çdo ditë në
"Ma këpute shpirtin", Klea Huta humb personin e shtrenjtë (FOTO LAJM) Sot është një ditë e trishtë për Klea Hutën. Moderatorja ka humbur një nga njerëzit më të dashur të familjes, gjyshin e
Ditë dhimbjeje për Topallin, humb njeriun e shtrenjtë Jozefina Topalli ka humbur nënën e saj ditën e sotme. Lajmin e dhimbshëm kryetarja e partisë “Lëvizja për ndryshim”
Grushtat me Bylisin i kushtojnë shtrenjtë, Laçi pezullon Nuabuezen Kirian Nuabueze parashikohet që të qëndrojë për një kohë shumë të gjatë jashtë fushave të lojës pas ngjarjeve të turpshm
"Ma theve zemrën", Adrola Dushi njofton humbjen e njeriut të shtrenjtë të familjes (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi ka ndarë sot një lajm të hidhur në rrjetet sociale. Mes dhimbjes së madhe, A
Përmbytje të mëdha në Gjermani si pasojë e motit të keq Lumenjtë përreth Gjermanisë vazhduan të dilnin nga shtratet e tyre të enjten, pas shkrirjes së borës dhe shiut të vazhdu
Fundjavë për tu harruar për Icardin, hajdutët i grabisin shtëpinë Fundjavë e keqe për ish-sulmuesin dhe kapitenin e Interit, Mauro Icardi, aktualisht pjesë e PSG-së. Humbjes 3-2 përba
Gazetari: Të vihet nën hetim SPAK-u, testet e Covidit u blenë 3 herë më shtrenjtë Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku reagon për vendimin e SPAK, që nuk gjeti asnjë
Lojtarët e Realit të befasuar me sjelljen e Zidane pas eliminimit nga Kupa e Mbretit Lojtarët e Real Madrid u kthyen në qendrën stërvitore në Valdebebas të enjten në mëngjes për seancën e tyre të parë stër
HOROSKOPI/ E enjte, 21 janar: Si do të ecë dita për secilën shenjë Dashi Disa tronditje të vogla financiare mundet t'ua turbullojnë pak jetën gjatë kësaj dite, megjithatë nuk mund të t
Ish-ministrja e Ramës humb njeriun më të shtrenjtë: Të rëndë ma le barrën! (FOTO LAJM) Nëna e ish ministres së Kulturës Mirela Kumbaro ka ndërruar jetë ditën e sotme. Lajmin e ka dhënë vetë Kumbaro përmes nj
Çiljeta Xhilaga humb njeriun e afërt të familjes: Shumë i shtrenjtë për ne! (FOTO LAJM) Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 84-vjeçare një nga figurat më të shquara të komunitetit shqiptar në SHBA, Skënder
Pacientët nga rrethet e paguajnë shtrenjtë betejën familjare me COVID-19 Dritani, 40 vjeç nga qyteti verior i Kukësit, qëndroi gjatë pas kangjellave të spitalit “Shefqet Ndroqi” më 14 dhjetor,
Shqipëria lëngon nën ujë e mjerim, ministrat ia shtrojnë në restorantin më të shtrenjtë në Dubai (VIDEO) Prej disa ditësh Shqipëria është përfshirë nga moti i keq me reshje të dendura shiu të cilat kanë shtuar prurjet duke pë
Mos i injoroni kurrë, këto janë 3 arsyet pse ju ënjten gishtat e duarve Gishtat ënjten për një sërë arsyesh, disa të padëmshme, por ndonjëherë ënjta mund të paralajmërojë për gjendje më të rën
Rebeshet e shiut, IGJEUM tregon çfarë na pret me 10 dhe 11 janar Ditën e djeshme situata në të gjithë vendin u përkeqësua ndjeshëm për shkak të rebesheve të shiut. Instituti i Gjeosh
Plot surpriza, publikohet lista e futbollistëve më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Pandemia globale ka ndikuar sigurisht edhe në futboll, ku u vendos që ai të ndërprehej deri më 5 tetor. E kjo ndikoi që
Messi dhe Ronaldo jashtë 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë Observatori zviceran i futbollit, CIES ka përditësuar sot listën e futbollistëve më të shtrenjtë në botë dhe këtë vit nu
Ky është PS5 më i shtrenjtë në botë Prodhuesi rus Caviar e ka mbështjellë konsolën PS5 me ar 18 karat. Prodhuesi rus i pajisjeve luksoze Caviar ka tregua
LISTA/ Këta janë 10 lojtarët më të shtrenjtë momentalisht Lista e lojtarëve më të shtrenjtë në botën e futbollit po ndryshon nga viti në vit dhe po ka emra të ri çdo herë. CIE