999 rezultate për

energjia

Basha shkon në Durrës: Energjia është në kolaps nga korrupsioni Kreu demokrat, Lulzim Basha ka takuar ditën e sotme pronarë të bizneseve në Durrës, duke u njohur nga afër me sfidat e s
Dridhet toka, ikën energjia: Fshati i vogël përjeton "fundin e botës" (FOTO LAJM) Fillimisht u ndje një lëkundje e fortë e tokës dhe pak semonda më pas iku energjia elektrike. Kaq mjaftoi që banorë
Habit ekspertja: Nuk vesh rroba të përdorura, transmetojnë energji negative Ekspertja Olesia Leço ka rrëfyer përse nuk ka blerë kurrë rroba të përdorura duke shpjeguar se nuk do të jenë asnjëherë
Tirana nesër pa drita, zonat dhe oraret ku do ndërpritet energjia OSHEE njofton për ndërprerje energjie në disa zona në Tiranë. Kjo do të ndodhë për shkak të remontit të parashikuar n
A do të paguhet energjia e muajit Mars? Përgjigjet OSHEE Administratori i OSHEE-së Adrian Çela sqaroi gjatë një interviste në “Opinion” çështjen e faturimeve të energjisë elekt
A rrezikojmë të na ndërpritet energjia? Ja si përgjigjet administratori i OSHEE Administratori i OSHEE-së, Adrian Çela, garanton qytetarët shqiptarë se energjia elektrike nuk do të mungojë dhe se sip
Tirana nesër pa drita, ja zonat dhe oraret ku do të stakohet energjia Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët se ditën e nesërme do të këtë ndërprerje të energjisë
OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë, zonat pa drita në 20 dhe 21 dhjetor Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njofton se në disa zona të Tiranës, në datat 20-21 dhjetor do të
Tirana pa drita dy ditët në vijim, zonat dhe oraret kur do të stakohet energjia Disa zona në kryeqytet do të kenë mungesë të energjisë elektrike, për disa orë, gjatë dy ditëve në vijim, 18 dhe 19 dhje
Tirana nesër pa drita, ja zonat dhe oraret kur do të stakohet energjia Disa zona në Tiranë do të kenë shkëputje të energjisë, për disa orë, ditën e nesërme (17 dhjetor). OSHEE njofton se shkë
U çlirua e gjithë energjia nga tërmeti? Inxhinieri jep këtë shpjegim Teknonisti dhe gjeologu Avni Meshi jep mendimin e tij në lidhje me tërmetin e fuqishëm të 26 nëntorit, që tronditi vendi
Në trup keni një sustë sekrete, çfarë ndodh nëse e shtypni Saktësisht në qendër të koshit të kraharorit gjendet pika energjike CV17. Ajo pikë është e lidhur edhe me zemrën tonë, e
70-vjetori i Teatrit Migjeni, ndërpritet energjia gjatë ceremonisë Ditën e sotme Teatri Migjeni në Shkodër bën 70 vjetorin. Një episod i shëmtuar ka ndodhur sot gjatë ceremonisë për 70
Ups! Ndërpritet energjia elektrike në mes të “Dance With Me” (VIDEO) Gjatë emisionit “Dance With Me” mbrëmjen e sotme, një incident ka ndodhur në transmetim live. Vetëm pak përpara se të
Zonat, nesër do të ndërpritet energjia në Tiranë OSHEE ka njoftuar se më datë 7 tetor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës. Sipas njof
Tirana në terr, zonat që nuk do kenë drita nesër OSHEE njofton se nesër më datë 2 tetor do te këte statike energjia në disa zona të Tiranës. Sipas njoftimit të OSHEE-
Nesër pa drita! OSHEE njofton oraret e ndërprerjes së energjisë në Tiranë Qytetarët e Tiranës do të vazhdojnë të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Lajmi është dhënë nga vetë OSHEE, sipa
Si të llogaris sa kalori më duhen gjatë ditës? Një veprim i thjeshtë për të vlerësuar sa kalori djeg trupi juaj(Energjia Ditore) është: Femra: Pesha (kg) x 0,9kcal/
Instagrami i Rashelit sërish në "flakë": Energjia nuk gënjen (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është modelia e cila u bë më së shumti e njohur pas ishte velinë e "Xing me Ermalin" për një periudhë ko
Punime në rrjetin elektrik, keto janë zonat ku do të ndërpritet energjia elektrike në Tiranë Operatori i Shpërndarjes së Energjisë OSHEE, ka njoftuar ditën e sotme nëpërmjet një statusi në Facebook se nesër më dat