999 rezultate për

eneda

Covid-19 i mori jetën, Eneda Tarifa zbulon pengun e madh të Kujtim Prodanit (FOTO LAJM) Këngëtarja Eneda Tarifa është shprehur se ishte duke bashkëpunuar me kantautorin Kujtim Prodani për disa projekte që mbe
E mendon një martesë të dytë? Eneda Tarifa ka marrë një vendim (FOTO LAJM) Eneda Tarifa e ftuar së fundmi në studion e "Abc e Pasdites", ka folur për martesën e ndarjen, të cilën e quan një dësht
Rezulton pozitive me Covid-19, Eneda Tarifa izolohet bashkë me të bijën (VIDEO) Eneda Tarifa ka zbuluar ditën e sotme se është prekur nga koronavirusi dhe se është vetëizoluar menjëherë bashkë me vajz
I zuri vendin e punës Xhemit, Arbana thumbon hapur Eneda Tarifën Eneda Tarifa është rikthyer si prezantuese këtë sezon të ri të “Portokallisë”, duke i zënë kështu vendin Xhemi Shehut, e
Sherr pas "Kënga Magjike"? Fifi sqaron me një foto raportin me Eneda Tarifën (FOTO LAJM) Në dhjetor të vitit 2019 u mbajt nata finale e edicionit të 21 të “Këngës Magjike”, ku u shpall fituese e çmimit të parë
Rudina Dembecaj pranon se do të martohet me Mark Frrokun: Do jetë dasma ime e dytë Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Dembecajt. Gjatë intervistës, mode
"Pse divorcoheni ju artistët", Eneda Tarifa vihet në siklet në emision (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Eneda Tarifa ishte e ftuar në "Piter Pan", ku gjatë intervistës me vogëlushët, f
Ç'mund të bëjnë muzikantët në kushte shtëpie? Eneda Tarifa e zbulon me një video (VIDEO) Vetizolimi ka bërë që personazhet e njohur të gjejnë një sërë formash për të kaluar kohën dhe për t’u ndjerë mirë. Kë
Fifi sqaron njëherë e mirë a flet me Eneda Tarifën U komentua gjatë momenti final i Kënga Magjike në nëntorin që lamë pas sidomos për faktin që kur Eneda Tarifa ngriti tro
I dha fund miqësisë me Fifin? Eneda Tarifa tregon për herë të parë të vërtetën (FOTO LAJM) Fifi dhe Eneda Tarifa ishin dy nga pretendetet për të fituar “Këngën Magjike”. Por vendimi për të shpallur fituese Enedë
Pas divorcit flet Eneda Tarifa: Po, është dikush në zemrën time! (FOTO LAJM) Pas divorcit nga bashkëshorti, Eneda Tarifa ka folur për herë të parë për jetën e saj private! E ftuar këtë të mërkur
Eneda Tarifa flet pas zhurmave: Kënga ime do fitonte dhe pa tërmetin (VIDEO) Pas fitores së Enedës në “Këngën Magjike” me këngën “Ma zgjat dorën” dolën shumë polemika. Dolën fjalë që nëse nuk do ki
Brenda festës së "Kënga Magjike", Flor Mumajesi puth e përqafon të gjitha vajzat e showbizit (FOTO LAJM) Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor. Flori Mumajesi ka qenë ai që e ka shijua
Fansat nuk e lënë rehat Enedën, ia thonë në sy se fitoren e meritonte Fifi (FOTO LAJM) Aktorët e humorit, Salsano Rrapi dhe Flor Binaj e kanë shfrytëzuar këngën e Eneda Tarifës, “Ma zgjat doren” me të cilën
Gjyshi i Eneda Tarifës tregon kujtimet e luftës: Si i shpëtova plumbit në fytyrë Sivjet janë shënuar plot 75 vite që nga momenti i Çlirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazi-fashist. E për këtë Soir
"A do ma zgjasësh dorën!" Salsano Rrapi kopjon Eneda Tarifën në mënyrë epike (VIDEO) Eneda Tarifa u shpall pak ditë më parë fituese e këtij edicioni të Këngës Magjike. Kënga “Ma zgjat dorën” u pëlqye shumë
"Pse nuk fitove ti por ajo sorra?", Fifi i përgjigjet ndjekësit (VIDEO) Fifi dhe Eneda Tarifa ishin pretendentet kryesore për të fituar edicionin e 21 të “Këngës Magjike”, mirëpo Eneda u shpal
Do ndanin kupën bashkë, merr fund miqësia e Enedës dhe Fifit (FOTO LAJM) Miqësia mes Eneda Tarifës dhe koleges së saj Filloreta Raçit që njihet ndryshe si Fifi është përçarë. Dy këngëtaret, me
"Flori Mumajesi vendosi për pikët e tua?", Arditi tregon bisedën me Enedën pasi 0 pikëshit Pak më parë u bë i bujshëm mesazhi i këngëtarit Ardit Çuni për miken e tij Eneda Tarifa, për pikët e votimit në “Këngën
Ardit Çuni thumbon keq Eneda Tarifën: Kur miqtë të lajnë e të lyejnë e në fund të japin 0 pikë Edhe me formulën e re të votimeve, që përfshin publikun dhe jurinë përveç artistëve, hatërmbetjet janë të pashmangshme.