999 rezultate për

enea

RENEA shpallet forca më efektive kundër terrorizmit në Ballkan Departamenti i Neutralizimit të Elementeve të Armatosura. i njohur zakonisht nga akronimi i saj RENEA, është njësia krye
Ndal, policia! Si FNSH dhe RENEA gjunjëzuan grupin kriminal në Elbasan (VIDEO) Policia e Elbasanit ka dalë në një version zyrtar mbi arrestimin e autorëve të shpërthimit në Shkodër ku u lënduan 8 per
Çfarë po ndodh në Elbasan?! RENEA e FNSH kalojnë në sitë Çapjat e Çelajt Policia e Shtetit bashkë me RENEA dhe FNSH kanë zbarkuar ditën e djeshme në Elbanan ku kuadër të operacionit "Forca e Li
RENEA zbarkon në Elbasan pas atentatit ndaj Çapjave (FOTO LAJM) Në Elbasan është rikthyer frikshëm çështja e bandave pasi ditën e sotme në orët e para të mëngjesit u organizua dhe u që
Vrasja e oficerit të RENEA-s, dëshmitari: Firmosa nën dhunën e policisë Para Gjykatës së Krimeve të Rënda i penduari i dosjes së “Lazaratit”, Elson Kazma ka mohuar dëshminë dhënë gjatë hetimev
Përleshje në fund të ndeshjes, tifozët sulmojnë me sende të forta arbitrin Enea Jorgjin (VIDEO) Fundi i ndeshjes ka rezultuar i hidhur për skuadrën e Vllaznisë, pavarësisht fitores, shkodranët e panë veten të eliminu
Zbardhet fondi, shpërblehen efektivët e FA, RENEA dhe FNSH Ditën e sotme Këshilli i Ministrave ka vendosur për shpërblimin e efektivëve të Forcave të Armatosura, RENEA dhe të FNSH
Vëllai i efektivit të RENEA dhe djali i ish-policit, viktimat e aksidentit në Vaqarr Nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në “Kthesa e Arbanës” në aksin rrugor Vaqarr –Ndroq kanë mbetu
Iu kap nipi me 800 mijë euro, shefi i RENEA: Gradën e kam marrë me gjak, s’ma dha ai Para 3 ditësh në Elbasan policia vuri në pranga një të ri pasi në makinën e tij u gjetën 800 mijë euro dhe dy patenta të
Komandanti i RENEA flet kapjen e nipit me 800 mijë euro: S'mbaj përgjegjësi Para 3 ditësh në Elbasan policia vuri në pranga një të ri pasi në makinën e tij u gjetën 800 mijë euro dhe dy patenta të
Biznesmeni që u kap me 800 mijë euro, nipi i komandantit të Reneas Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një skandal ku sipas tij një të riu në Elbasan
U kap me 800 mijë euro në makinë, biznesmeni është nipi i komandantit të Reneas Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një skandal ku sipas tij një të riu në Elbasan
RENEA bën gati "bishat" anti-terror, gati për çdo sfidë (FOTO LAJM) Sot në ambientet e Repartit Special Renea u zhvillua ceremonia e çertifikimit të Njësisë Operacionale Antiterrorizëm pas
Ushtari i Çelajve futi në kurth Forcat Speciale duke monitoruar Cerrikun me kamera Për t’i shpëtuar arrestimit, Enea Bekteshi kishte instaluar në qytetin e Cërrikut katër kamera sigurie, të cilat monitor
Përplasi makinën e policisë, çfarë e tradhtoi shokun e dhëndrit të Sejdinit? Mbrëmjen e kaluar policia e Elbasanit ka vënë në pranga autorin e përplasjes së makinës së policisë në Elbasan. Poli
Kush është Enea Bekteshi që Prokuroria donte ta përgjonte por policia ishte me pushime Emri i Enea Bekteshit, i riu që u arrestua sot në Cerrik si një nga personat që ishte brenda makinës së blinduar “Audi”
Pas Elbasanit, FNSH dhe RENEA mësyjnë Vlorën Forcate Speciale të policisë kanë zbarkuar në orët vona të mbrëmjes së djeshme në qytetin e Vlorës në kërkim të personav
Aksioni i madh në Elbasan, blindi i RENEA-s patrullon në qytet (VIDEO) Forcat e Rendit zhvilluan një aksion të gjerë sot paradite në Elbasan duke angazhuar dhjetra efektivë duke përfshirë edh
Dalin pamjet e aksionit të madh të FNSH-së dhe RENEA-s në Elbasan (VIDEO) Dhjetra forca të FNSH-së dhe RENEA-s janë duke kryer një aksion të madh për arrestimin e personave të inkriminuar në qyt
Krerët e Forcave Speciale zbarkojnë në Elbasan, FNSH dhe RENEA mësyjnë qytetin Forcat Speciale të Policisë përfshirë edhe RENEA-n janë duke krehur disa shtëpi në këto momente në këtë qytet në kërkim