999 rezultate për

endrra

Pishinat e ëndrrave, kur arkitektët rivalizojnë natyrën (FOTO LAJM) Keni hyrë ndonjëherë në një pishinë nga ku nuk ju bëhet të dilni më?! Pishinat e ëndrrave ekzistojnë vërtet. Dhe jo v
Dua Lipa kunata e ëndrrave, lë pas të gjitha angazhimet për të mbështetur Gigi Hadid (FOTO LAJM) Dua Lipa dhe partneri i saj, Anwar Hadid për disa ditë morën pjesë në “ New York Fashion Week” dhe më pas u larguan në
Është folur për burrin e ëndrrave, po një grua e tillë duhet të plotësojë këto kushte Meshkujt dhe gratë në raportin e tyre në çift vendosin “rregulla” të qartë për bashkëjetesën, detyrimet familjare, por m
"U largova nga Shqipëria nga frika se do më vrisnin", ndërpritet ëndrra e 30-vjeçarit shqiptar në Britani Një shtetas shqiptar i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është arrestuar nga policia bri
Rudi Vata: Mavraj të largohet nga Kombëtarja, ne flemë me ëndrra Rudi Vata ka qenë tejet kritik me përfaqësuesen shqiptare pas ndeshjes. Ai ka thënë se Mërgim Mavarj duhet të largohet n
Ëndrrat për kualifikim, rruga kalon sot nga Franca Shpresat për një kualifikim në fazën finale të EURO2020, Kombëtarja Shqiptare vijon t’i ketë. Por rruga drejt arritjes s
Elita dhe Gjiko në pushimet e ëndrrave, pamjet më të ëmbla me Zërin (FOTO LAJM) Reperi Gjiko dhe moderatorja e njohur Elita Rudi, që pas ardhjes së vogëlushit Zëri në jetë, e kanë vendosur në qendër t
Pushimet e ëndrrave, Gjiko dhe Elita "arratisen" me Zërin drejt destinacionit fantastik (FOTO & VIDEO) Pas koncerteve të shumta të verës, reperi Gjiko ka marrë disa ditë pushimi dhe është nisur së bashku me bashkëshorten e
Llojet e ëndrrave erotike dhe kuptimi i tyre A e keni pyetur vetën se çfarë kuptimi kanë ëndrrat erotike? Ëndrrat mund të jenë shpesh qesharake e shpesh të çudits
“Vrapim me ëndrra në zemër”, Luiza Gega triumfon në Roverto “Një atlet duhet të vrapojë me ëndrrat në zemër e jo me paratë në xhep”, ka qenë një shprehje e famshme e vrapuesit çeko
Merr fund ëndrra e të riut për të studiuar në universitetin e më të mirëve, shokët e "godasin" pas shpine Një i ri palestinez, i cili fitoi bursë studimi në Universitetin e Harvardit është kthyer sërish në Liban pasi iu refuzu
Bashkëshorti i ëndrrave! Ja ç’bën Jakub kur e ka larg Afërditën (FOTO LAJM) Një vit më parë, modelja Afërdita Dreshaj u kurorëzua me martesë me sportistin çek jakub Kindl, me një ceremoni madhësht
“Zbehen ëndrrat që Shqipëria të hyjë në Bashkimin Europian” Rrjeti i njohur televiziv, EuroNews, raporton se po shuhen mundësitë që Shqipërisë t’i jepet drita jeshile për të nisur
Sa keq, këto janë "simptomat" që nuk do të jeni asnjëherë i pasur Ëndrra e çdo njeriu është që të jetë i pasur dhe të ketë një jetë përplot udhëtime, ushqime të shijshme e gjëra të tjera
Na thoni çfarë shenje HOROSKOPI jeni, t'ju themi cila është ëndrra juaj në sirtar Disa ëndrra janë bërë për t'u mbajtur mend, ca më shumë për për t'u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili
Këto janë pushimet e ëndrravë, destinacioni dhe njerëzit që rrethojnë Luanën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një foto e Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçës në aeroportin e Malpensa-s në Milano duke
Cila është ëndrra e meshkujve në shtrat ? Kur është fjala për marrëdhënie seksuale, meshkujt dhe gratë kanë preferencat e tyre. Përderisa për disa çifte ësht
6 punët e ëndrrave që na lejojnë të udhëtojmë nëpër botë Nëse je në kërkim të një pune që të jep kënaqësinë e udhëtimit, ne ju tregojmë 6 prej tyre: 1.Bëhuni përfaqësues i la
Gjyshi ideal, shpenzon 8 mijë dollar për shtëpinë e ëndrrave mbi pemë (FOTO LAJM) Një gjysh ka bërë realitet ëndrrën e nipërve dhe mbesave të tij duke ndërtuar një shtëpi në majë të pemës. Ai ndërtoi
Çiljeta flet për ëndrrat e së ardhmes, mesa duket familja do shtohet Disa kohë më parë u përfol për një ndarje mes portierit të Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtares së njohur Çiljeta Çila