999 rezultate për

enderrojne

Reali bën bashkë dyshen që po e ëndërrojnë të gjitha skuadrat Pas shumë vitesh Real Madrid e mbylli një afat kalimtar pa realizuar asnjë transferim. Los Blancos vendosen të mos nd
Tifozët bavarezë fillojnë të ëndërrojnë, Bayern po punon për afrimin e Messit Spekulimet për të ardhmen e futbollistit më të mirë në botë, Leo Messit, tashmë janë duke u shtuar. Messi, po flitet
"Ne jemi këtu?", Takaj bën tifozët e Skënderbeut të ëndërrojnë një përgjigje pozitive nga Gjykata Federale (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Gjykata Federale e Zvicrës konfirmoi se çështja “Skënderbeu” është në proces gjykimi, por nuk pr
Motra feston ditëlindjen, Afërdita Dreshaj i bën surprizën që ëndërrojnë të gjithë (FOTO LAJM) Motra e Afërdita Dreshajt, Jehona është një nga vajzat më të njohura dhe më të komentuara në media, sidomos mediat kosov
Napoli "lëshon" përballë Atalantës, Gjimshiti dhe Berisha ëndërrojnë Championsin (VIDEO) Atalanta ka mposhtur Napolin me rezultatin 2-1 duke bërë një hap të madh drejt ëndrrës Champions League. Ndeshja nis
Mijëra shqiptarë ëndërrojnë të jetojnë në Gjermani por a e dini kuptimin e flamurit gjerman? Para 100 vitesh tre ngjyra - e zeza, e kuqja dhe e arta u kthyen në ngjyrat kombëtare gjermane. Por ky kombinim ka një h
Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën pa ditur çmimin! Flet emigrantja e kthyer pas 20 vitesh Nga Aneta Mihali Xhiku Pas 20 vjet emigrimi, diç kam mësuar për dhimbjet e shpirtit nga vetmia dhe çrrënjosja.
Nuk do ta besoni, shumë njerëz ëndërrojnë që t'i blenë këto çorabe të pista (FOTO LAJM) Një vajzë e re, e cila punon si modele fetish, ka treguar se arrin të fitojë mbi 100 mijë paund në vit vetëm duke shitur
Një vit nga vdekja e Adela Xhamanit, miqtë e kujtojnë akoma me dhimbje Ndarja e papritur nga jeta e gazetares së njohur Adelajda Xhamani, vijon të lërë një boshllëk të madh, jo vetëm tek fami
Lori ikën nga Shqipëria dhe vendoset në qytetin që ëndërrojnë të gjithë (FOTO LAJM) Tre ditë më parë, trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, festoi 25-vjetorin e lindjes. Në profilin e saj në Instagram
Kjo pamje tregon pse shqiptarët ëndërrojnë të jetojnë në Zvicër (VIDEO) Zvicra, toka e katër gjuhëve, është e mbushur përplot gjëra të bukura, prej zonës alpiniste e deri në kulturën urbane.
Statistikë e frikshme, tifozët e Watford ëndërrojnë Premier Leaguen Watford është surpriza më e bukur e këtij fillim sezoni në Premier League. Skuadra e drejtuar nga 48-vjeçari spanjoll
Mijëra kosovarë ëndërrojnë të bëhen agjentë Agjencia Kosovare e Inteligjencës ka nisur intervistimin për agjentët e ardhshëm. Mësohet se për 16 vende kanë konkur
A është e mundur dy persona të ëndërrojnë të njëjtën ëndërr? Nëse dy njerëz mund ta ëndërrojnë të njëjtën ëndërr, a do të thotë kjo që ëndrrat të kapërcejnë mendimet individuale të
Shqiptarët ëndërrojnë të jetojnë në BE por diçka e pazakontë i pret Shqiptarët dhe turqit ndihen më të vetmuarit e Europës; Gratë, të moshuarit dhe të varfrit më të ndjeshëm ndaj vetmisë
Të gjithë e ëndërrojnë, Nagelsmann refuzon pankinën e Real Madrid Real Madrid është ende në kërkim të një emri për panikinën dhe i fundit që është shfaqur është Julian Nagelsmann, trajne
I bëri të ëndërrojnë, tifozët e Liverpoolit e presin me duartrokitje Salahun (VIDEO) Mohamed Salah dhe Liverpooli i tij janë zyrtarisht në finale pas humbjes 4-2 në Olimpico. Liverpooli kaloi në finale
Barton: Të gjithë lojtarët duke u rritur ëndërrojnë të luajnë një ditë për Barçën, pse jo Cou? Joey Barton beson se largimi i Philippe Coutinho nga Liverpooli është vetëm një çështje koh. Barcelona ianë refuzuar
Klopp dhe Allegri ëndërrojnë Asension, por Zidane i vendos një klauzolë stratosferike Jurgen Klopp dhe Massimiliano Allegri prej kohësh në listën e tyre të transferimeve kanë shkruar dhe emrin e talentit të
10 fakte interesante rreth ëndrrave Nëse u besojmë studimeve të fundit shkencore lidhur me gjumin, atëherë e dimë se efektet e ëndrrave kanë vënë në mëdyshj